20 Mart 2023 Pazartesi gününden itibaren bu şekilde devam edecektir.

Leila

Global Mod
Global Mod
Köln. “Kalbinin içine bakıyorum, iyi zamanlar görüyorum, kötü zamanlar görüyorum…” – başarılı dizi “GZSZ”nin tema şarkısının ardından duygu ve entrikalarla dolu, çatışma ve drama dolu 25 dakika geliyor. Alman televizyonunun en başarılı günlük dizilerinden biri olan dizi, akşam programlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. “Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”in yeni bölümü Pazartesiden Cumaya 19:40 – 20:15 saatleri arasında RTL’de yayınlanıyor.


uyarı: spoiler! Sonraki bölümlerde neler olacağını buradan okuyabilirsiniz.

“GZSZ” 20 Mart 2023 Pazartesi günü: 7729. bölüm


Yemek şirketi ticaret fuarı açılışı için okulu bıraktığı için Sarah zor durumda. Erik ona yardım ediyor ve rahat birlikteliğin tadını çıkarıyor. Sarah teşekkür edince Erik bir an kendini unutur…


Laura, Johanna’nın özrü hakkında hiçbir şey bilmek istemediğini kabul etmek zorundadır ve annesi Yvonne da mesafeli tavrını sürdürmektedir.İyi Günler Kötü Günler 7729.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Gerner (Wolfgang Bahro), Sunny'ye (Valentina Pahde) hayatının yeni aşaması için kutsamalarını sunar.


Gerner (Wolfgang Bahro), Sunny’ye (Valentina Pahde) hayatının yeni aşaması için kutsamalarını sunar.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 21 Mart 2023 Salı 7730. Bölüm


Gerner ve Katrin, Nina’yı hayal kırıklığına uğratması koşuluyla Carlos’a kazançlı bir teklifte bulunur. Carlos, Nina’ya sadıktır ve Katrin duygusal bir darbe indirir.

Emily sandalyelerin arasında oturuyor: erkek kardeşleri Paul ve Kate, Sascha’dan hoşlanmıyor. Buna rağmen Paul, bir baba olarak büyüklük gösterir ve çocuğunu Sascha’ya bir şans vermesi için teşvik eder.


Katrin (Ulrike Frank) ve Gerner (Wolfgang Bahro, M.), Carlos'a (Patrick Fernandez) W&L'de kalması için çekici bir teklif yapar.

Katrin (Ulrike Frank) ve Gerner (Wolfgang Bahro, M.), Carlos'a (Patrick Fernandez) W&L'de kalması için çekici bir teklif yapar.


Katrin (Ulrike Frank) ve Gerner (Wolfgang Bahro, M.), Carlos’a (Patrick Fernandez) W&L’de kalması için çekici bir teklif yapar.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 22 Mart 2023 Çarşamba 7731. Bölüm


Tuner, Jessica’ya olan öfkesini yoldan geçen masum bir kişiden çıkarmakla tehdit ettiğinde, Gerner daha kötüsünü önleyebilir. Babacan bir tavırla, tunerlere istismar edilmemelerini tavsiye ediyor.

Paul, Emily’nin Sascha ile geri dönmesinin onu ne kadar incittiğini arkadaşlarına itiraf etmek istemiyor. Kolay bir durum değil ama Kate için ikisi de kendilerini toparlıyor.


İyi Zamanlar Kötü Zamanlar 7731.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Yvonne (Gisa Zach, solda) ve Gerner (Wolfgang Bahro), Sunny'nin (Valentina Pahde) iyi olmasından memnunlar.

İyi Zamanlar Kötü Zamanlar 7731.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Yvonne (Gisa Zach, solda) ve Gerner (Wolfgang Bahro), Sunny'nin (Valentina Pahde) iyi olmasından memnunlar.


Yvonne (Gisa Zach, solda) ve Gerner (Wolfgang Bahro), Sunny’nin (Valentina Pahde) iyi olmasından memnunlar.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 23 Mart 2023 Perşembe 7732. Bölüm


Laura, Yvonne’a duygusal olarak ulaşmaya çalıştığında, anne ve kızı arasında son, acı verici bir tartışma başlar ve bu sırada Yvonne, kızından kederle ayrılır.


Erik, sonunda Toni’yi tekrar kollarına almak için sabırsızlanıyor. Kesinlikle, Sarah’dan hala etkilendiğini fark ettiği için. Toni ziyaretini tekrar iptal ettiğinde daha da hayal kırıklığına uğrar.


Nina (Maria Wedig), Carlos (Patrick Fernandez) ile ilişkisini tamamen iş düzeyinde görüyor.

Nina (Maria Wedig), Carlos (Patrick Fernandez) ile ilişkisini tamamen iş düzeyinde görüyor.


Nina (Maria Wedig), Carlos (Patrick Fernandez) ile ilişkisini tamamen iş düzeyinde görüyor.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

“GZSZ” 24 Mart 2023 Cuma günü: 7733. bölüm


Sunny’nin Berlin’deki son günü yaklaşıyor. Öğleden sonrayı Emily ile baş başa geçirmeyi planlarken Sunny için özel bir sürprizi vardır.

Ancak uygulamada bir şeyler ters gidiyor. Erik, Sarah’nın önünde çıldırdığına pişman olur. Toni’nin iptalinden sonra doğum gününe olan tüm ilgisini kaybetti. İlk kez, Toni ile uzun mesafe ilişkisini gerçekten yönetip yönetemeyeceğini sorguluyor.


İyi Günler Kötü Günler 7733.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Emily (Anne Menden, solda), Sunny (Valentina Pahde) için mükemmel bir günü organize etmek istiyor.

İyi Günler Kötü Günler 7733.Bölüm 19.40'ta RTL'de.  Emily (Anne Menden, solda), Sunny (Valentina Pahde) için mükemmel bir günü organize etmek istiyor.


Emily (Anne Menden, solda), Sunny (Valentina Pahde) için mükemmel bir günü organize etmek istiyor.

© Kaynak: RTL / Rolf Baumgartner

Akışta çevrimiçi “GZSZ” izle


RTL’nin kendi yayın hizmeti TV Now aracılığıyla, mevcut “GZSZ” bölümleri yalnızca canlı olmakla kalmaz, aynı zamanda yayından sonraki bir haftaya kadar çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izlenebilir – eski bölümlere bir Plus hesabıyla ücret karşılığında erişebilirsiniz. Abonelik, bir aylık ücretsiz deneme sürümü olarak sunulur. Bundan sonra, aylık 2,99 EUR’ya mal olur ve aylık olarak da iptal edilebilir. Aboneler, “GZSZ”nin yeni bölümlerini yayınlanmadan 72 saat öncesine kadar çevrimiçi olarak yayınlayabilirler.

TV Now medya kitaplığı için buraya tıklayın.

“GZSZ”: Jo Gerner ayrılmakla mı tehdit ediyor?


“GZSZ” hayranlarını yıllardır meşgul eden bir soru var: Jo Gerner ayrılmakla mı tehdit ediyor? Jo Gerner karakterini canlandıran Wolfgang Bahro, dizinin en tanınmış oyuncularından biridir. En başından beri bir karakter olarak entrikacı iş adamı ve avukat, dizinin en dikkat çekici karakterlerinden biridir. Karakterin diziyle tanıştığı 1993 yılından bu yana birçok ilişkisi ve ilişkisi oldu ve üç kez koridorda yürüdü.


Hayranlar kendilerine Jo Gerner’in “GZSZ” ile ne kadar kalacağını sorup duruyor. Bir bölümde Jo diri diri gömüldü – Jo Gerners’ın olası ölümü “GZSZ” hayranları arasında bir kargaşaya neden oldu. Jo Gerner dizide ölüyor mu? Belki daha sonraki bir tarihte, ancak Jo Gerner için seri ölüm henüz planlanmış değil. En popüler ve en nefret edilen karakterlerden birinin ayrılması şu anda planlanmamıştır. “GZSZ” nasıl devam ederse etsin, Jo Gerner şimdilik gemide kalıyor.

Alman günlük sabununun başarı öyküsü


“Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”, gençlerin ve genç yetişkinlerin günlük yaşamda karşılaştıkları tipik sorunları ele almasıyla tanınır. Dizi, Berlin’de geçiyor ve Gerner klanının ve Flemming, Moreno, Bachmann, Seefeld ve Lehmann ailelerinin hayatı etrafında dönüyor. “GZSZ”, türünün en başarılı Alman şovu olarak kabul edilir. 2010 yılında “En İyi Günlük Şov” kategorisinde Alman Televizyon Ödülü’ne layık görüldü. Her hayranın belki de bilmediği şey: Her gün milyonlarca izleyiciye ilham veren dizinin, 1977’den 1981’e kadar Avustralya’da yayınlanan en azından ilk 230 bölümü “Huzursuz Yıllar” adlı pembe dizinin uyarlamasıydı. Yalnızca 231. bölümden itibaren, özellikle Alman TV izleyicileri için yazılmış senaryolar vardı.

İşliyor gibi görünen bir konsept, çünkü yine Avustralya modeline dayanan günlük sabun “Goede tijden, slechte tijden” 1990’dan beri Hollanda’da yayınlanıyor. Ve “GZSZ” artık Fransa ve Belçika’da da izleniyor: Temmuz 2018’den beri orada “Au Rhythme de la Vie” (İngilizce: Hayatın ritminde) adı altında Alman dizisi gösteriliyor. Ancak 1. bölümden başlayıp aradan geçen 26 yılı yakalamaya değil, doğrudan 6063. bölümden başlamaya karar verildi.


RTL düzensiz aralıklarla “Gute Zeiten, Schlechte Zeiten”den özel programlar yayınlıyor. Örneğin Mayıs 2017’de 25. yıl dönümü için bir buçuk saatlik özel bir bölüm gösterildi ve 2018 yazında tam uzunlukta bir Mallorca bölümü vardı.

Oyuncular ve Oyuncular: “GZSZ” kadrosundan yıldızlar


Eşsiz bir başarı öyküsüne sahip bir ihracat hiti olan sadece seri değil. Pek çok tanınmış aktör ve aktris için “GZSZ” sadece ilk kariyer istasyonu değil, her şeyden önce bir kariyer sıçrama tahtasıydı. Oliver Petszokat, Jeanette Biedermann, Rhea Harder, Yvonne Catterfeld ve diğer birçok eski oyuncu, “GZSZ”de görünmeden önce büyük ölçüde bilinmiyordu. Fazla tecrübesi olmayan genç oyunculuk yeteneği için bir şans.

Bazı müzisyenler de seriyi farkındalıklarını artırmak için kullanıyor – örneğin Caught in the Act ve Just Friends grupları. Ayrıca dizide her zaman tanınmış müzisyenler ve ünlüler konuk oyuncu olarak yer almıştır. O zamanlar Aşağı Saksonya Başbakanı olan Gerhard Schröder’in konuk olması, 6,73 milyon izleyiciden oluşan rekor bir izleyici kitlesi sağladı.

Haberler/pf