Sarah Knappik Tayland’daki herkesi ele geçiriyor

Leila

Global Mod
Global Mod
TV realitesi dünyası, türe oldukça yabancı olan ve Tayland salasında tamamen ayrı bir dünyada zıplayan hurda cüce Manni Ludolf (60) veya kıdemli vatandaş Uschi Hopf (81) gibi sevgililerden oluşamaz. . “Battle of the Reality Stars” (RTL 2) başlangıcında birkaç eski elin olması güzel. Üçüncü bölümde nihayet bir üstünlük gösterdiler.

Giulia Siegel (48) sayesinde en azından bir parça nevresim vardı, Paul “tek gerçek bekar” Janke (41) (kendisi) gözyaşı kanallarına bastırdı ve Sarah “Dingens” Knappik (36) birkaç neden oldu daha da uzun süre yankılanan isabetler. Tüm dramayla birlikte, sayısız gerçeklik formatıyla dünyayı dolaşan Matthias Mangiapane’nin (39) kalbi daha hızlı atıyor: “Harika bir sinema, çok melodramatik. Böyle bir şeye bayılıyorum.” Ya da henüz o kadar deneyimli olmayan Daniel Schmidt’in (38) dediği gibi: “tımarhaneye hoş geldiniz!”

Eva Benetatou itiraf ediyor: “Korkuyorum!”

Mahalle reisi Daniel ile kendisine inatla itilen Serkan Yavuç (30, “Ondan kurtulmak istiyorum”) arasındaki tartışma biraz monotonlaşmak üzereyken neyse ki yeni stres potansiyeli kıyıya vurmuştur. İlk gelen şeklinde değil. Bu BeHaberler Kieckhäben’di (32). 2009’da “DSDS”de beşinci oldu ve o zamandan beri çok değişti. Güzel saçları var, ancak yalnızca geldikten kısa bir süre sonra sıcaklık nedeniyle döktüğü sahte saçları ve eski takma adı Benny var. Bugünlerde kendi kuaför salonunda müşterilere şarkı söyleme eğiliminde, bu da dedikodu ve dedikodu yapma ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor.

Hayır, Zoff, Tim Sandt (32) ile önemli ölçüde dalgalı denizlerde gürledi. Annemarie Eilfeld’in yöneticisi ve nişanlısıdır. Yine 2009’da Kiekhäben ile aynı “DSDS” sezonunda ve 2019’da birkaç saat “Battle of the Reality Stars” da yer aldı. Ama her şeyden önce Tim 2020 ile “Yıldızların Yaz Evi” nde. Sonra Sandt, Eva Benetatou inmeden önce diğer Sala sakinlerini Eva’ya “zorbalık ve hakaret edenlerin” grubuna koyduğu gibi gitti. Benetatou, “Tim’den korkuyorum” diye itiraf etti.

Matthias Mangiapane patlamak üzere

Saldırı en iyi savunma şekli olduğu için Eva, şaşkın yeni gelenle daha bavulunu boşaltmadan yüzleşti. Sonunda özrünü aldı, ancak daha sonra sahilde sızlandı: “Bu ciddi bir şey değil, o zamanlar ne yaptığını hala anlamıyor.” Sandt’e başkaları tarafından da yan gözle bakıldığı için, Mangiapane ona doğru atladı (“Bir şey söylemeliyim, yoksa düzgünce patlarım”) şiddetle yana doğru. Eva kurban rolünü çok kullanıyor. Hemen ağlamak zorunda mısın? Tim buraya geldiğinden beri saçmalıyor. Buna son verilmeli.”

Uschi Hopf bile çatırdayan gerilimin farkındaydı. “Sosis söz konusu olduğunda, herkes gözlerini oyuyor.” Knappik şaşırmadı. “Sen bir karmaşasın. Sen realite yıldızları değilsin, hepiniz acemisiniz,” dedi şaka yollu da olsa. Yine de … Birdenbire Benetatou’yu (“Çok heteroseksüeldin”) ve Sandt’i (“Önce gel!”) elde etmeye çalışmasından, bunu kimseyle bozmak istemediği açıktı. Henüz değil …

“Arkadaşım değilsin, seni tanımıyorum”

Yatak odalarının yıldızları, Mangiapane (“Kimin liseye gittiğini ve kimin liseye gittiğini anlayabilirsiniz”) ve Giulia Siegel dışında herkesin kaybolduğu atasözleri ve deyimleri tamamlayarak kendilerini iliklerine kadar rezil ettiği “Ceza Oyunu”na gitti. . Siegel, en azından bir dalış dahil olmak üzere tam fiziksel eforla, on saniye içinde “yedi battaniye, on havlu ve bir şilte” kurtarmayı başardı. “Bu harikaydı, başka kimse yapmazdı” diye kendini övdü çünkü başka kimse yapmadı.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Genellikle yeni bir şey: “Talihsizlik çarkını” döndürmesine izin verildi. Kim seçilirse seçilsin, güvenlik kartı veya dönüş bileti içeren bir zarfı açmak zorunda kaldı. Herkesin bir yıldıza aday göstermesi gerekiyordu – ama sonunda yalnızca Sala kıdemli Uschi (beş kez), Kiezking (dört kez) ve “Dingens” (üç kez) aday gösterildi. İkisi onu soğukkanlılıkla karşıladı, biri – Knappik – Paul Janke’nin adaylığını çarpık bir şekilde aldı: “Sen benim arkadaşım değilsin, seni tanımıyorum.”

Sarah Knappik diğer yastıkları çalıyor: “Umurumda değil”

Kura Knappik’e düştü ve mucizevi bir şekilde güvenlik biletini buldu. Hızla zirveye ulaştı, yukarıdan da yardım aldı: “Evren burada kalmamı istiyor.” Mangiapane sensörleri tekrar uzattı: “Sarah artık rakipleri için daha da iğrenç olacak.” Yanlış, Matze: sadece rakiplerine değil.

Yatak odası kilitli olduğu için herkes yatacak bir yer seçmişti. Bu, gelişigüzel bir şekilde iki yastığı yakalayan ve sonra o kadar gerilen Knappik’i rahatsız etmedi ki, diğer üç kişinin belirlenmiş uyku yerlerini kapattı. Knappik’in yorumu: “Umurumda değil.” Schmidt’in “tımarhanede” hissettiği şey. Antonia Hemmer (22) bu arada kendini yumuşak bir şekilde yatağında hissediyordu ama yine de rahatsızdı: Geceyi güneş çarpması nedeniyle otelde geçirmesi gerekiyordu/izin verildi.

Oy verilebilenlerin alanı incelmeye devam etti. Güvenlik oyununda Siegel ve Schmidt, sahilde dördüncü gösteri için kalifikasyonlarını güvence altına aldı. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca yedi aday bıraktı. Cathy Hummels’in bu sefer iki kişinin gitmesi gerektiğini açıklaması aptalca. Herkes daha da gerginleşti, Mangiapane bile: “Benim tatlı kıçım bile güvende değil.”

Uschi Hopf ve Antonia Hemmer elendi

İki yeni gelen BeHaberler ve Tim en az direniş yolunu seçtiler ve Uschi Hopf’u eve gönderdiler. “Bir maceraydı, hepiniz çok iyiydiniz,” dedi hafif bir kalple vedalaşarak. İkinci vuruş çok daha az eğlenceli oldu çünkü yıldızlar ilk kez oy kullandı ve eleme jetonları verdi. Bir sürpriz oldu. Yavuz, Schmidt’i seçti ama karşı koymak yerine Benetatou’yu seçti.

Ludolf’a bozuk para verdiğinde Janke’den (“Birini aday göstermek kalbimi kırıyor”) ve sonunda Hemmer’den gözyaşları ve kekelemeler geldi. Çünkü toplanan dört madeni para, açıkça çok fazla. “Bu kadar kötü çıkacağımı düşünmemiştim,” burnunu çekti. Ardından herkese iyi eğlenceler ve “kafanızı ayırmamanızı” diledi. Muhtemelen yerine getirilemeyecek olan dindar bir dilek.

Haberler/Tele gösterisi