15. sezonun gelmiş geçmiş en zor yarışmacısı

Leila

Global Mod
Global Mod
Sat.1 programının yeni sezonu başladı

Tüm zamanların en ağır “En Büyük Kaybeden” adayı, zayıflama kampına girmek için mücadele ediyor

Açıkça görülüyor: Yapacak çok şey var. 227 kilo ile Torsten, tüm zamanların en ağır adayı. Sigrid görevi üstleniyor – Team Orange’a hoş geldiniz.

© Kaynak: Cmt.1

Terliyorlar, inliyorlar, inliyorlar, tekrar acı çekiyorlar. Ama bunu iyi bir amaç için yapıyorlar: kendileri ve daha sağlıklı yaşamları için. 30 aday, “Hayat kolaylaştı – En Büyük Kaybeden” (Sat.1) başlatmak için Naxos’a gitti ve acemi eğitim kampında taciz edilmelerine izin verdi. Çünkü: On tanesi tekrar eve gitmek zorunda kaldı.

“Bazen cennetin krallığına ulaşmak için cehennemden geçmen gerekir.” Hayır, bu Bibel TV’deki yeni bir formatla ilgili değil, “Hayat Kolaylaştırıldı – Büyük Kaybeden” (Sat.1) hakkında. Ancak dünyanın en başarılı zayıflama şovunun 15. Almanya raundunun başlangıcında, olağan slogan izlendi: “Hayatın kolaylaşması için önce zorlaşması gerekir.” Ve: “Tartı yok, sıkı çalışma yok ve sıkı çalışma yok, kazanç yok. “

Naxos’a iri gözleri ve karınları ile inen 30 kilolu insan için fiyat açıktı: gerçek çamurluk kampındaki sadece 20 yerden birini almak istediler. Nasıl olursa olsun. “Kiloturis”in takım patronu Christine Theiss (42) ile en iyi koçları Sigrid Ilumaa (42) ve Ramin Abtin’i (50) acemi eğitim kampına ikna etmek için bir haftaları vardı.

“Karşı konulamaz değişme isteğini” kim gösteriyor?

Theiss, “Eğitim kampı her zamankinden daha zor olacak” dedi. “On binlerce başvuru arasından seçildiniz. Şansını dene! Kapıyı sizin için açacağız – sadece kendi başınıza gidebilirsiniz.” Abtin, eğitmen olarak on ikinci kez burada ve bu nedenle, bir zamanlar Abtin tarafından kickboks dünya şampiyonu olmak için çalıştırılan TBL kıdemli Theiss, ancak bir yıl sonra katıldı. ayrıca yarım önlemler için çok az yer bıraktı: “Burada kendini ve hayata karşı tutumunu değiştirmeye istekli olan önlenemez iradeyi görmek istiyorum.”

Kim buna değer ki, on haftalık kampta her gün kendini kanıtlayabilir ve “patronların” acısına, mide bulantısına, açlığına, vatan hasreti ve korkusuna karşı irade, kararlılık, hırs, motivasyon ve disiplinle kendini ortaya koyabilir.

50.000 Euro “en büyük kaybedeni” bekliyor

Ramin ayrıca kendi kendini motive ediyor: Sigrid Ilumaa koç olarak ilk çıkışını geçen yıl yaptı ve koruyucusu Patrick ile kazandı. “LLG-TBL”de ilk 194 kilodan neredeyse yüzde 50 kaybetti ve saygı, konfeti ve 50.000 avroluk bir bavul kazandı.

Filoti’nin yerel dağı olan Zas’ın yarısına vardıktan kısa bir süre sonra toplanan 30 kişi hâlâ çok uzakta. Sigrid (turuncu) ve Ramin’den (mavi) gıpta ile bakılan takım tişörtlerinden birini almak için kendilerini kanıtlamak istediler ve bunu kanıtlamak zorundaydılar. İlk test, kavurucu güneşte ve hafif sikletler için bile kolay olmayacak kalıcı bir eğimle 1.000 metre uzunluğunda bir “zirve mücadelesi” idi.

227,1 kilo: Torsten, tüm zamanların en ağır adayı

Bazıları itfaiye gibi başladı, bazıları istese de hiç yapamadı. 227,1 kilogram ile Torsten tüm zamanların en ağır adayı, hatta 2021’de Jürgen’i (219,8) geride bırakıyor. Ve Torsten sadece yürüyebiliyor ama yanında diğerleri var. Bitiş çizgisine en son yaklaştığında, diğerleri tezahüratlarıyla onu kelimenin tam anlamıyla çizginin üzerinden taşıdılar. “Bu harikaydı. Hiç tanımadığım insanların beni desteklemesi beni çok mutlu etti.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Silke söz konusu olduğunda sakin ama ısrarcı motivasyonuyla ona doğru desteği veren Christine Theiss oldu. Yine de – sonunda önemli olan jestti. “Elini omzuma koydu ve oradan yokuş yukarı gitti.” Kelimenin her iki anlamında da.

Sigrid ve Ramin performansı takım tişörtleriyle ödüllendiriyor

Zirvede ilk gömlekler dağıtıldı. Salvo ilk turuncu gömleği, Robert ise ilk mavi gömleği aldı. Günler geçtikçe daha fazla ödül verildi. Burada bir akşam kampta, orada iki devre antrenmanında. İlk mücadelenin galiplerinin her biri bir gömlek aldı: kum torbalarını başlarının üzerine kaldırmak. Kız takımını sekiz dakika sonra Pia (29) kazandı ve Sigrid’in takımını güçlendirdi, erkekler takımı kazandı – güneş çoktan batıyordu – Daniel (37) yaklaşık on bir dakika sonra mavi gömleği kazandı.

Takımlar hafta boyunca ve son olarak son temel eğitim kampı akşamında oluşturuldu. Jessi (33), Manuela (25), Matea (31), Pia (29), Silke (40), Vivienne (22), Leon (28), Marvin (26), Salvo (37) ve Torsten (42) denendi 1576,5 kilogram olan toplam kalkış ağırlıklarından olabildiğince uzaklaşmak için.

Harika başlangıç: 20 kampçı bir haftada 154 kilo verdi

Ramins Blaue, Angelina (25), Ása (48), Laura (24), Sandra (48), Valentina (34), Daniel (39), Oesli (36), Phillip (27), Robert (34) ve Zead ( 21), 102 kilo daha hafif. Naxos’a vardıklarında 20 kampçı için toplam ağırlık 3050,9 kilogram olarak belirlendi. Üç ton! Yetişkin bir deniz fili bu kadar ağırdır (ve genç bir mavi balinanın dili de öyledir) ve LLG-TBL için rekor bir ağırlıktır.

Ancak, ki bu iyi bir haber, ekipler ilk tartım seansından itibaren acemi eğitim kampında doğru yönde ilerlediklerini gösterdiler. Toplamda zaten 154 kilo verdiler. Erkekler arasında en çok kiloyu 25 pound ile Phillip verdi, ancak yaklaşık 100 pound daha hafif olan Salvo 25 pound kaybetti ve en fazla yüzdeyi verdi (yüzde 6,93). Ama Valentina onu geride bıraktı. 8,8 kilo ile kadınlar sıralamasını ve hatta cinsiyetler arasında yüzde (yüzde 6,96) açısından açıkça kazandı.

Haberler/Tele gösterisi