Aşağı Ren’de ikinci gün – Florian’ın soğukkanlılığı panik teriyle silinip gitti

Leila

Global Mod
Global Mod
“Mükemmel akşam yemeği”: Florian on puana güveniyor ama sonra her şey ters gidiyor

Patatesli gözleme ve siyah muhallebiden yapılan bir burger, ev yapımı kahverengi ekmekle birlikte başlangıçtır.

© Kaynak: RTL+

“Ben Almanya’nın en havalı görgüsüzüyüm,” diyen aile babası Florian’ın özgüven eksikliği sorunu yok. Bununla birlikte, Aşağı Ren Nehri’ndeki ikinci “Mükemmel Akşam Yemeği” akşamında serinlik panik teriyle yıkanmalıdır.

Mehrhoog’daki bir çay dükkanındaki saha çalışanı mutfağında “Ateşliyim” diye cıvıldamaya başlar. “Aşçılık düzeyinde sekiz ila dokuz puan alabileceğimi düşünüyorum. Gerisi cazibe, hizmet ve akşamın genel izlenimi olacaktır. Ve sonra gerçekten arada bir on olabilir”, en yüksek reyting şansını yüksek bir şekilde hesaplıyor. Aşağı Ren’deki “Mükemmel Akşam Yemeği”nin ikinci akşamı için Florian’ın planı: “Başlangıçtan itibaren masada çok zaman geçiriyorum.” Var:

• Başlangıç: Vördeern: Panhas / Riefkuuk / Elma kompostosu / Schwatbrot en Botter
  • Ana yemek: Hööfteten: Dreeerlei Roulaad / Klüten / Roje Kabbes
  • Tatlı: Noardiss: Appelkuuk / Egenmaakt Iss
Maurice (39), klasik yemeklerde küçük değişiklikler yapılmasını umuyor: “Belirli beklentilerim var.” Natalie (47), bir önceki geceki akşam yemeğinde benzer bileşenleri keşfeder: “Bana tanıdık geliyor.” Zozan (24) mutlu: “Ne güzel bir yemek.” Ancak, Florian’ın çok mükemmeliyetçi olduğunu düşünüyor ve ona “umarız onun düşüşü olmamasını” diliyor.

Florian bir konuğu unutur: “Benim için yiyecek bir şeyin var mı?”

Florian başlangıç olarak panhaları, yani kızarmış siyah muhallebiyi seçti: “Çünkü benim için ev hissi veriyor. Bu sadece bölgesel bir uzmanlık.” Natalie şunu kabul ediyor: “Bu herkes için değil.” Florian burger olarak iki patatesli pankek arasındaki siyah muhallebiyi servis eder ama Maurice’i unutur. “Kaba olmak istemem ama benim için yiyecek bir şeyin var mı?” ev sahibine beklentiyle bakar. Florian bir an duraksadı ve sonra tek kelime etmeden mutfağa gitti. Maurice, “Dehşete kapılmıştı ve bunu hiçbir şekilde açıklayamıyordu,” diye gülüyor.

Ana yemek için Florian, patates köftesi ve kırmızı lahana ile üç çeşit nağmeleme yapıyor: “Klasik, baharatlı ve tatlı olmak üzere üç farklı dolgu yapıyorum.” Kasap kuzeni ona bunun için mükemmel eti bir şartla verdi: “Berbat etme!” Florian’ın kendi sosu, kalınlaşmak istemediği için sorun yaratıyor. Çok hızlı bir şekilde meyane yapın – bu zaman alır. “Kahretsin! Kahretsin! Ve ben çok iyi hazırlanmıştım!”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Rulolar “çok kuru” ve “yumuşak”

Natalie nağmeleme hayranı değil: “Ben şahsen onları kuru buldum. Çok kuru.” Lezzeti de eleştiriyor: “Maalesef klasiği çok yavan buldum.” Sos da uymadı: “Klasik bir nağmeleme sosu değildi.” Garnitür masadaki herkesin kafasını karıştırdı: “Patates püresi mi yoksa köfte mi olduğu konusunda anlaşamadık mı?”

Florian, vanilyalı dondurmalı elmalı kekiyle tekrar gol atmak istiyor: “Aslında, tadı güzel olamaz.” Ancak Andrea (59), “Tatlı artık sıra dışı.” Natalie de bunalmış değil: “Benim için hala sahip olacağı elmalı kek biraz daha çıtır olabilir.” En azından Zozan tamamen tatmin olmuş: “Basit, gerçekçi ve lezzetli.”

Florian hayal kırıklığına uğradı: “Sonra solucan oradaydı”

“Kendi performansımdan biraz hayal kırıklığına uğradım,” diye düşünüyor Florian o akşam hakkında. “Mükemmel bir şekilde düşünülmüş ve tutarlı bir plandı ve sonra bir noktada solucanın uygulanması oradaydı.” Sonuçta Andrea’dan dokuz, Zozan’dan sekiz puan alarak 31 puanla liderliği ele geçirdi.

Haberler/Tele gösterisi