Aday Mirella transseksüel olarak çıkıyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Bir trans model olarak bile “Almanya’nın Bir Sonraki Top Modeli” ile çok ileri gidebilirsiniz. Bu, 16. sezonu kazanan 2021 Alex Mariah Peter tarafından kanıtlandı. İki yıl sonra, Mirella artık onun izinden gidebilirdi. Ne de olsa, 20 yaşındaki oyuncu şimdiden ilk 12’ye girdi. Ancak Berlinli tekrar tekrar sallanıyor. Mirella şimdi duygusal bir ifadeyle neden kendi yolunda bu kadar sık durduğunu açıkladı.

12. haftadaki fotoğraf çekiminde konuk jüri üyesi ve Heidi arkadaşı Thomas Hayo da Mirella’yı olumsuz bir şekilde fark etti: “Kamera endişeleri tanıyor! Ve endişeler resimde asla iyi görünmüyor!” Ne kadar felsefik ama Hayo tam üstüne basmıştı.Mirella, Vivien ve Olivia’nın Rahibe Sledge rolünde yüksek sesle şarkı söyleyerek “We Are Family” şarkısını seslendirmesi planlanmıştı.

Mirella (solda) fotoğraf çekiminde saçını açık bırakmadı ve Olivia (önde) ile Vivien'in gölgesinde kaldı.

Mirella (solda) fotoğraf çekiminde saçını açık bırakmadı ve Olivia (önde) ile Vivien’in gölgesinde kaldı.

© Kaynak: © ProSieben / Sven Doornkaat

“GNTM”den dönen Hayo: “Maalesef en büyük rakibiniz sizdiniz!”

Mirella için bir sorun, sadece şarkının queer topluluğu için özel bir anlamı olduğu için değil. “Bu inanılmaz derecede hassas bir konu!” diye itiraf etti çünkü: bir oktav daha alçaktan şarkı söylüyor. “Ben bir erkek olarak doğdum!” Pro-Sieben kameralarına ifşa etti. Bir genç olarak bir karar vermesi gerekiyordu: hayatını “mutsuz bir erkek olarak mı yoksa mutlu bir kız olarak” mı yaşamak istiyor? 15 yaşında erkekten kadına geçişi başlattı. “Bu benim hayatımın hikayesi!”

Ve şimdi Mirella sesini çıkarmaya isteksizdi. Bu da onu hayal kırıklığına uğrattı: “Her şeyin sadece kıyafetlerden ibaret olduğunu söyleyenlere katılıyorum. Aslında hiç sahip olmadığım bu kadınsılığı elde etmeye çalışıyorum!” Thomas Hayo, Mirella’nın müzik çekimi ikilemini yerinde bir şekilde özetledi: “Maalesef, en büyük rakibiniz sizdiniz! Sadece cesaret edemedin!”

Heidi Klum, The Clash’in sorusunu yanıtlıyor

Serebral Mirella, düşünce atlıkarıncası yüzünden gösteriden fırladı mı? HAYIR! Berlinli için mutlu bir son vardı çünkü karar yürüyüşünde işleri tersine çevirmeyi başardı: “Eleştirileri tamamen kabul etti!” konuk yargıç Hayo’ya övgüde bulundu. “Bu yürüyüşü daha iyi yapamazdın!” Ve bu arada: Topukları daha yüksek veya asfaltı daha bozuk yapamazdın! En azından bu sefer podyumda top havuzu yoktu. Model anne Heidi Klum da Mirella için çok heyecanlıydı: “Bugün en iyilerden biriydin! Tüylerim diken diken oldu!”

Öte yandan Maike için işler optimalin altında gitti. 23 yaşındaki The Clash üyesi olarak fotoğraf çekiminde “Kalsam mı Gitsem mi?” ne de yürüyüşte. Jüri, yerden korktuğunu gösterdiğine karar verdi. Bunu hiçbir genç modelin duymak istemediği Heidi Klum’un ikonik cümlesi izledi: “Maalesef senin için bir fotoğrafım yok!” Böylece The Clash’tan gelen soru cevaplanacaktı. Hanau’lu kadın bunu sakince karşıladı: “Harikaydı! Kimse bu deneyimi benden alamaz!” Sadece on bir kişi kalmıştı. İlk ona ulaşmak çok yakın.

Haberler/Tele gösterisi