Augsburg’da bu hafta “Alışveriş Kraliçesi”: slogan, adaylar ve yayın tarihleri

Leila

Global Mod
Global Mod
Köln. Bir şehir, beş aday, dört saat, 500 avro ve gıcırdayan pembe bir alışveriş otobüsü – işte bu, Vox’taki popüler öğleden sonra programı “Shopping Queen”. Yıldız tasarımcı Guido Maria Kretschmer her hafta farklı bir şehirde kısa sürede ve sınırlı bir bütçeyle alışveriş yapabilecek ve mottosunu özellikle iyi uygulayabilecek bir aday arıyor.


Yeni alışveriş kraliçesinin arandığı Almanya, Avusturya ve İsviçre’den şehirler haftalık olarak değişiyor. Bu hafta adaylar giriyor augsburg mükemmel kıyafeti arıyorum.

Guido Maria Kretschmer, adayların uygun bir kıyafet alması gereken her “Alışveriş Kraliçesi” haftası için yeni bir slogan bulur. Bu haftanın teması:


“Viva Magenta! Yeni trend renkle havalı bir kıyafet yarat!”


Tarih

zaman

aday

Pazartesi, 22/05/2023

15:00 – 16:00

Tanya

Salı, 23/05/2023

15:00 – 16:00

tina

Çarşamba, 24/05/2023

15:00 – 16:00

Lidya

Perşembe, 25/05/2023

15:00 – 16:00

Lidya

Cuma, 26/05/2023

15:00 – 16:00

berna

Popüler alışveriş şovu her zaman Pazartesi’den Cuma’ya saat 15:00’te Vox’ta yayınlanır. Her bölümün tekrarları ertesi gün saat 11:55’te gösterilecektir. Ayrıca, Pazar akşamları saat 20:15’te Vox’ta düzensiz aralıklarla yayınlanan ünlülerin özel programları her zaman vardır.

  • Saat: 15:00 – 16:00
  • Gün: Pazartesiden Cumaya
  • Yayıncı: VOX
“Shopping Queen” hayranları, Vox’taki yayınlara ek olarak, önceki bölümlerin gösterildiği RTL Living ve Vox-up’ta da paralarının karşılığını alacaklar.

Bir bölümü veya bütün bir haftayı kaçırdıysanız, tüm bölümleri TV Now’daki medya kitaplığından izleyebilirsiniz. Mevcut program için canlı yayın da var ve TV Now Premium müşterisi olarak gelecek bölümlere birkaç gün önce bile erişebilirsiniz.

Burada Vox ortam kitaplığını bulacaksınız.


“Alışveriş Kraliçesi” ekibiyle şehrin içinden uçmak ve Guido Maria Kretschmer’in yorumlarıyla karşılaşmak isteyenlerin bir başvuru formu doldurması ve gerekirse kendi kısa bir videosunu göndermesi yeterli. “Alışveriş Kraliçesi” başvuruları buradan gönderilebilir.

Her gün farklı bir aday modanın renkli dünyasına dalıyor. Yakıt olduğu sürece, alışveriş otobüsünü istediği mağazalara götürebilir ve alışveriş bütçesini eksiksiz bir kıyafet için harcayabilir. Günün sonunda aday, podyumda alışveriş yaptığını dört rakibinin önünde sunar. En önemli kural: Gördüğünüz her şey yeni alınmış olmalı. Adaylar daha sonra birden ona kadar puan verirler. Aday alışveriş yaparken, diğer katılımcılar alışverişçinin dairesine göz atabilir.

Guido Maria Kretschmer kimdir?


Yıldız tasarımcı, adayların alışveriş günü hakkında açıklamalarda bulundu ve yaptığı yorumlarla hayranlar nezdinde adeta kült statüsüne ulaştı. Son gün adayları da kendisi değerlendirir ve kazananı seçer. Kazanan 1000 Euro para ödülü alır.


Haberler/th