Daniela Katzenberger sonuçta Almanya’ya geri dönmüyor

Leila

Global Mod
Global Mod
“Kedi” ekrana geri döndü: Daniela realite belgeseli “Die Katzenbergers – Familienglück auf Mallorca”nın (Çarşamba günleri saat 20:15, RTL 2’de) sezonunun başında, haberi sevinçle duyuruyor: “Ben’ Pfalz’ın yerlisi yeniden sarışınım ve dört kilo daha hafifim” diye seviniyor. Gerçek yıldız, Almanya’da bir daire arama planını rafa kaldırdı. Daniela Katzenberger, “Çok para için çok fazla hurda var, bu yüzden hala tamamen Mallorca’da yaşıyoruz” diye açıklıyor.

Kocası Lucas Cordalis bu konuda hiç de üzgün değil. Planı: Mallorca’daki daireyi tamamen yenilemek istiyor. Ancak onun ve Dani’nin fikirleri büyük ölçüde farklıdır: 55 yaşındaki, açık bir mutfağa sahip olmak için oturma odasındaki bir duvarı yıkmak isterken, “kedi” balık parmakları ve domuz sucuğu kokusundan tiksinti duyar ve bu daha sonra olur. onun “Lümmelcouch”u. kenara çekerdi.

Daniela’nın pek ciddi bir önerisi yok: “Hadi taşınabileceğimiz güzel bir spor salonu bulalım!” Lukas bunu komik bulmuyor: “Sen çok eğlenceli bir katilsin! Çok coşkuluydum ve şimdi gerçekten bıktım.”

RTL 2 belgeselinde Iris ve Peter Klein hâlâ bir çift.

Ancak Mama Iris Klein’ın finca’sında kutlanan Daniela’nın 36. doğum gününde daha iyi bir atmosfer var. Peter Klein hala arka planda görülebiliyor olsa da (yılın başında hile yaptığı iddialarının ardından şu anki eski sevgilisiyle bir gülünç savaşı verdi), Daniela Katzenberger pembe görüyor. “Doğum günüm için kendi hayalimi gerçekleştiriyorum: pembe bir parti! Bence pembe için asla çok yaşlı değilsin!” “kedi” diyor Konuklar için kıyafet kuralı, zaten tahmin ettiniz: “Güzel pembe”.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Daniela, annesi Iris ile birlikte renk uyumlu dekorasyonla ilgilenir. Ev yapımı makarna salatası da kaçırılmaması gereken – tıpkı Daniela’nın çocukken olduğu gibi: “Makarna salatası ailemizin bağıdır,” diyor Daniela gülerek, “en önemli şey taze hiçbir şey gelmemesi. sadece konserve ürünleri koruyucuları.Tadı ev gibi.” Pembe parti, makarna salatası, elektrikli kemancı, flamenko dansçıları ve kendisi de masanın üzerinde dans eden doğum günü çocuğu ile tam bir başarıdır: “Geçtiğim en harika doğum günlerinden biriydi,” diyor Daniela daha sonra çok sevinerek.

Daniela Katzenberger ve “çöp ünlü”nün önemi

Yer değişikliği: Daniela ve Lucas bir yardım etkinliği için Münih’e uçtu. Ertesi gün, çift olarak gerçekten iyi vakit geçirmek ve birlikte yeni bir şey denemek istiyorlar: hava yogası. Bu varyantta, yoga pozlarına bir hamak entegre edilmiştir. Daniela göz kırparak: “Ben de hayranı değilim, evlilikte kendini böyle bırakırsan sen de kendini hayal kırıklığına uğratabilirsin! Diğerleri tantra ya da swingers club, biz hava yogası yaparız.” Ama Daniela’nın baş harfi hamakta kıvrıldığında neşesi hızla dağılıyor: “Nasıl da sallanıyoruz orada! İki çöp torbası gibi. Bu, çöp ünlü terimine farklı bir anlam kazandırıyor” diye şaka yapıyor.

Egzersizler saat geçtikçe daha kolay olmuyor. Bir zamanlar “Elveda Almanya”da tanınan Mallorcalı, “Daha az hoş olan şey: neredeyse yumurtalıklarımı sıkıyordu” diye inliyor. Öte yandan Lucas, karısının bükülmesinden hoşlanıyor ve yerde yatarak mutlu bir şekilde sırıtarak onu itiyor.

Ancak Daniela için deneme dersinden sonra netlik kazanıyor: Aerial Yoga onun yeni büyük aşkı olmayacak: “Bunu terletmekten nefret ediyorum!” “kedi” diye inliyor. 36 yaşındaki oyuncu ise Luca’sıyla başka bir sporu denemek istiyor: Flamenko. Bir sonraki çifte bölümün ön izlemesinde Daniela Katzenberger’in İspanyol halk danslarını nasıl öğrenmek istediğini görebilirsiniz. Bakalım Daniela daha ne kadar dayanabilecek…

Haberler/Tele gösterisi