Maria Clara Groppler Gösteri 1'de elendi – Gabriel Kelly en iyi katılımcı

Leila

Global Mod
Global Mod
Gabriel Kelly en çok puanı aldı

Jüri övgüsüne rağmen: Komedyen Maria Clara Groppler “Let's Dance”den atıldı.

Maria Clara Gropple ve Mikael Tatarkin oyun dışı.

Kaynak: Rolf VennenbeHaberler/dpa

Makaleyi dinle • 3 dakika

Tanıtım gösterisinin ardından “Hadi Dans Edelim” artık işe başlıyor. Ve oylama. Bir komedyen için artık yolun sonu geldi, ancak başka bir katılımcı yine etkiliyor.

Köln. Komedyen Maria Clara Groppler şaka yapmaya çalıştı ve Pablo adlı ütü masasıyla cha-cha-cha'ya başladı ancak yeni “Let's Dance” sezonunun ikinci bölümünde 24 yaşındaki genç için her şey sona erdi. Cumartesi gecesi RTL gösterisinin ilk adayı seçildi.

Jürinin değerlendirmesinde iki katılımcı 24 yaşındaki oyuncudan daha kötü performans sergiledi ancak seyircilerin oyları sayıldı. Jüri, Cuma akşamı Groppler ve ilk kez formatta yer alan dans partneri Mikael Tatarkin'e 30 üzerinden 10 puan verdi. Motsi Mabuse şunu bile belirtti: “Çok, çok, çok fazla potansiyel görüyorum.” Ancak jüri ayrıca daha fazla konsantrasyon ve ciddiyet talep etti. Groppler'in dans partneri antrenman sırasında şunu söylemişti: “Aptalca davranmaya başlarsan beni deli edeceksin.”

Jüri sıralamasında her biri 7 puanla girişimci Tillman Schulz (34) ve yazar Ann-Kathrin Bendixen (24) yer aldı ve Mabuse ona şöyle dedi: “Muhtemelen daha önce hiç böyle hareketler yapmamıştınız.”

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Kelly'nin galibiyet serisi devam ediyor

Buna karşılık müzisyen Gabriel Kelly, bir hafta önceki tanıtım gösterisindeki galibiyet serisine devam etti. Jüri, 22 yaşındaki Kelly ailesi üyesine ve dans partneri Malika Dzumaev'e hızlı adımlarından dolayı 21 puan verdi. Jüri Üyesi Mabuse, “İşte bu şekilde çalışıyor arkadaşlar” diye bağırdı. Kelly antrenman sırasında şunları söyledi: “Gerçekten zor. Ve henüz birinci hafta.” Gösteriden sonra ısrar etti: “Sadece dans etmek istedim.”

Şarkıcı Gabriel Kelly ve dans partneri Malika Dzumaev jüriyi bir kez daha ikna etmeyi başardı.

Şarkıcı Gabriel Kelly ve dans partneri Malika Dzumaev jüriyi bir kez daha ikna etmeyi başardı.

Kaynak: Rolf VennenbeHaberler/dpa

Etkileyici Sophia Thiel (28) ve spor muhabiri Jana Wosnitza (30), 17. sezonun ikinci gösterisinde hâlâ dans ayakkabılarıyla boğuşuyordu. Wosnitza, “En iyi arkadaş olacağımızı sanmıyorum” dedi. “Ama yaklaşıyoruz.” Aktör Mark Keller'a (58) jüri tarafından kamburu üzerinde çalışması söylendi. Model Eva Padberg (44) daha fazla duygu göstermeli.

Mabuse, yemek yaratıcısı Stefano Zarrella'ya (33) en iyi gelişmeyi gösterdi. Gecenin en ünlü kadını ise şarkıcı Sarah Connor'ın kız kardeşi pop şarkıcısı Lulu (32) oldu. Jüri, profesyonel dansçı Massimo Sinató ile yaptığı tangoyu 19 puanla ödüllendirerek sıralamada ikinci sırayı aldı. Genel olarak ünlü erkekler daha iyi bir izlenim bıraktı, bu nedenle jüri üyesi Joachim Llambi şunları söyledi: “Temel olarak Lulu'nun erkeklere karşı olduğu bir durum.”

Haberler