Bir sonraki bölümün konusu bu

Leila

Global Mod
Global Mod
“The Wollnys”: 15 Şubat 2023’ten itibaren yeni bölümler – böyle devam ediyor

fltr Loredana, Peter, Flo, Anastasia, Celina-Sophie, Sylvana, Lavinia, Harald, Silvia, Tim, Cathaleya, Sarah-Jane, Estefania, Sarafina

© Kaynak: RTLZWEI / Fotoğraf: Per Florian Appe

Yakında yeni bölümler ve Wollnys’in 17. sezonu ile devam edecek. TV’deki yayın tarihleri ve sevimli geniş aile hakkında her şey bir bakışta burada.

Denise Orleans

Wollny’ler, 2011’den beri Alman izleyicileri memnun ediyor ve geniş aile söz konusu olduğunda, daha bitmedi. Şimdiye kadarki 16 sezonda Mama Silvia ve ailesi, pek çok aksilik, küçük drama ve iç açıcı anlarla dolu çalkantılı günlük yaşamlarını gösterdiler.

15 Şubat 2023’ten itibaren yeni bölümler “Die Wollnys”: Böyle devam ediyor

Hayranlar rahat nefes alsın: 2023’te Almanya’nın en kaotik geniş ailesi yeni sezonla devam edecek. 15 Şubat 2023’ten itibaren RTL II 20:15’te başlayacak

• Olay da bundan ibaret: Türkiye’ye göç patlak vermiş olsa da aile, birlikte tatil yapmak için yeni bir tatil evi arıyor. Ilıca’daki büyük bir ev özellikle ilgi çekicidir, ancak çok fazla çalışma gerektirir.
  • Bir de büyük haber var: Nesthäkchen Loredana hamile. Ancak erkek arkadaşı ve çocuğun babası şu anda Türkiye’de yaşıyor ve doğuma tanık olmak için vize almayı umuyor. Genç çift, uzak mesafe ilişkisi ve hamileliğin seyri ile nasıl başa çıkıyor?
  • Elbette Wollny ailesinin geri kalanı da orada, Silvana ve kocası Flo şu anda kızlarının ilk cemaat töreni için hazırlanırken, ikizler Emory ve Casey ilk doğum günlerini kutluyor. Lavinia ve arkadaşı Tim için ise romantik bir evlilik teklifinin ardından düğün çanları çalıyor olabilir.
“The Wollnys” 2023: Bölümler ne zaman TV’de olacak?

Yakın zamana kadar Wollnys günlük bir tekrar olarak yayınlanıyordu ancak yeni bölümleri 15 Şubat’ta başlayacak. Bununla, kaos ailesi öğle yemeği programından prime time’a geçer. 20:15’ten itibaren hayranlar çift bölümü sabırsızlıkla bekleyebilirler.

• Biçim: “Wollny’ler – Çok büyük bir aile!”
  • Yayıncı: RTL II
  • Saat: 20:15
  • Haftanın günü: her Çarşamba
“The Wollnys” yayın tarihleri 2023

Yeni sezon 15’te Wollny’ler en sevdikleri tatil yeri olan Türkiye’ye gidiyor. İşte önümüzdeki birkaç bölümde olanlar:

15 Şubat 2023 Çarşamba günü “The Wollnys”

Emory ve Casey yakında ilk doğum günlerini kutlayacaklar. Bunun için Sarafina ve Peter’a bir kış bahçesi sürprizi yapacaklardır ama onu inşa etmek için sadece iki gün kalmıştır. İnşaat alanında Harald’ın başına bir aksilik gelir.

Emory ve Casey yakında ilk doğum günlerini kutlayacaklar.  Bunun için Sarafina ve Peter'a bir kış bahçesi sürprizi yapılmalıdır.

Emory ve Casey yakında ilk doğum günlerini kutlayacaklar.  Bunun için Sarafina ve Peter'a bir kış bahçesi sürprizi yapılmalıdır.

Emory ve Casey yakında ilk doğum günlerini kutlayacaklar. Bunun için Sarafina ve Peter’a bir kış bahçesi sürprizi yapılmalıdır.

© Kaynak: RTLZWEI, Splendid Stüdyoları

15 Şubat 2023 Çarşamba günü “The Wollnys”

Wollny’ler, Ilıca’da bir evi ziyaret eder. Atlayıp satın alacaklar mı? Almanya’da ikiz kardeşler Emory ve Casey ilk doğum günlerini kutluyorlar. O büyük kutlanmalı. Flo ve Sylvana, Celina’nın komünyonunu hazırlar.

İkizler Emory ve Casey ilk doğum günlerini kutluyor

© Kaynak: RTLZWEI, Splendid Stüdyoları

“The Wollnys: A Terribly Big Family” için diğer yayın tarihleri

Tarih

Sezon bölümü

22 Şubat 2023 Çarşamba (20:15)

15/3 Celina’nın cemaati ile Türkiye’deki şantiye arasındaki Wollny’ler

22 Şubat 2023 Çarşamba (21:15)

15/4 Türkiye’de tatil evine taşınmak
“Wollny’ler” kimlerdir? Bu yüzden geniş aile çok popüler

Alman televizyonunda fenomensiniz. Mama Silvia’nın etrafındaki Wollny’ler, on yılı aşkın bir süredir hayranlarını memnun ediyor ve onların çılgın günlük aile yaşamlarına dair bir fikir veriyor. Aile üyelerinin çoğu artık gerçek realite TV yıldızlarıdır ve bunların çoğu sosyal medyada kendi hayran kitlesini oluşturmuştur.

Peki aile izleyiciler arasında neden bu kadar popüler? Bunun bir nedeni, üyelerin geliştirdiği büyük uyum olabilir. Ancak ailenin birçok küçük ve büyük günlük sorunu, birçok insanın Wollny’lerle özdeşleşmesini de sağlamalıdır.

Wollnys 2023: Bir bakışta tüm aile üyeleri

Popüler belgesel sabunun başlangıcında bile Wollny’ler, anne Silvia ve baba Dieter’in yanı sıra on bir gururlu çocuk da dahil olmak üzere büyük bir aileydi. Takip eden on yıldan fazla bir süre içinde, ailede bol miktarda büyüme oldu ve bu arada Wollny’ler 13 torun sahibi oldular.

Ancak her ailede olduğu gibi Wollny’lerin de tartışmaları olur. Her şey dizideki kadar ahenkli bir şekilde kameradan kaçmıyor, bazı çocuklar şimdiden diziye ve dolayısıyla ailelerine sırtlarını döndüler. O zamandan beri Silvia’dan boşanmış olan Peder Dieter bile artık hayatını televizyonun koşuşturmacasından uzaklaştırmayı tercih ediyor.

Anne Silvia Wollny, yeni büyük aşkını 2014 yılında Harald Elsenbast ile buldu, o zamandan beri eğitimli ormancı ve büro memuru, RTL II’de “Wollnys” in bir parçası.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

XXL ailesinin çocukları ve torunları şunları içerir:

Sylvana Wollny

• Celina-Sophie’nin Doğumu 2013
  • Anastasia Sophie’nin Doğumu 2018

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Sarafina Wollny

• İkizlerin doğumu Emory ve Casey 2021

Harici içeriği göster

Calantha Wollny

Harici içeriği göster

Lavinia Wollny

• Haylie Emilia’nın Doğumu 2022

Harici içeriği göster

sarah jane wolny

Harici içeriği göster

Estefania Wollny

Harici içeriği göster

Loredana Wollny

Harici içeriği göster

Patrick Wollny

• “The Wollnys” dizisinin bir parçası değil
  • Üç çocuğu var (Brian, Noah, Samantha) ama ailesiyle birlikte halkın gözünden uzakta yaşıyor
Sascha Wollny

• İki çocuğu var (oğlu ve kızı)
jessica birkenheuer

• Oğlu Justin, annesi Jessica ile kavga ettikten sonra büyükanne Silvia’nın yanına taşındı.
Jeremy Pascal Wollny

• 2013 yılında annesi ve kız kardeşleriyle tartıştıktan sonra televizyon reklamcılığından emekli oldu
  • Jouline melodisinin doğuşu 2019
Haberler/th