Ellen Pompeo diziye veda ediyor

Leila

Global Mod
Global Mod
“Grey’s Anatomy” yıldızı Ellen Pompeo, dizinin sonunu kutluyor

Oyuncu Ellen Pompeo.

© Kaynak: Claudio Onorati/ANSA/epa/dpa

Oyuncu Ellen Pompeo, sevilen hastane dizisi “Grey’s Anatomy”ye 19 sezonun ardından veda etti ve onunla son bölümü ABD’de gösterildi. Pompeo, Instagram’da duygusal sözler buluyor ama hayranları için de iyi haberler var.

Alessandra Roeder

25.02.2023 16:53

Bir doktor olarak Meredith Grey sayısız hayat kurtardı, ilişki krizlerinden kurtuldu, bir cerrah olarak yükseldi ve yakın arkadaşlar edindi. ABD’li aktris Ellen Pompeo, 19 sezonun ardından şimdi de ‘Grey’s Anatomy’ dizisinden ayrılıyor. Perşembe günü, ana karakter olarak oynadığı son bölüm, ABD’deki ekranlarda titreşti. Pompeo, Instagram’da duygulu sözlerle hayranlarına veda etti.

“Hepinizin bana, Meredith Gray’e ve 19 sezon boyunca gösterdiğiniz sevgi ve desteğe sonsuza kadar minnettarım ve alçakgönüllüyüm” diye yazdı. “Dünyanın en iyi hayranları” olmasaydı bunların hiçbiri mümkün olmazdı. Pompeo daha sonra sadık izleyicilere bir aşk ilanı formüle ediyor: “Seni delice seviyorum ve seni çok takdir ediyorum” diye yazıyor gönderide.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Dizi yıldızının “Grey’s Anatomy”den 19. sezonda ayrılacağı geçen yıldan beri biliniyordu. Şimdi dizinin ana karakteri Meredith Gray, “I’ll Follow the Sun” başlıklı yedinci bölümde Seattle’daki Gray Sloan Memorial Hastanesi’nden ayrıldı ve üç çocuğuyla birlikte Boston’a taşınıyor. Sonuç olarak, arkadaşları ve meslektaşları, Meredith’e veda etmek için bir veda partisi düzenlediler.

Pompeo konuk oyuncu kadrosunu açıkladı

Ancak hayranlarının tamamen Meredith’siz yapması gerekmiyor. Pompeo’nun bu sezonun finalinde konuk oyuncu olarak yer alması bekleniyor. Ayrıca dizide ek konuk oyuncu olarak yer alacağını da belirtti. Pompeo, Instagram paylaşımında, “Gösteri devam etmeli ve kesinlikle geri gelip sizi göreceğimi biliyorsunuz,” diye yazdı. Bu duyuru, dizi hayranlarını veda konusunda bir nebze olsun rahatlatabilir.

Ancak sevilen hastane dizisinin devam edip etmeyeceği şu an için net değil. Şimdiye kadar yayıncı ABC, prodüksiyonu genişletmedi. Uzun süredir dizi sorumlusu Krista Vernoff da bir ay önce Grey’s Anatomy’den ayrıldığını duyurdu. Ve dizinin hayranlarının başrol oyuncusu Pompeo olmadan diziye sadık kalıp kalmayacağı henüz belli değil.