“Gerçeklik Yıldızlarının Savaşı”: Finalden önce öfke nöbeti

Leila

Global Mod
Global Mod
İyi haber: (şimdiye kadar) herkes hayatta kaldı. Aksi takdirde, “Kampf der Realitystars” (RTL II) yarı finalleri yüksek ve gerçekten canavarcaydı: “Sen bir faresin”, “yanlış yılan” – realite endüstrisinin flop on’unun bazı kızgın üyeleri sonunda soğukkanlılıklarını kaybettiler. Aynı zamanda bir şeyle ilgiliydi çünkü sadece sekiz final bileti vardı. Ve bu yüzden yapmak zorundaydın, sadece Peggy Jerofke (47) net değildi: “Dövüş, dövüş, dövüş.”

Herkes gergin olsa bile – ya da Pfalzlı çocuk BeHaberler Kieckhäben’in (33) sevgiyle söylediği gibi, “Boppes Grundeis’e gitti” – yarı finaller canavarca bir düelloya dönüştü: burada, GNTM ve orman kampında realite ustası Sarah Knappik (36) çelik. “Remmidemmi-Emmy” savaş adını yalnızca birkaç ama yankı uyandıran format görünümünde kazanan Emmy Russ (24) var. Kısa sürede anlaşıldı: Finale sadece bir kişi çıkabilirdi.

Emmy Russ veya Sarah Knappik: Yalnızca bir tane olabilir

Knappik’in mutfaktaki sıra dışı performansı bile şüphe uyandırdı. İronik bir şekilde, gözleme bruzzler olarak “Sarah K”? “Günaydın, sevgili üzüntüler” uyandırma çağrısı şarkısının ima ettiği şey bu muydu? Ama sonra: “Yanmış şnitzel” (Kieckhäben) gibi görünen kreplerin tadı beklenenden daha iyiydi. Tek sürpriz değildi, ama tek tatlı olandı.

Corona, “cezalandırma oyunundan” önce bile “Baskı çok büyük” diye kabul etti. Tek soru şuydu: neşeli eleme ne zaman başlayacaktı? Bir ceza oyunu uygun bir fırsat olacaktır. İyi adam Kieckhäben buna inanmak istemedi, ancak Pfalz arkadaşı Matthias Mangiapane (39) tarafından sınıflandırıldı: “BeHaberler, bunun bir çocuğun doğumu olduğunu düşünmeyi bırak.” Beşer kişilik iki takımda bir “skandal” yaşandı: “Manşetler – Hafıza” bölümünde oyuncular, tabloid basınından 21 manşeti 21 “sebebe” doğru bir şekilde atamak zorunda kaldı.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Skandal oyununda puan galibiyeti

“Lukas Takımı” – Yüzbaşı Lukas Baltruschat (29), Kieckhäben, Knappik, Mangiapane ve Aneta Sablik (34) – hızla acımasız göründü. “Emmy Takımı” – Kaptan Russ, Eva Benetatou (31), Peggy Jerofke, Sascha Sirtl (45), Serkan Yavuz (30) – 4:0’a doğru bir mancınıkla uzaklaştı. Beşinci nokta, tüm gerçeklik zamanlarının en popüler mahrem kazası için “tüm manşetlerin annesi” sayesinde elde edildi. Jerofke: “Dieter Bohlen’in penisinin kırıldığını herkes biliyor.”

Umut, Baltruschat & Co. kampında kısa bir süre filizlendi, özellikle salda bulunan biriyle ilgili tek manşet nedeniyle ekolayzır elde edildiğinde: “Reality TV’deki en büyük baş belası” hakkındaki soru, “Sarah Knappik” ile doğru bir şekilde yanıtlandı. “. . Ama sonra olan oldu: “Emmy Takımı” 11:8 kazandı. Kaybedenlerin cezası: Beşi de “aday saç bantlarıyla” ve dolayısıyla potansiyel nakavt adayları olarak damgalandı.

Serkan Yavuz en kötüsünden şüpheleniyor

Beş kazanan, başlangıçta yaklaşan son “gerçeğin saati” için güvendeydi. Ama yine de emin değilim çünkü aniden “valizini topla!” geliyordu. Güzel Russ’a kötü haber, Yavuz’a ise net bir sinyal: “Hepimiz işin başındayız…!”

Üretim, gergin bir şekilde yanan ateşe yakıt döktü. Beş kaybeden ahlaksız bir teklif aldı: diğer tüm oyunculardan lüks eşyaların çoğunu almaya istekli olanın saç bandını geçmesine izin verildi. Diğer oyuncular pahasına özgürlük – kanıtlanmış bir konsept. Burada da işe yaradı: Sablik (“Benim grubum, benim işim!”), Baltruschat (“Saçmalık!”) ve Mangiapane (gözyaşları içinde: “Referans kişilerimden hiçbirini satmıyorum!”) kararlı kalırken , Kieckhäben altı teklife hazırdı: Tüm erkeklerin valizlerini ve spor köşesini boyadı.

Ama tabii ki hiç şansı yoktu çünkü Knappik de kurban sunağına gitmişti. Mangiapane hemen bir hisse kapıldı: “Bunu kullanmadığını sanmıyorum. Kürkten gerçek bir fare çıkmaz.”

Emmy Russ bavulu için çıldırdı

Knappik’in zamanı kısaydı. “Şimdi en iyi arkadaş gibi davranmanın bir faydası yok. O zaman iyi adamsın – ve önce o gidiyor. Burada kimseye bir borcum yok. Burada kalmak istiyorum.” Son vasiyetnamenin sunağında, on iki bavulun hepsini, kendi yatağını ve spor köşesini feda etti – on iki adak, ama bir şükür için değil: “Gerçekten strese gireceğim. Haçlar belimi kıracak.” Bu yetersiz bir ifadeydi.

Russ, valizinin gittiğini öğrendiğinde, konuşma sistemi kısa bir süre felç oldu: “Aman! Tanrım! Goooott!” dışarı çıkamadı ama çığlık attı ve sonsuz bir döngü içinde Mangiapane sözlü olarak daha esnekti: “Sarah, sen faresin! Herkesi satıyorsun! Utanırdım,” diye tersledi. Bu, Russ’ı yeni sözcüklere geri getirdi: “Sen burada olan en kötü şeysin. Yanlış yılan.” Yakın zamanda bir silah arkadaşından bir tebrik videosu saklayan kişiye 3.300 avroya yeni bir çanta alabilmek için teklif edildi.

“Bugün TV tarihi yazılıyor, adalet galip gelecek”

Daha da iyi oldu, çünkü Knappik mantıklı bir şekilde adaylık saç bandını Russ’a miras bıraktı ve fırtınayı bir kasırgaya çevirdi: “Bir insan nasıl bu kadar iğrenç olabilir?!” diye uludu ve timsah gözyaşları tsunamisi için kenara çekildi. Nerede olursa olsun, Knappik’ten uzakta: “Nefeslerini ve basillerini (!) hissetmek istemiyorum. Benim için bavulum gibi: hava.”

Knappik (“Ben Caritas mıyım, neyim?”) çoğu kişi tarafından şaşırmış ve yanlış anlaşılmıştı (Mangiapane: “‘Hesaplama’ kelimesini Sarah icat etti”). Sadece Kieckhäben acı çekti (“Kendini böyle yere düşürmeyi bırak!”) ve Yavuz anladı: “Bu bir oyun, Sarah tutarlı bir şekilde oynadı.”

Ama şanssız: Benetatou ve Russ, “Silent Post”un sevimli bir geçiş çeşidi olan güvenlik oyununda kazandı. Russ için büyük bir an, çünkü yine adaylık kurdelesinden kurtuldu ve Knappik’e dudak büktü: “Bugün TV tarihi yazılıyor, adalet kazanıyor: Karma tam bir kaltak!” Bu muydu? Hayýr. “Pekala, aptal Sarah.” Bu doğru.

Sarah Knappik ve eski süperstar Aneta Sablik için kapalı

Son “Hour of Truth” da Knappig’in yayın süresinin kesilmesi artık sürpriz değildi. Yedi çıkış jetonunun (Jerofke, Baltruschat, Mangiapane, Sablik, Sirtl, Russ ve Yavuz) olduğu oylama belli oldu. Eski DSDS galibi Sablik’in ikinci olması daha şaşırtıcıydı. Benetatou, Knappik, Kieckhöben, Sirtl ve Yavuz’un sesleri kaderlerini belirledi. Finalde sekiz kişi var. Bakalım sekizin sonunda kim gülecek.

Haberler/Tele gösterisi