Mickie Krause kendini bir swing şarkıcısı olarak kanıtladı

Leila

Global Mod
Global Mod
Müzik İmkansız geri döndü! Grimme Ödülü’ne aday gösterilen ilk sezonda, Marianne Rosenberg ve Eko Fresh ile Mike Singer ve Doro Pesch sesi değiştirdiler, şimdi bir sonraki tura geçiliyor. Parti ile hit kral Mickie Krause ve “Dr. Salıncak” Tom Gaebel, ikinci sezonun ilk bölümünde, birbirine daha zıt olamayacak iki sanatçı yeniden bir araya geldi. Görevleri, kendi müziklerini diğer kişinin tarzında yorumlamak ve onu seyirci önünde canlı olarak icra etmektir.

Gösterinin sunuculuğunu bir kez daha Mickie Krause ile Köln’ün efsanevi caz barı King George’da sohbet etmek için tanışan ESC ödüllü Conchita Wurst yapacak. “’Music Impossible’ ile insanlara, tipik Mallorca Ballermann çete üyesi olmadığımı gösterebilirim. “Ten Naked Hairdressers” adlı şarkısıyla Ballermann müziğinin mucidi olarak kabul edilen Krause, “Ben sadece kendimi başka bir açıdan göstermek istiyorum” dedi. doğru parça: “Hit parçalarımdan birini caz versiyonunda seslendirebileceğimi pekâlâ hayal edebiliyorum – bence bu gerçekten harika olur.”

Alışılmadık tür: Stüdyoda Mickie Krause için zorlaşıyor

Krause kısa bir süre sonra “One Week Awake” şarkısını bir swing numarasına dönüştürmek için stüdyoya geldiğinde, hızla sınırlarına ulaştı. “Elbette, orijinali yüzünüze çarpıyor ve bu sayı ürpertici. Henüz anlayamadım. Gerçekten Dr.’ın sallandığını görecek kadar rahatlamış değilim,” diye kabul etti.

Daha fazla uzatmadan, sanatçı ve ekibi tempoyu, düzenlemeyi ve enstrümanları değiştirdiler ve Conchita Wurst seçmelere geldiğinde dünya çok farklı görünüyordu. “Vay canına! Ben de o parçayı söylemek istiyorum!” Conchita coşkuyla haykırdı ve zaten orada olduğu yere bir koro ekledi. “Belki bunu dahil ederiz ve eğer değilse, o şanssızdır …” diye şaka yaptı Mickie Krause.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

“Komik olacak!”: Tom Gaebel hit olma havasında

Krause’nin rakibi Tom Gaebel, Almanya’daki en başarılı swing tercümanlarından biridir. Sinatra hayranı Conchita Wurst, gece geç saatlere kadar açık olan Venus kulübündeki toplantıda “İnsanları eğlendirmeyi seviyorum. Göz kırparak ama seviyeli bir şekilde. İnsanların ‘Bu da ne şimdi?’ demesi için saçmalamak istemiyorum.” dedi. Celler – ve hala seviye ve Schlager’ın nasıl bir araya getirilebileceğini merak ederken, Gaebel meydan okumayı memnuniyetle kabul etti. “Bu eğlenceli olacak!”

Stüdyoda, Gaebel yanıyordu, “Back On The Road” şarkısını bir parti hiti haline getirdiğinde, şarkı kabininde çılgınca el sallıyordu. “Ben zaten varım. Ben de bira için gerçekten susadım,” diye şaka yaptı. Yapımcısı Philipp Bardenberg, “Ama çok sarhoş da olmamalısın,” diye onu hemen uyardı. Gaebel, Conchita Wurst’u da ziyaret etti. Gaebel ona korolara geri dönmesi gerektiğini söyledi. “Bunun üzerinde bir oktava ihtiyacımız var. O kadar yükseğe çıkamam.” “Bunu çabuk yapmalı mıyım?” diye sordu Conchita Wurst ve mikrofonun başında duruyordu.

Peruk ve güneş gözlüğü ile: “Dr. Salıncak”, Halle’i Schlager ile kaynatıyor

Ardından büyük final için stüdyoya gittik. Conchita Wurst “Dirty Maria” ile salonu havasına soktuktan sonra sıra Tom Gaebel’e geldi. Deri bir ceket, peruk ve güneş gözlüğü ile sahneye fırladı ve sanki hit dışında hiçbir şey yapmamış gibi görünüyordu. Seyirci çıldırdı. Krause’nin kararı, “Gerçekten mükemmel bir iş çıkardı” oldu. “Neredeyse benden daha iyi görünüyordu, ki bunun aptalca olduğunu düşündüm…”

Mickie Krause’nin görünüşü o zamanlar tam tersi görünüyordu: zarif bir frak içinde bir bar taburesine oturdu ve salıncak ustası oldu. Gaebel, “Mickie bunu gerçekten komik ve iyi yaptı ve her şeyden önce bu rahat tavrı aktardı,” diye övdü. Kazanan daha sonra alkış ölçer tarafından belirlendi – ve Gaebel’deki ruh hali önemli ölçüde daha iyi olmasına rağmen, Krause iki desibellik bir farkla galip geldi. “Adı ne?” Krause sırıttı. “Bazen kazanabilmen gerekir.”

Haberler/Tele gösterisi