Naidoo'nun Pocher şovundaki şaşırtıcı görünümü hayranları kutuplaştırdı

Leila

Global Mod
Global Mod
“Benim için en iyi şarkıcı”

Naidoo'nun Pocher şovundaki şaşırtıcı görünümü hayranları kutuplaştırdı

O zamanın jüri üyesi Xavier Naidoo, RTL oyuncu seçimi şovu “Deutschland sucht den Superstar 2019”un (arşiv) finalinde yer alıyor.

Kaynak: Henning Kaiser/dpa

Geçmişte komplo teorileri ve ırkçı söylemleri yaymasıyla dikkat çeken tartışmalı şarkıcı Xavier Naidoo, komedyen Oliver Pocher'in “Liebeskaspar” turnesinde sahneye çıktı. Pocher'ın hayranlarının görüşleri bölünmüş durumda.

Saarbrücken. Komedyen Oliver Pocher (46), tartışmalı müzisyen Xavier Naidoo'yu (52) “Liebeskaspar” turnesindeki performansı sırasında Saarbrücken'de sahneye çıkararak hayran kitlesini böldü. Çok fazla bir şey söylemek istemedi ama Xavier Naidoo “evdeydi”, Pocher, Instagram'daki bir makarada görülebileceği gibi izleyicilerini kızdırdı.

Daha sonra okuyun Reklamcılık

“Benim için en iyi şarkıcı! Güveniniz ve bugünkü görünümünüz için teşekkür ederiz!” Pocher'ı Insta hikayesindeki Naidoo gönderilerinden birine yazdı.

Pocher'in gönderilerinin altındaki yorumlar “Ne kadar tarif edilemez derecede güzel, Xavier'den bir yaşam işareti!!!!” şeklinde değişiyordu. “Bütün harika şarkıları ve harika anılarıyla onu Corona küfürlerinden dolayı affedemiyorum (…)”.

Üzgünüm “çok belirsiz”

2022'de Naidoo, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırı savaşının başlamasının ardından birçok kişinin çok belirsiz olmakla eleştirdiği bir özür videosu yayınladı. O dönemde Naidoo, yıllardır komplo hikayelerinin içinde kaybolduğunu belirtmişti.

Mannheim doğumlu müzisyen, “Bugün pişman olacağım şeyler söyledim ve yaptım” dedi. Daha önce uzun süre kendisine anti-Semitizm ve ırkçılık suçlamaları getiren açıklamalarıyla dikkat çekmiş, sözde Reich vatandaşlarıyla birlikte ortaya çıkmış, QAnon hareketinin teorilerini yaymış ve korona salgınıyla ilgili açıklamalarıyla insanları kutuplaştırmıştı.

Haberler