25 Mayıs 2023 Perşembe gününden itibaren bu şekilde devam edecektir.

Leila

Global Mod
Global Mod
Köln. “Kalbinin içine bakıyorum, iyi zamanlar görüyorum, kötü zamanlar görüyorum…” – başarılı dizi “GZSZ”nin tema şarkısının ardından duygu ve entrikalarla dolu, çatışma ve drama dolu 25 dakika geliyor. Alman televizyonunun en başarılı günlük dizilerinden biri olan dizi, akşam programlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. “Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”in yeni bölümü Pazartesiden Cumaya 19:40 – 20:15 saatleri arasında RTL’de yayınlanıyor.


uyarı: spoiler! Sonraki bölümlerde neler olacağını buradan okuyabilirsiniz.

“GZSZ” 25 Mayıs 2023 Perşembe günü: 7773. bölüm


John’un sinirleri gergindir ve Erik’ten tuğla işlerine yardım etmesini ister. Ancak Erik, aşk acısı içinde saklanmak ister. John’u kız arkadaşını kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu bilmemekle suçladığında, John kırmızı görüyor. Erik nasıl tepki verecek?


Moritz hastanede muayene olmaya ve Klaassen’i polise ihbar etmeye karar verir. Şanslı, fiziksel olarak zarar görmemiş. Ama Moritz zihinsel olarak iyi hissetmiyor…İyi Günler Kötü Günler 7773.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Carlos (Patrick Fernandez) ve Nina (Maria Wedig) sonunda birbirlerini bulurlar.


Carlos (Patrick Fernandez) ve Nina (Maria Wedig) sonunda birbirlerini bulurlar.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 26 Mayıs 2023 Cuma günü: 7774. bölüm


Emily mutlu ve işlerin buradan sonra daha iyiye gideceğini düşünüyor. Ancak Sascha her zaman sınırlarına ulaşır. Kate de hissediyor…

Nina ve Carlos nihayet birbirlerini buldular ve aşklarını kutluyorlar. Hatta bir sonraki adımı atmaya ve birlikte yaşamaya cesaret ederler. Bu iyi gidecek mi?


İyi Günler Kötü Günler 7774.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Emily (Anne Menden), Sascha (Daniel Noah) ile umut ediyor.

İyi Günler Kötü Günler 7774.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Emily (Anne Menden), Sascha (Daniel Noah) ile umut ediyor.


Emily (Anne Menden), Sascha (Daniel Noah) ile umut ediyor.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ”: Whit Pazartesi günü bölüm yok


“GZSZ” Whit Pazartesi günü iptal edildi. Bunun yerine, RTL yeni sezonun başında “Bauer sucht Frau – The New Farmers”ı gösteriyor. 7775.Bölüm 30.05.2023 Salı günü yayınlanacaktır.

“GZSZ” 30 Mayıs 2023 Salı 7775.Bölüm


Yvonne, yaşayan bir kadın bulunduğunda yeni bir umut bulur. O kim?

Sascha, Kate’in önünde öfkesini kaybettiği için üzgün. Artık Emily’yi bu konuda karanlıkta tutamayacağını anlıyor. Nasıl tepki verecek?


Michi (Lars Pape) ve Yvonne (Gisa Zach) onlara umut veren bir ipucu alırlar.

Michi (Lars Pape) ve Yvonne (Gisa Zach) onlara umut veren bir ipucu alırlar.


Michi (Lars Pape) ve Yvonne (Gisa Zach) onlara umut veren bir ipucu alırlar.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü: 7776. Bölüm


Nina ve Carlos birlikte yaşamaktan keyif alırlar, Nina’nın hayatı neredeyse mükemmel hissettirir. Bu yüzden Navarro’nun beklenmedik iş teklifi onun için kesinlikle bir seçenek değil… Yoksa öyle mi?

Emily, iyileşmesinde Sasha’yı desteklemek için elinden geleni yapar. Ancak günlük hayatın Sascha’yı tahmin ettiğinden daha fazla zorladığını fark etmesi gerekiyor.


Luis (Marc Weinmann, solda) ve Carlos (Patrick Fernandez), Nina'nın (Maria Wedig) bir telefonla şaşırdığını kaydederler.

Luis (Marc Weinmann, solda) ve Carlos (Patrick Fernandez), Nina'nın (Maria Wedig) bir telefonla şaşırdığını kaydederler.


Luis (Marc Weinmann, solda) ve Carlos (Patrick Fernandez), Nina’nın (Maria Wedig) bir telefonla şaşırdığını kaydederler.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

Akışta çevrimiçi “GZSZ” izle


Yayın hizmeti RTL+ (eski adıyla TVNOW) aracılığıyla, mevcut “GZSZ” bölümleri yalnızca canlı olarak değil, aynı zamanda yayından sonra çevrimiçi olarak da ücretsiz olarak izlenebilir – eski bölümlere bir Plus hesabıyla bir ücret karşılığında erişebilirsiniz. Abonelik bir ay boyunca ücretsizdir, bundan sonra ayda 6,99 Euro’ya mal olur.

“GZSZ”: Jo Gerner ayrılmakla mı tehdit ediyor?


“GZSZ” hayranlarını yıllardır meşgul eden bir soru var: Jo Gerner ayrılmakla mı tehdit ediyor? Jo Gerner karakterini canlandıran Wolfgang Bahro, dizinin en tanınmış oyuncularından biridir. En başından beri bir karakter olarak entrikacı iş adamı ve avukat, dizinin en dikkat çekici karakterlerinden biridir. Karakterin diziyle tanıştığı 1993 yılından bu yana birçok ilişkisi ve ilişkisi oldu ve üç kez koridorda yürüdü.

Hayranlar kendilerine Jo Gerner’in “GZSZ” ile ne kadar kalacağını sorup duruyor. Bir bölümde Jo diri diri gömüldü – Jo Gerners’ın olası ölümü “GZSZ” hayranları arasında bir kargaşaya neden oldu. Jo Gerner dizide ölüyor mu? Belki daha sonraki bir tarihte, ancak Jo Gerner için seri ölüm henüz planlanmış değil. En popüler ve en nefret edilen karakterlerden birinin ayrılması şu anda planlanmamıştır. “GZSZ” nasıl devam ederse etsin, Jo Gerner şimdilik gemide kalıyor.

Alman günlük sabununun başarı öyküsü


“Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”, gençlerin ve genç yetişkinlerin günlük yaşamda karşılaştıkları tipik sorunları ele almasıyla tanınır. Dizi, Berlin’de geçiyor ve Gerner klanının ve Flemming, Moreno, Bachmann, Seefeld ve Lehmann ailelerinin hayatı etrafında dönüyor. “GZSZ”, türünün en başarılı Alman şovu olarak kabul edilir. 2010 yılında “En İyi Günlük Şov” kategorisinde Alman Televizyon Ödülü’ne layık görüldü. Her hayranın belki de bilmediği şey: Her gün milyonlarca izleyiciye ilham veren dizinin, 1977’den 1981’e kadar Avustralya’da yayınlanan en azından ilk 230 bölümü “Huzursuz Yıllar” adlı pembe dizinin uyarlamasıydı. Yalnızca 231. bölümden itibaren, özellikle Alman TV izleyicileri için yazılmış senaryolar vardı.

İşliyor gibi görünen bir konsept, çünkü yine Avustralya modeline dayanan günlük sabun “Goede tijden, slechte tijden” 1990’dan beri Hollanda’da yayınlanıyor. Ve “GZSZ” artık Fransa ve Belçika’da da izleniyor: Temmuz 2018’den beri orada “Au Rhythme de la Vie” (İngilizce: Hayatın ritminde) adı altında Alman dizisi gösteriliyor. Ancak 1. bölümden başlayıp aradan geçen 26 yılı yakalamaya değil, doğrudan 6063. bölümden başlamaya karar verildi.

RTL düzensiz aralıklarla “Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”den özel programlar yayınlıyor. Örneğin Mayıs 2017’de 25. yıl dönümü için bir buçuk saatlik özel bir bölüm gösterildi ve 2018 yazında tam uzunlukta bir Mallorca bölümü vardı.

Oyuncular ve aktörler: “GZSZ” kadrosundan yıldızlar


Sadece dizinin kendisi bir başarı değil. Pek çok tanınmış aktör ve aktris için “GZSZ” sadece kariyerlerindeki ilk durak değil, her şeyden önce bir basamak taşıydı. Oliver Petszokat, Jeanette Biedermann, Rhea Harder, Yvonne Catterfeld ve diğer birçok eski oyuncu, “GZSZ”de görünmeden önce büyük ölçüde bilinmiyordu.


Bazı müzisyenler de seriyi farkındalıklarını artırmak için kullanıyor – örneğin Caught in the Act ve Just Friends grupları. Ayrıca dizide her zaman tanınmış müzik sanatçıları ve önde gelen kişiler konuk oyuncu olarak yer almıştır. O zamanlar Aşağı Saksonya Başbakanı olan Gerhard Schröder’in konuk görünümü, 6,73 milyon izleyici rekoru kırdı.

Haberler/pf