Konny Reimann en büyük adrenalini yaşıyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Konny Reimann en büyük adrenalini yaşıyor: “Şimdiye kadar yaptığım en tehlikeli şey”

ABD yolculuğunun sonunda Manu Reimann’ın kocası Konny’yi çok özel bir sürprizi vardı.

© Kaynak: Kablo Bir

En iyi seyahat bile sona ermek zorundadır: Dört haftalık bir ABD yolculuğunun ardından Reimann’lar Hawaii’ye döndü. Ama ondan önce Konny birinci sınıf bir doğum günü sürprizi bekliyordu.

Reimann’lar için son aşama: Göçmen çift Hawaii’deki Konny Adası’na geri dönmeden önce, ABD yolculuklarının son durağını yapmak zorundaydı. “Reimanns’a Hoş Geldiniz”in (Kabel Eins) yeni bölümünün gösterdiği gibi, doğum günü çocuğu Konny için bu özellikle zordu. 67. yıl dönümünün sabahı, ünlü kişi biraz huysuzca homurdandı: “Sürprizlerden nefret ederim.” Ama Kara Orman pastasını ve Manu’nun yaptığı timsah piñata’yı görünce yüzünde bir gülümseme belirdi.

Ancak Konny, Manu’nun ipleri günler önce elinde tuttuğu ekstra sürpriz hakkında hiçbir şey öğrenemedi. Küçük bir çocuğun coşkusu ve ısrarıyla sorsa da sevgilisi sessiz kaldı, bu yüzden Konny sadece tahmin yürütebildi: “Umarım gerçek bir meydan okumayla karşılaşırım.” Ertesi gün, doğum günü çocuğunun dileği gerçek oldu – muhtemelen şimdiye kadarki en muhteşem hediyesi ile.

Seattle yakınlarındaki ücra bir havaalanında Konny, adrenalin bağımlıları için kanat yürüyüşü teklif eden iş kadını Marilyn’i bekliyordu. Arkasında, kanatlara yapılan bir yolculuk da dahil olmak üzere, çift katlı bir uçakta bir uçuştan başka bir şey yoktu. Organizatör kuru koşular sırasında yerde “Uçağa tırmanmayı öğreniyorsunuz” dedi. Konny, açıklanan döngüler hakkında “Yaptığımız uçuş manevraları tam olarak aklımdakiler” dedi.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Manu: “Orada bir örümcek maymunu gibi asılı kaldım”

Ama önce, baş döndürücü projesinin tek sorumluluğunu üstlenmek için bir yığın kağıt imzalaması gerekiyordu. Göçmenin hiçbir endişesi yoktu, aksine: “Ordan çıkmak için sabırsızlanıyorum. Umarım gerçekten hızlı olur.” Konny, yalnızca bir şeye dikkat etmesi gerektiği konusunda şaka yaptı: “Pervanenin olduğu öne kadar gidemezsin. Aksi takdirde ellerin olmaz.”

Sonunda, 1.000 metrede işler ciddileşti: Konny kokpitteki koltuğundan ayrıldı, sadece bir tel halatla sabitlendi ve rutin olarak kanatlara tırmandı. 30 dakika sonra tekrar sağlam zeminde olan uçaktan atladı, ilkel bir çığlık attı ve Manu’ya şunları bildirdi: “Pilot dik bir şekilde yükseldiğinde şöyle düşündüm: Hmm, emniyet kemerim yok. orada bir örümcek maymun gibi asılı kaldım ve kendimi kayıp giderken buldum.Sonra o iplere sarıldım, aman tanrım!

Çok sevinen Konny durumu özetledi: “Sevgili Scholli, bu eğlenceliydi.” Kutlama yapan kişi ancak adrenalin patlaması yatıştığında şunu fark etti: “Bu şimdiye kadar yaptığım en tehlikeli şeydi.” İki an vardı, “yaşamı tehdit ediyorlardı” Konny yeniden yapılandırdı. Üst kanada tırmanırken bir anlık şok yaşadı: “Uçak sallansaydı, halatlarda ıslak bir çuval gibi sallanıyor ve ileri geri kanat çırpıyor olurdunuz.”

Konny Reimann, arkadaşları evlilik limanına götürüyor

Reimann’ları Hawaii’deki evlerinde bekleyen önemli bir olay çok daha rahattı. Kendi dört duvarlarına döndükten kısa bir süre sonra göçmenler, arkadaşları Esther ve Jens’i aldılar. Çift, Almanya’dan onca yolu özel bir nedenle geldi: Hawaii eyaleti sicil memuru olan Konny’nin iki eski arkadaşıyla gümüş evlilik yıldönümlerinde yeniden evlenmesi gerekiyordu. Tören ustası, “Bunu para için yapmıyorum, sadece arkadaşlıktan yapıyorum” dedi.

Manu organizasyonla ilgili her şeyi halletti, keklerin zamanında teslim edilmesini, şık çiçek aranjmanlarını ve güzel kıyafetleri sağladı. Sadece Hawaii’nin yağışlı mevsimindeki değişken hava, planlanan kutlamanın çarkında bir tekerlek konuştu. Ama en geç Konny’nin havan sesi törenin başladığını haber verdiğinde her şey yolundaydı. Damat Jens, Konny’nin dokunaklı düğün konuşmasının ardından “Duygularınızı kontrol altında tutmak zor,” dedi. Gelin Esther, “Güzel, tamamen duygulandım. Artık her şey gevşek!”

Haberler/Tele gösterisi