“First Dates Hotel”: Single, “World Class Woman” olarak hizmet vermektedir.

Leila

Global Mod
Global Mod
Gizli İşaretten Sonra: “İlk Buluşmalar” Tek Servis “Birinci Sınıf Kadın”

(Daha da) yaklaştı: Havuzda, Thomas ve Virginia tekrar temasa geçti. Ancak girişimcinin hala bir öpücük beklemesi gerekiyor.

© Kaynak: RTL+

“İlk kör randevu için daha iyi bir kadın” dileyemese de, Thomas yine de Jenny’ye “First Dates Hotel” için izin verdi. Bunu yapmak için, gece geç saatlerde başka bir kadınla yakınlaştı ve kişiselleşti. Başka bir bekar bayan hala randevusunu bekliyor, ancak çevrilmemiş taş bırakmadı – anahtar kelime Botox.

Thomas ve Virginia “First Dates Hotel”de (Vox) zaten samimi bir toplantı yapmışlardı: 36 yaşındaki kadın havuzda, herhangi bir temas korkusu olmadan, bayanı güneş ışığının potansiyel olarak tehlikeli sonuçlarından korumak için özverili bir şekilde kendini feda etti. Ancak ikinci bölümde amatör dermatoloğun Virginia ile yeniden bir araya gelmesi biraz zaman aldı. Çünkü Roland Trettl ve Co., iki muhabbet kuşuna farklı bir randevu partneri atamıştı.

Virginia’nın eski model ve kaslı adam John Patrick Christopher ile anlaşmasına izin verildi. Moda tasarımcısı ve kitap yazarı, flört partnerine de doğrudan kendi yazdığı kitabı hediye etti. 44 yaşındaki kişinin hatırı sayılır miktarda kendini tanıtması Virginia’yı (henüz) caydırmadı, ancak John’un ona vahşi doğada yaklaşmayacağını kabul etmesi gerçeği yaptı. Sürekli sırıtan ışın adam “kendi içime” gitmeyi tercih ederken, Virginia sahili tercih ettiğinden, ikisi de yemeğin sonunda hemfikirdi: kıvılcım atlamadı.

34 yaşındaki güzel konuşan adam bunu zaten açıklığa kavuşturmuştu – en azından Thomas için. Randevuları iyi gitmezse cama vuracakları konusunda bir gün önce onunla anlaşmıştı. Yan masada aşçı Jenny ile gerçekten uyumlu bir akşam geçiren Thomas, hemen ayağa fırladı ve tuvaletteki tabelayı doğru yorumladığından emin oldu.

“Henüz almasına izin vermiyorum”: Virginia açık ilerlemeleri reddediyor

Yaptı – ve bu, girişimciyi bir ikileme sürükledi. Jenny’ye döndükten sonra, “İlk tanışma randevusu için daha iyi bir ortak isteyemezdim,” dedi, ama sonra dürüst davrandı ve Virginia’yla oynaştığını kabul etti. Thomas, Jenny’ye, “Sen birinci sınıf bir kadın olduğun için kendimi ısırabilirim,” dedi.

Ancak akşama öfke geçmişti: Virginia havuzun yanındaki divanda bekliyordu ve Thomas onu kollarını açarak karşıladı: “Bana gel!” Sıcak sözlerle onu pohpohladı: “Randevum geldiğinde, onunla çıkmaktansa seninle çıkmayı tercih edeceğimi hemen anladım.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Thomas’ın elinin onun poposuna bu kadar iyi oturmasının “çılgınca” olduğuna dair nispeten beceriksiz ifadesi, Virginia’yı olduğu gibi bıraktı. Adam onun “birinci sınıf dudaklarına” net bir niyetle baktığında, sınırlar koydu ve Thomas’ın onu odaya getirmesini sağladı: “Kendimi kıtlaştırıyorum. Henüz gitmesine izin vermeyeceğim.” Umudunu kaybetmedi – bir öpücük için bile: “Olmayan hala olabilir.”

“Partygirl” randevuya özel botoks yaptırdı

Sevk müdürü Uli daha az hızlı ama daha başarılı bir şekilde çalışmaya başladı. Üç düğünden ve kadın cinsiyle tek gezilerde ve tek dans kursunda başarısız gelişmelerden sonra, “First Dates Oteli”ne yaptığı gezi, sonunda sekiz yıllık bekar varlığını sona erdirmelidir. Ve yine Hamburg’dan Angelika ile kimya hemen doğruydu, ikinci bir randevu sadece bir biçim meselesiydi. Ertesi gün iki kuzey ışığı yan yana göründü. Uli “midede karıncalanma” olduğunu bildirdi, Angelika heyecanlandı: “Uli sırıttığında, bu iyi bir duygu.” Bunu Almanya’da daha fazla toplantı ve muhtemelen bir ilişki izledi, kim bilir.

Öğrenci Jessica henüz kimseyle çıkmadı. 22 yaşındaki oyuncu, sadece tanıtım turunda twerk yaptığı için hatırlanmıyordu. “Köln Katedrali gibiyim. Alt katta dönüştürme işi durduğunda, üst katta yeniden başlıyor,” diyen kendi kendini “parti kızı” olarak açık bir şekilde estetik ameliyatları hakkında bildirdi. Randevu için kaşlarını çatma çizgisine fazladan bir botoks bile enjekte etti. Rüyasındaki erkeğe de uyarı gönderdi: “Yanımdaki adam iş bekliyor, ilgi istiyorum.” Vox flört şovunun bir sonraki bölümü, “First Dates Hotel” de bu “kaderi” kimin ele geçirdiğini ortaya koyuyor.

Haberler/Tele gösterisi