Aşkın engellenen mutluluğunda Pastewka ve Engelke'nin yer aldığı dizi

Leila

Global Mod
Global Mod
Berlin/Köln. Bastian Pastewka (51) ve Anke Engelke (58) yakında küçük bir kasabada birbirleriyle karşılaşmayan bir dizide rüya gibi bir çifti canlandıracaklar. “Perfekt Missed” bu yaz Prime Video'da gösterime girecek ancak henüz bir tarih yok.

İki oyuncu, Corona krizinin ortasında sekiz bölümlük dizi fikrini ortaya attı. “Telefonda konuştuk ve kısa bir süre buluştuk. On metre arayla şöyle düşündük: İkimizin de ait olduğu bir hikaye nedir?” Pastewka Salı günü Berlin'de ilk sahnelerin sunulduğu zamanı hatırladı.

Daha sonra şu sonuca vardılar: “Marburg'da küçük bir kasabada yaşayan ve birbirini gerçekten özleyemeyeceğiniz iki adamla bir dizi yapmalıyız.” Ortak bir çevreye, ortak arkadaşlara sahip iki kişi.

“Salgın bir şeyleri tetikledi”

Engelke, meslektaşı ve yakın arkadaşı Pastewka ile birlikte televizyondaki rollerine atıfta bulunarak, “Pastewka dizisine birkaç kez konuk oldum ama hiçbir zaman çift olamadık” dedi. “Ve “LOL”da ya da başka bir yerde göründüğümüzde, her zaman onların gerçekten birbirine ait olmadığı izlenimine kapılıyorsunuz. Ama arkadaş olduğumuz ve birlikte çalıştığımız 25 yıl boyunca muhtemelen bu soruyu kendimize hiç sormadık. Pandeminin bir şeyi tetiklediğini düşünüyorum: Belki de yolda henüz görmediğimiz bir fırsat vardır.”

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Dizinin amacı hakkında oyuncu şunları söyledi: “Herkesin anlayabileceği bir şeyi birlikte geliştirmenin bizim için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Anlayabileceğiniz duyguları göstermek için.” Dinleyiciler arasındaki insanlar şunu söyleyebilmeli: “Bu da benim.”

Asla buluşamayan rüya takımı

Amazon yayın hizmeti, sekiz bölümlük dizinin konusunu şu şekilde özetliyor: “Maria ve Ralf, ikisi de hayatlarında sıkışıp kalmış durumdalar. Ancak birlikte, mutlak rüya takımı olabilirlerdi; keşke sonunda buluşabilselerdi.” Küçük kasaba komedisi Hesse'nin Marburg şehrinde çekildi. Başyazarlar Sebastian Colley ve Claudius Pläging'in kitabından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sabine Boss ve Nicolas Berse-Gilles üstleniyor.

Haberler