Aşçı son yerden sonra gücendi

Leila

Global Mod
Global Mod
“Kazanacağım çünkü kaliteli mutfağı mütevazılıkla ustalıkla birleştiriyorum”: Gabriele (54), Ruhr bölgesindeki son akşam yemeğine zaferden emin bir şekilde başlıyor. Mülheim an der Ruhr’dan (Esma: “Güzel, mevcut hanımefendi”) her zaman dikkatli bir tarza sahip gazeteci, Loire’da sadece bir Romantizm çalışmaları öğrencisi olarak bir değişim yılı geçirmekle kalmadı. Renkli ve bazen oldukça rahat yemek grubuna rustik, asil Fransız spesiyalitelerini ve şaraplarını tanıtmayı da misyonu olarak görüyor.

Slogan: “Fransız Öpücüğü” Başlangıç: Bambi gander’i öpüyor Ana yemek: Sarhoş öküz öpücüğü daha iyi Tatlı: Canlandırıcı çikolata öpücüğü

“Her nasılsa bugün her zamanki kadar gürültücü değilsin!”

Ders aperitifle başlar: “Dil ve damak arasında biraz tutarsanız, gerçekten ne demek istediğimi anlamalısınız,” diye yorum yapıyor iyi damla hakkında: “O zaman bitişte güzel, kuru bir şampanya aroması olmalı. . Ve çoğunlukla bira içenlerin çaresiz bakışlarına baktığında biraz daha hararetle soruyor: “Karıncalandığını fark ediyor musun?” Simon (31) durumu kurtarana kadar yine sessizlik: “Loire Vadisi’nin güneşini hissediyorum. Esma ise daha sert tepki verir: “Güzel demek istedin ama şarap bana göre değil.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Gabriele’nin yarı ahşap malikanesinde ve geniş bahçesinde, hostesin saklamadığı biraz yoğun bir akşam yaşanıyor: “Bir şekilde bugün her zamanki kadar coşkulu değilsin!” – “Belki biraz yorgun,” diye yanıtlıyor Frank, ama aynı zamanda izlenmesi gereken bir şey: bu kadar çok kanıtlayıcı karmaşıklıktan biraz bunalmış durumda. Gabriele her dersten soru zamanı ayırıyor: “Burada çorbada ne var? Tadını alabilir misin?

“Anlamıyorum ve sorun olmadığını düşünüyorum”

Atıştırmalıklarının (kaz yağı ve kestaneden yapılan geyik eti jambonlu çorba) kombinasyonu, grubun etkileyici tarihi eyer koleksiyonları kadar az erişilebilir (“Bu, 1837’den, muhtemelen bir silahşordan”). Stephen’a göre, bir de “işçilik eksikliği” var: ana yemekteki boeuf bourguignon “o kadar kuru ki, her lokmadan sonra biradan bir yudum almak zorunda kaldım”. – “Rendelenmiş ağaç talaşı gibi” diye ekliyor Esma ve bunu tatlı olarak konyak mus au chocolat’a da uyguluyor: “Sanki kuvertür ısırıyormuşum gibi.”

Bu nedenle Gabriele ile talepler ve geri bildirim birbirinden çok uzaktır. Yani “Şerefe!” sadece “Salut” olarak adlandırılabilir ve etli mantar değil, “Champignons de Paris” vardır. Rustik Ruhrpott turu, Gabriele’yi son sıraya fırlatan ölçülü 24 puanla bunu takdir ediyor – aynı zamanda tepki açısından: “Anlamıyorum ve bunun iyi olduğunu düşünmüyorum.” 31 puanla kazanan, Filipinli menüsü ve sempatik tepkisiyle Simon: “Bunu beklemiyordum.” Şerefe mi? selamlamak? Ya da basitçe: Şerefe!

Haberler/Tele gösterisi