The Geissens bugün (17 Nisan 2023 Pazartesi) – yayın tarihleri, yayın ve önizleme

Leila

Global Mod
Global Mod
“The Geissens – A Terribly Glamorous Family” yeni sezonuna 2023’te yeni yılın hemen ardından başladı. Genel olarak, kendi kendini yetiştirmiş Robert Geiss’in etrafındaki göz alıcı aile hakkındaki belgesel, 3 Ocak 2011’den beri televizyonda. Geissen’ler artık gururlu bir 20 sezona bakabilirler.

RTL 2’de “Geissens” ne zaman?

“The Geissens – A Terribly Glamorous Family”nin 21. Sezonu o zamandan beri yayınlanıyor. 2 Ocak 2023Her zaman Pazartesi gününde (kısmen çift bölümlerde). 20:15 Açık RTL 2. Bir sonraki bölümde ne olacak?

TV’de Geissens: tüm yayın tarihleri

Bir bakışta bir sonraki yayın tarihleri:

• 31. Bölüm: (Yok) Yüksek Gerilim St. Tropez (17 Nisan 2023 Pazartesi, 20:15)
  • 32. Bölüm: Son ayinler (17 Nisan 2023 Pazartesi, 21:15)
  • 33. Bölüm: Geleceğin bulanık vizyonu (24 Nisan 2023 Pazartesi, 20:15)
  • 34. Bölüm: St Tropez Bira Fıçısı Katliamı (24 Nisan 2023 Pazartesi, 21:15)
  • 35. Bölüm: Olumsuz Durum: Maddox Geiss (1 Mayıs 2023 Pazartesi, 20:15)
  • Bölüm 1: Davina & Shania – Monaco’yu Seviyoruz (1 Mayıs 2023 Pazartesi, 21:15)
Önizleme: Geissen’ler bugün ne hakkında?

Geissen’ler 17 Nisan 2023 Pazartesi 20:15:

Geiss ailesiyle St. Tropez’de Oktoberfest için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Tüm özellik neredeyse tanınmaz. Robert ve Carmen ayrıca mutfak tedarikiyle de ilgilendiler: Denis ve Franco adlı iki şef kendilerini adadı. Ancak, Franco özellikle katıdır ve Denis ile anlaşamaz. İkisi bir tartışmaya mı giriyor yoksa bir çözüm mü buluyorlar?

Ayrıca önceki akşam Villa Geissini’de tam bir elektrik kesintisi yaşandı. Tam olarak neyin tetiklediğini kimse bilmiyor. Robert, partiden hemen önce yardım etmeye ve sorunu çözmeye çalışır. Kendi başına bilinç kaybının izini sürebilir mi yoksa gururunu bir kenara bırakıp yardım mı istemelidir?

Akşam Villa Geissini'de tam bir elektrik kesintisi yaşanıyor.  Robert, partiden hemen önce yardım etmeye ve sorunu çözmeye çalışır.

Akşam Villa Geissini’de tam bir elektrik kesintisi yaşanıyor. Robert, partiden hemen önce yardım etmeye ve sorunu çözmeye çalışır.

© Kaynak: RTLZWEI, Geiss TV

“Geissen’ler” 17 Nisan 2023 Pazartesi 21:15:

Shania ve Davina, ebeveynlerini ziyaret ediyor ve onlara Oktoberfest için son hazırlıklarda yardımcı oluyor. İkisine tahta masaları yağlama görevi verildiğinde, Shania başlangıçta her zamanki gibi işten uzaklaşır, ancak daha sonra yardım etmeye karar verir. Davina, Shania’nın işini düzgün yapmadığını düşündüğü için görevi kendisi yapmayı tercih ettiği için çok gerginleşiyor. Bu iş kavgayla mı biter?

Robert, parti hazırlıkları nedeniyle strese girerken, Davina derin bir nefes alıp vermesine izin vererek babasını sakinleştirmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra, Robert’ı çılgına çeviren bir sonraki olay meydana gelir. Bir sürü kırık ve çığlık kaçınılmazdır. Ne oldu? Ve kırıklar nereden geliyor?

Shania ve Davina, Oktoberfest'in son hazırlıklarına yardım eder.  Senin görevin tahta masaları yağlamak...

Shania ve Davina, Oktoberfest'in son hazırlıklarına yardım eder.  Senin görevin tahta masaları yağlamak...

Shania ve Davina, Oktoberfest’in son hazırlıklarına yardım eder. Senin görevin tahta masaları yağlamak…

© Kaynak: RTLZWEI, Geiss TV

“The Geissens”i nereden izleyebilirsin?

“Geissen’ler – Son derece göz alıcı bir aile” RTL+’da çevrimiçi olarak da mevcuttur. Böylece, TV’deki programı kaçırdıysanız, tüm bölümleri akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya PC’nizde kolayca izleyebilirsiniz.

Geissen’ler kimlerdir?

Geiss ailesi artık Almanya’daki çoğu insan tarafından biliniyor. RTL 2’deki aile belgeselinden bu yana, Almanya’nın TV manzarasının ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Ama Geissen’ler kim ve neden bu kadar zenginler?

29 Ocak 1964’te Köln’de doğan Robert Geiss, en çok 1986’da erkek kardeşiyle birlikte kurduğu vücut geliştirmeci giyim markası Uncle Sam ile tanınır. 30 Ekim 1994’te Robert, “Miss Fitness” olan karısı Carmen ile evlendi. 5 Mayıs 1965’te Köln’de doğan Carmen Geiss, eski bir modeldir ve 1994’ten 1996’ya kadar Rudi Carrell’in sayfası olan “Rudis Urlaubshow” programında yer aldı.

Birlikte iki kızı oldu. Davina Shakira oldu 30 Mayıs 2003’te doğdu ve küçük kız kardeşi Shania Tyra 30 Temmuz 2004’te doğdu. “The Geissens – A Terribly Glamorous Family” başlangıcında Davina sekiz, Shania yedi yaşındaydı. Her iki kızı da başından beri kamera önündeydi. İkisi artık reşit oldular ve kendileri de TV ve sosyal medya yıldızları oldular.

Geissen’ler neden bu kadar zengin?

Robert, Carmen, Davina ve Shania özel bir jet sosyete hayatı sürdürüyor: lüks hobiler, lüks bir yat, lüks arabalar ve lüks emlak – ama aile servetlerini gerçekte nasıl elde etti?

En geç, Robert Geiss ve erkek kardeşi Michael ilk milyonlarını Uncle Sam moda etiketini satarak kazandılar. Kardeşlerin şirketteki hisselerini 1986’da 140 milyon Mark’a sattıkları ve gelirlerin eşit olarak paylaştırıldığı söyleniyor. Sonraki yıllarda Robert artar. lüks mülkleri satın alarak, yenileyerek ve yeniden satarak para kazandığı emlak işine girdi.

Diğer gelir kaynakları, Roberto Geissini ailesinin yeni moda markası, “Hiçbir şey yoktan gelir: Geissen’lerle başarıya giden yolda dolu” adlı kitabının satışı, çeşitli reklam sözleşmeleri ve son olarak ama en önemlisi, TV belgeselidir. kendisi. Carmen Geiss’in de yaklaşık 135 bin avro aldığı “Let’s Dance” programının sorumlusu olduğu söyleniyor.

Bugün Mama ve Papa Geiss gururlu bir mirasa sahipler: Monako’da bir çatı katı, St. Tropez’de rüya gibi bir villa, Kitzbühel’de temsili bir ev. Ailenin ikincisini 4,5 milyon avroya sattığı söyleniyor.

Davina ve Shania da finansal olarak kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmelidir. İkisi şimdi evden ayrıldı ve Monako’da birlikte yaşıyor. Tam zamanında, milyonerin kızları kendi belgesel sabunlarına kavuşuyor: “Davina & Shania – We love Monaco” Mayıs 2022’den beri RTL 2’de yayınlanıyor.

Geissen’ler gerçekten ne kadar zengin?

“Vermögen Magazin” e göre Geissen’lerin servetinin Ocak 2023 itibarıyla yaklaşık 100 milyon olduğu tahmin ediliyor. Ancak gerçek servet bilinmiyor ve birkaç milyon avro farklılık gösterebilir.