“Ben dünyanın en mutlu kadınıyım”: “Temptation Adası”nda aşk çekici

Leila

Global Mod
Global Mod
Reality TV şovunda sürpriz

“Ben dünyanın en mutlu kadınıyım”: “Temptation Adası”nda aşk çekici

“Temptation Island”ın yeni bölümünde Adam, kız arkadaşı Loreen’e evlenme teklif etti.

© Kaynak: RTL+

RTL + programı “Temptation Island” bir hile skandalıyla ortalığı karıştırdıktan sonra, daha hoş bir nitelikte de olsa bir sonraki çekiç onu takip eder. Tekrar karşılaştıklarında Adam, Loreen’e tüm soruların sorusunu sorar.

Parti delisi baştan çıkarıcı kadınlar ve sadakatsiz ortaklar – yeni sezon “Temptation Island” (RTL+’da izlenecek) de yoğun geçti. Gösteride dört çift, bekar erkek ve kadınlarla bir villada iki hafta geçirmek zorunda kalıyor. Birbirlerinden ayrılırlar ve bekarlar tarafından sadık olup olmadıkları test edilir. Sonuna kadar, büyük soru her zaman odadadır: gösteriyi bir çift olarak tekrar kim terk etmeyi başarır? Mevcut bölüm (şimdi RTL + ‘da), bir adayın özellikle ciddi olduğunu gösteriyor.

Genellikle yarışmacılar, bekarlardan biriyle yeniden bir araya gelmeden önce bir randevuya çıkarlar – ancak Adam ve ortağı Loreen için bir istisna yapılmıştır. Birlikte romantik bir akşam yemeği geçirdiler. Akşam Adam kız arkadaşına sevgi dolu sözlerle hitap etti: “Sen sonsuza kadar benim içinsin. Bunu sadece söylemedim, ciddiydim. Sen sonsuza kadar benim karımsın.” “Seni her şeyden çok seviyorum, harikasın, hayatımda başıma gelebilecek en güzel şeysin.”

Ve sonra olan oldu: Adam, Loreen’in önünde diz çöktü ve ondan karısı olmasını istedi. 22 yaşındaki adam tamamen şaşırdı ama cevabın gelmesi uzun sürmedi. “Evet, elbette, evet, evet, evet. Seni seviyorum. Adam bana evlenme teklif etti ve şimdi dünyanın en mutlu kadınıyım.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Elçi filiz skandalı

Nico Legat ve kız arkadaşı Sarah arasındaki “Temptation Island”ın önceki sezonu çok daha az romantikti. Eski futbolcu Thorsten Legat’ın oğlu, partnerini baştan çıkarıcı Siria ile aldattı. Kız arkadaşı sahneleri görünce gösteriden erken ayrıldı. İkisi de Temptation Island’dan bekar olarak ayrıldı.

Geçen yılki ünlüler sayısında da benzer bir şey oldu. Orada, “Aşk Adası” ünlüsü Aleksandar Petrović, ortağı Christina Dimitriou’ya ihanet etti ve bekar bayan Vanessa’ya aşık oldu. Gerçek yıldız, o zamandan beri eski baştan çıkarıcı kadınla çıkıyor. Çift Summer Home’un yeni sezonunda karşımıza çıkacak.

Haberler/Tele gösterisi