“Bu yıl gelmezse gülünç”

Leila

Global Mod
Global Mod
Rihanna yeni albümü hakkında: “Bu yıl çıkmaması çok saçma”

Şarkıcı Rihanna.

© Kaynak: 2023 Getty Images/Mike Lawrie

Rihanna’nın son albümü Anti’yi çıkaralı yedi yıldan fazla oldu. Vogue ile yaptığı bir röportajda şarkıcı, yeni albümünü bu yıl içinde çıkarmayı planladığını açıkladı.

Rihanna hayranlarının hala sabırlı olması gerekiyor mu yoksa şarkıcının yeni albümü 2023’te mi çıkacak? 34 yaşındaki İngiliz Vogue ile yaptığı röportajda “Bu yıl gelmesini istiyorum” dedi. Rihanna, “Dürüst olmak gerekirse, bu yıl çıkmazsa çok saçma olur” diye devam etti. “Ama sadece eğlenmek istiyorum. Sadece müzik yapmak ve videolar yapmak istiyorum.”

Yani yeni şarkılar için istek var gibi görünüyor – eğer bir yakalama olmasaydı: Çarşamba günü yayınlanan röportaj uzun zaman önce yapıldı. Makalenin yazarının da belirttiği gibi, röportaj sırasında Rihanna’nın tekrar hamile olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Rapçi A$AP Rocky’den dokuz aylık bir oğlu olan müzisyen, Pazar günü Super Bowl devre arası şovuna çıkarken ikinci hamileliğini duyurdu.

Bir girişimci olarak da başarılı

Yedinci ve son albümünden (“Anti”, 2016) bu yana, Rihanna nadiren şarkıcı olarak yer aldı: 2017’de NERD grubunun “Lemon” şarkısında ve 2020’de şarkıcı PartyNextDoor’un “Believe It” şarkısında yer aldı. Ekim 2022’de, kendisine en iyi film şarkısı dalında Oscar adaylığı kazandıran Marvel gişe rekorları kıran “Black Panther: Wakanda Forever”a eşlik edecek “Lift Me Up” tema şarkısını çıkardı. Barbadoslu son derece başarılı şarkıcı şimdiye kadar dokuz Grammy kazanmayı başardı. Müziğine paralel olarak, güzellik ürünleri ve kendi moda markasıyla son derece başarılı bir girişimci oldu – servetinin yakın zamanda 1,4 milyar ABD doları olduğu tahmin ediliyor.

Haberler/Tele gösterisi