Anna Ermakova, RTL dans gösterisinin finalini kazandı

Leila

Global Mod
Global Mod
Uçuş sırasında izleyicilerin kalbini fethetti, ilk çıkışından sonra büyük bir favori oldu ve şimdi “Dancing Star 2023”: Anna Ermakova (23) RTL programı “Let’s Dance”ı kazandı. Eski tenisçi Boris Becker ile model Angela Ermakova’nın kızı, Cuma akşamı düzenlenen yarışmanın 16. sezonunda üç dansla tarihe geçti.

+++ Okumak için canlı yayında “Let’s Dance” finali +++

Ermakova üç kez finalde jüriden maksimum 30 puan aldı ve bu sezon boyunca bunu on bir kez başardı – böylece Ella Endlich’in en iyi on reyting serisini geride bıraktı. Boris Becker’in kızı, performanslarıyla seyircilere bir kez daha ilham vermeyi başardı – sabah saat on iki buçuktan kısa bir süre önce kazananın ödülünü kaldırdı ve mutlu bir şekilde çığlık attı.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Canlı yayın sırasında Ermakova, Alice Harikalar Diyarında olarak serbest stil performansıyla dans pistinde süzülüyordu. Daha önce, profesyonel dans partneri Valentin Lusin (36) ile tutkulu bir tango ve yavaş bir vals icra etmişti. “İngiltere’den Almanya’ya dans etmek için geldim. Burada bu kadar açık kollarla karşılanacağımı hiç düşünmemiştim” dedi. röportaj.

Eşit derecede ilham verici performanslarına rağmen, ikinci olan oyuncu ve Youtuber Julia Beautx (24) ve dans partneri Zsolt Sándor Cseke (35) geride kaldı. Eski jimnastikçi Philipp Boy (35) ve profesyonel dansçı Patricija Ionel (28) üçüncü oldu. 2018’den beri ilk kez iki kadın finalde yer aldı.

Anna Ermakova: “Bu Sezonun Kraliçesi”

Jüri daha önce Ermakova’yı yine övgü yağmuruna tutmuştu. Motsi Mabuse, “Performans yeteneğine sahipsiniz – türünün tek örneğisiniz! Birkaç yıl içinde hala Anna Ernakova hakkında konuşuyor olacağız,” dedi. Jorge González 23 yaşındaki oyuncu hakkında konuşurken duygulandı: “Dans ettiğinizde bu dünyadaki tüm endişeleri unutuyorsunuz. Bu gece herkes iyiydi ama bu farklı bir seviyeydi.” Oldukça eleştirel biri olarak tanınan Joachim Llambi de coşkuyla övgüde bulundu: “Bu sezon 13 gösterinin hepsini büyülediniz ve bu kremayı zirveye çıkardınız. Bu akşam benim için bu sezonun kraliçesisiniz.”

Anna Ermakova finalde ailesinden de destek aldı: Mama Angela onunla stüdyodaydı, Papa Boris Becker Cuma günü Instagram’da duygusal selamlar gönderdi: “Sevgili Anna, bugün senin büyük günün ve tüm Almanya seni destekliyor. 55 yaşında dedi bir videoda. “Ve nasıl sonuçlandığı önemli değil: Almanların kalbini fethettiniz – fırtına gibi. Yeteneğiniz, disiplininiz, performansınız ve – hatta – kişiliğiniz olağanüstü. Ve bundan daha fazla gurur duyamazdım.”

dpa ile