“GNTM” finalinde Jennifer Lawrence ve Heidi Klum

Leila

Global Mod
Global Mod
Hollywood yıldızı Heidi Klum’u övdü

“GNTM” finalinde Jennifer Lawrence: “Midem dönüyor sandım”

Oyuncu Jennifer Lawrence.

© Kaynak: Carsten Koall/dpa

“Germany’s Next Top Model” finali, konuk jüri üyesi Jennifer Lawrence için duyguların inişli çıkışlı bir yolculuğu gibi görünüyor: Bir röportajda, “şaşırtıcı derecede” güzel kadınlar hakkında övgüler yağdırıyor, ama aynı zamanda midesinin zaman zaman dönmek istediğini de açıklıyor. ..

Geçen hafta 18. kez “Ve ‘Almanya’nın bir sonraki top modeli’…” denildi. Heidi Klum, Köln’de bu yılki sezonun galibi olarak Vivien’i seçti. 23 yaşındaki oyuncu ile yetenek yarışmasının tarihinde ilk kez kıvrımlı bir model birinci oldu. Pro Sieben ve Klum, Kim Petras, ESC ödüllü Loreen ve Scorpions gibi süperstarların sahnede belirleyici yürüyüşlerde adaylara eşlik ettiği muhteşem bir final gösterisi sergiledi.

Finalistlerin performansını değerlendiren jüride Klum’un kızı Leni Klum’un yanı sıra Hollywood yıldızı Jennifer Lawrence da yer aldı. Son olarak adaylar, Lawrence’ın yeni filminden bir sahneyi model Marcus Schenkenberg ile birlikte canlandırmak zorunda kaldı.

“Açlık Oyunları” oyuncusu, “Bild” röportajında açıkladığı gibi finalistleri destekliyor gibi görünüyordu. “Sahneyi yalnızca bir kez, İngilizce olarak oynamalarına izin verildi. Bunu yapamadım, özellikle de kendi dilimden başka bir dilde,” diyen oyuncu finalistleri takdirle anıyordu. -yaşında.

“Duygusal olarak çok acı çektim”

Heidi Klum ise Lawrence’a göre çok daha profesyonelce davrandı. “Bir sonrakini aramaya devam etti ve ben çok duygusal olarak acı çektim.” Hollywood yıldızı, gazeteye verdiği bir röportajda çılgınca konuşmasını durduramadı: “Tabii ki ABD’de ‘Topmodel’i de izledim ve ardından Met Heidi Klum’u izledim ve ona ‘Eminim sen de izlemişsindir’ demek zorunda kaldım. Bunu defalarca duydum ama çok güzelsin” dedi.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Geriye dönüp bakıldığında, bu onun için “çok utanç vericiydi” – röportajda Klum’un ne kadar “şaşırtıcı derecede güzel” olduğunu vurgulasa bile. Lawrence ayrıca Schenkenberg için övgü dolu sözler söyledi: Onun sayesinde, yeniden canlandırılan sahne “saf erotikti”.

Haberler/Tele gösterisi