Mike Heiter, Leyla Lahouar'la evlenmek istiyor

Leila

Global Mod
Global Mod
“Ben Bir Ünlüyüm Beni Buradan Çıkarın” ve “Ünlü Ağabey”i bilenler bu iki adayı da tanıyor: Leyla Lahouar ve Mike Heiter. İzleyiciler, iki realite yıldızının orman kampında nasıl birbirlerine aşık olduklarını gösteri üstüne program izleyebildiler. Heiter ona zaten “Haklısın” diye itiraf etmişti. “Sen sadece ilişki malzemesisin.”

Devamını oku sonra Reklamcılık

Kısa bir süre sonra durum netleşti: Lahouar ve Heiter bir çift. Ve bununla birlikte doğrudan bir sonraki RTL formatına geçtik: “Celebrity Big Brother”. Ve burada rapçi beklenmedik bir öneriyle karşılaşır.

“Ben amigo kız olacağım!”

Muayenehaneye çağırılır ve kendisine şöyle söylenir: İsterse Leyla'ya evlenme teklif edebilir. Heiter tamamen şaşırdı. Seyirci onun “Yaşlı İsveçli” dediğini duydu. “Beni nasıl bir duruma soktun. Bu harika bir durum” diyor. “Şiddet, şiddet, şiddet.” Daha sonra teklifi kabul eder ve kısa bir süre sonra büyük kırmızı bir kalp, bir yüzük ve şampanyayla birlikte konteynere geri döner.

28 yaşındaki Lahouar'ın iki kez düşünmesine gerek yok: “Evet!” diyor, daha doğrusu çığlık atıyor. Sonrasında kendine tekrar tekrar güvence vermeden olmaz: “Bu şimdi gerçek mi?” Ve sonunda tezahürat yapıyor: “Ben amigo kız olacağım!” Ve sanki bu yeterli iyi haber değilmiş gibi, yeni nişanlanan iki kişi “Ünlü Ağabey” finalini canlı yayınlıyor.

Haberler/sa