İstanbulkart ile Fiyatsız Ulaşım Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Bunun İçin Size Gereken Tek Şey Bir Cep Telefonu

Ethereum

New member
İstanbulkart sahipleri için yapılan kampanyada metro, metrobüs ve otobüs üzere her alanda ‘Yürü be İstanbul’ uygulaması ile fiyatsız olarak ulaşım sağlayabileceğiniz kampanya ile sağlıklı bir yaşama teşvik eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi, istanbulluların toplu taşıma araçlarında fiyatsız olarak yaralanmasını sağlıyor.

50.000 ADIM ATARAK FİYATSIZ ULAŞIM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu ‘Yürü be İstanbul’ uygulaması ile ‘Var Mısın 50.000 Adım’ vazifesi yardımıyla İstanbulkart sahibi vatandaşlar haftada bir kere olacak biçimde fiyatsız toplu taşıma araçlarını kullanmaya hak kazanıyorlar. Yani haftada 50.000 adım atan İstanbulkart sahibi şahıslar fiyatsız olarak toplu taşıma araçlarını kullanabilecek.

Büyükşehir’in yapmış olduğunu kampanya ile milyonlarca İstanbulkart sahibi vatandaşların da bir yandan nizamlı olarak yürüyüş yapmasını ve sıhhat bir hayata kavuşması için teşvik ederken öteki yandan ulaşım masraflarını azaltmak için ‘Yürü be İstanbul’ kampanyasını devreye sokuyor.

FİYATSIZ ULAŞIMI NASIL KAZANIRSINIZ?

İstanbulkart
sahibi kullanıcılar toplu taşıma araçlarından fiyatsız olarak yaralanmak için ‘İstanbulkart’ kapsamında ‘Yürü be İstanbul’ kampanyası ile ‘Var Mısın 50.000 Adım’ misyonunu tamamlayan istanbullular fiyatsız olarak toplu taşıma araçlarına kullanmaya hak kazanacaktır. bakılırsavi tamamlayan İstanbulkart sahiplerinin kazandıkları fiyatsız geçiş otomatik olarak İstanbulkart‘ınıza yüklenecektir.

QR KOD İLE FİYATSIZ GEÇİŞ KAZANABİLİRSİNİZ

hem de İstanbulkart uygulamasında yer alan dijital kart ile fiyatsız olarak toplu taşıma araçlarını kullanmaya hak kazanabilirsiniz. Cep telefonunuzda bulunan İstanbulkart uygulamasına girerek QR kod ile yapmış olduğunu geçişlerinizde fiyatsız olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbulkart uygulaması üzerinden QR kod ile yaptığınız 10 geçişten daha sonra bir adet fiyatsız ulaşım hakkı elde edebilirsiniz. Dijital kart ile yapmış olduğunuz her 10 geçiş daha sonrasında kazanacağınız bir adet fiyatsız geçiş ‘Yürü be İstanbul’ kampanyasında olduğu üzere hafta yahut gün sonu bulunmuyor.

İSTANBULKART NEDİR?

İstanbul’un toplu taşıma araçlarında ödeme aracı olan İstanbulkart yardımıyla kent içi ulaşım, süratli ve inançlı ödeme kolaylığı sağlıyor. birebir vakitte İstanbulkart, İspark otoparkları, iTaksi, İBB Toplumsal Tesisleri, Beltur kafe ve restoranları, market alışverişleri, kent plaj ve tuvaletleri üzere bir epeyce alanda kullanım imkanı tanıyor.