RTL 2 geniş ailesinde yeniden yavru – Lavinia hamile

Leila

Global Mod
Global Mod
Wollnys’de daha fazla yavru: “Yakında koçu önleyici bakıma götüreceğiz”

Lavinia Wollny ve erkek arkadaşı Tim yeni bir çocuk bekliyorlar ve çok mutlular.

© Kaynak: RTLZWEI, Yellowstone Productions

Çocukların kutsamasının sonu yok: “Die Wollnys – Eine korkunç büyük aile”de (RTL 2) Loredana bebeği için endişelenirken, Rahibe Lavinia yeniden hamile. Wollny jinekolog Dr. Andresen mutlu: “Yakında benimle kendi görüşme saatleriniz olacak.”

Hâlâ bebek ritmindeler: Ancak kızı Hailey’nin henüz on aylık olması Lavinia Wollny ve nişanlısı Tim’in daha fazla çocuk sahibi olmasını engellemiyor. Pragmatik Lavinia, RTL 2’deki “Die Wollnys” bölümünde ikinci hamileliği hakkında “Öyle planlanmamıştı, ama şimdi böyle ve biz mutluyuz” diyor. Mönchengladbach jinekoloji muayenehanesinde Kornelia Andresen faydalı önerilerde bulunuyor: “Bir dahaki sefere herkesi toplayıp otobüsle geleceğiz.”

Ancak Lavinia için şimdiye kadar her şey yolunda giderken, Loredana’nın ergenlik çağındaki hamileliği son birkaç metrede dramatik bir şekilde gelişir: Tamamen rutin bir muayene, rahim ağzının artık bebeği yeterince güvence altına almadığını gösterir. Sonuç: karın ağrısı ve erken doğum.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

“Wollnys”: ikizlerin dramatik erken doğum anıları

Wollny’ler nefeslerini tutuyor: Sarafina ve Peter’ın ikizleri Casey ve Emory’nin dramatik erken doğumlarının izlenimleri onlar için hala fazla mevcut. Solgun bir Loredana, “Kafam tamamen boş, bunu beklemiyordum” diye itiraf ediyor. Mama Silvia (“Loredana’nın karakteri genç bir anne kadar iyi gelişmiş”) ve kız kardeşi Estefania (“O benim kız kardeşim, kardeşim, her şeyim”) eşliğinde klinikte muayenelerden geçiyor – Friend Servetus videosunda eşlik ediyor , Türkiye’de yanan kömürlerin üzerinde oturuyor. Genç çift için ikinci stres faktörü, Almanya vizelerini boşuna beklemeleri – “ikamet” kendilerine verilmedi ve verilmeyecek.

Ama sonunda Loredana neyse ki eve gidebildiğinde (“Artık işi ağırdan almalıyım”), bakış açısı yeniden değişir: “Umudumdan vazgeçmiyorum.” Ve Servet, Ilıca Ruhu’ndaki yerinde Wollny’sche hakkında tipik içgörüler edinmeye devam ediyor: Kasım ayının başında, dev bir Noel Baba şimdiden büyük aile tatil evinin ön cephesini süslüyor. “Almanlar Noel için deli oluyor” diye yeni “Anne” (Servet) Silvia’nın dekorasyon faaliyetlerini anlatmaya çalışıyor. En azından bu noktada her şeyin plana göre gittiği için mutlu: “Beni mutlu etmek işte bu kadar kolay.”

Haberler/Tele gösterisi