Flört şov yarışmacısı, samimi yoga ile çok renkli oluyor

Leila

Global Mod
Global Mod
“Kalp gemide – açık denizlerde taze aşık”

“Bunu istemiyorum!” Partner yogası, flört şovu adayı için fazla renkli

“Hayır, hayır, hayır, bunu istemiyorum!” Olga-Maria (solda) yoga partneri ile hiç de uyumlu değil.

© Kaynak: RTL+

O zaman omurganın altında her zaman bir el genişliğinde romantizm! Wayne Carpendale, “Herz auf Bord” (Vox) üzerinde, tek gemi yolcuları için debriyaj yardımı sağlar. Tüm prosecco havasına rağmen: Başlangıçta, geminin ambarındaki yakın fiziksel temas, bekar bir bayan için neredeyse çok fazlaydı.

Vox’un en son flört programı ürününde neyin daha fazla balon patlattığını söylemek çok zor: “AIDACosma”nın omurga bölgesindeki su veya romantik bir bağlantı için meşru umutları olan dört “kızın” prosecco ruh hali seyir devinin güvertesinde.

İlk sefer için Salı akşamı demir atan dört bölümlük denizcilik dizisinin adı “Gemide kalp – açık denizlerde taze aşık”. “Rüya Gemisi” olduğu kanıtlanmış bir aşk uzmanı olan Wayne Carpendale’in “baş şovmen” olması çok uygun. Kalıcı sözleşmesi olduğu bilinen oyuncu ve moderatör, “Her an bana gelebilirsiniz!” diyerek mutlu heyecanlı kadın grubuna daha en başında haber veriyor. “Sana hemen kamaralarımı vereceğim… – hayır, kulağa komik geliyor.” Aslında!

“Bunun ne işe yaradığını sorabilir miyim?”

Kısa bir süre sonra, bekar bayan Olga-Maria, başvuru sahibi Marco (35) ile ilk görüşmesinde yapım ekibinin ortaya koyduğu şeyi ortaya çıkarır. Agnes (26) ve Timo (31) çifti gibi, her ikisinden de eşli yoga yapmaları isteniyor. Sanat tarihçisi, spor salonunda serilen paspasların nasıl olacağına dair bir sezgiye sahip: “Tamamen yabancı biriyle bu kadar fiziksel olmak bana biraz zor geliyor.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

“Bunun neye iyi geldiğini sorabilir miyim?” diyen karaoke tutkunu otururken terli ten temasından zaten rahatsız. Marco daha sonra, koçların emriyle, kaldırma figürünü başlatmak için ayaklarını Olga-Maria’nın orta kısmına yaklaştırdığında, Düsseldorflu sarışın durdu. “Hayır, hayır, hayır, bunu istemiyorum!”

Sırt üstü yatan partneri bunu daha pragmatik olarak görüyor: “Sadece yap ve iyi!” Agnes kısa süre sonra flört partnerinin üzerinde yatay olarak gezindiğinden, huysuz ve talepkar bekar bayan kendini zorlar. Bakın ve bakın: “O çok iyi yaptı ama ben de çok iyi yaptım sanırım. Hatta eğlenceliydi… biraz!” Agnes jimnastik coşkusunu bir kahkahayla dizginliyor: “Bu bir deneyimdi, ama ikimizin de aynı şeyi bir daha yapacağını sanmıyorum.”

“Heart on board”: 2. bölümde dört yeni başvuru var

Vox, dört bölümlük yolculuk için dört bekar bayanın her biri için beş randevu adayı seçti (her zaman Salı günleri saat 20:15’te gösterilir). Karşılık gelen dizinin sonunda, hanımın iyiliği için ikisi berabere gider. Nihayetinde Olga-Maria, fiziksel çabası için Marco’ya teşekkür eder. Başka bir flört turu için yanında kalmasına izin verilir. Daha önce Shary ile çok daha kötü uyum sağlamıştı. Ayrıca giderek umutsuzluğa kapılan 44 yaşındaki (“Onu anlamıyorum, ne duymak istiyor?”) Olga-Maria’nın yaşını küstahça doğru tahmin etmişti ve çok genç değildi.

Recklinghausen’de devlet memuru olan Agnes ise yoga partneri Tim’e karşı ve Berlin’den profesyonel asker Paul’e (28) karar verir. Hamburglu uygulama koçu 47 yaşındaki Ulrike, doğa aşığı Thomas’ı (47) seçti çünkü Matthias (53) ile “çok fazla kıvılcım yoktu”. Ve başka bir “hükümet çalışanı” olan Bianca (51), “kalbi genç” Göttingen Gregor’u (47) çok daha gösterişli Aşağı Saksonya Don Juan Ralph’e (59, “Pekala, Celle’de oldukça iyi tanınırım”) tercih ediyor. . Bir hafta içinde, başarılı erkek dörtlüsü, İtalya’da kıyı izninde olan dört yeni başvuru sahibine meydan okuyacak.

Haberler/Tele gösterisi