Barbara Schöneberger pop şarkıcılarıyla dalga geçiyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Sunucudan hızlıca kaydırın

“Sen sonuncusun”: Barbara Schöneberger “Eğlenceyi anlıyor musun?” Wendler hakkında

“Eğlenceyi anlıyor musun?” moderatör Barbara Schöneberger.

© Kaynak: ARD/Ekran görüntüsü

“You’re the Last”, pop şarkıcısı Howard Carpendale’in yeni şarkısının adı. “Eğlenceyi anlıyor musun?” için dik bir şablon. moderatör Barbara Schöneberger – görünüşünü duyururken Michael Wendler’a bir kazıya karşı koyamıyor.

RTL 2’de yapmayı planladığı belgesel, kitlesel protestoların ardından yeniden iptal edildi ve NS’nin önemsizleştirilmesiyle dikkatleri üzerine çeken pop şarkıcısı Michael Wendler, yakın gelecekte ARD’de kesinlikle görünmeyecek. Cumartesi akşamı, 50 yaşındaki kısaca ilk konu oldu: Sunucu Barbara Schöneberger, “Eğlenceyi anlıyor musun?”

Pop şarkıcısı Howard Carpendale’in bir performansını duyururken Schöneberger, “Bugün şu anki şarkısı ‘You’re the last’ ile burada olduğu için çok mutluyum.” Jüri takip etti: “Wendler hakkında bir şarkı sanırım. Howard Carpendale’i dört gözle bekliyorum!”

Carpendale, sonraki sohbette Wendler’in şu sözü hakkında yorum yapmadı, ancak seyircilerin alkışlarından memnundu: “Bu şarkıyı geçen hafta kaydettim. Bu şeyi aklımdan çıkaramıyorum. Akılda kalıcı,” dedi 77- yaşında. “Şu anda duymak istediğin müzik bu, sadece eğlenceli olmalı. Baladların ve hüzünlü şarkıların zamanı değil.”

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Wendler belgesel sabunu hızla tekrar silindi

RTL 2, Mart ayı ortasında Wendler’ı ekranlara geri getirmek istediğini duyurmuştu. Şarkıcı ve hamile eşi Laura hakkında bir belgesel sabun planlandı. Ancak, duyuru hemen yaygın eleştiriler ve sert karşı tepkilerle karşılandı – kısa bir süre sonra yayıncı geri adım attı ve belgesel sabunu iptal etti.

Wendler, 2020’de federal hükümeti Corona politikasıyla ilgili bir videoyla “ağır ve ciddi anayasa ihlalleri” yapmakla suçladığında bir skandalı tetikledi. “Deutschland sucht den Superstar” adlı cast programında jüri üyesi olarak çalıştığı yayıncı RTL, mesafe koydu.

Wendler’in Almanya hakkında bir “toplama kampı” olduğu başka bir açıklamasının ardından, oyuncu kadrosu formatından tamamen çıkarıldı. Wendler, Telegram platformunda defalarca yanlış iddialar ve QAnon komplo efsanesi gibi aşırı içerikli gönderiler paylaştı.

Haberler/seb, dpa ile