Bir bakışta adaylar, menüler ve noktalar

Leila

Global Mod
Global Mod
Hangisinin tadı daha güzel?


“Mükemmel akşam yemeği”: menüler ve puanlar – içinde bulunulan hafta hakkında tüm bilgilerHobi şefleri “mükemmel akşam yemeği” için birbirleriyle yarışıyor. Hep farklı bir şehirde çekiliyor.

© Kaynak: RTL


Almanya’daki amatör şefler, Vox’ta mutfakları hakkında fikir veriyor ve sizi “mükemmel akşam yemeğine” davet ediyor. Burada güncel yayın tarihleri hakkında bilgiler veriyor ve hangi menünün kaç puan aldığını gösteriyoruz.patrick ailesi“Mükemmel akşam yemeği” Almanya’daki en popüler yemek programlarından biridir – şu ana kadar 3500’den fazla bölüm yayınlandı. 15 yılı aşkın bir süredir devam eden gösteriye olan ilgi kesintisiz görünüyor. İşte bu haftaya bir göz atalım: Hangi amatör şef menüsüyle en çok puanı toplamayı başardı?

“Mükemmel Akşam Yemeği” bu hafta nerede geçiyor?


“Mükemmel Akşam Yemeği” her hafta Almanya’nın farklı bir şehrinde veya bölgesinde gerçekleşir. Bu hafta içinde (13-17 Mart) “Mükemmel Akşam Yemeği” Münih’te geçiyor.

“Mükemmel akşam yemeği”: güncel adaylar ve menüler


1. Gün (13 Mart Pazartesi)


menüsü Niko (40 yıl):

 • Başlangıç: Avokado, mango ve çeri domatesli ceviche, karidesli
 • Ana yemek: Dereotu ve beyaz şarap soslu somon fileto, renkli havuç, patates püresi ve kereviz ile
 • Tatlı: Fındık kreması üzerine ılık çikolata soslu haşlanmış baharatlı armut
2. Gün (14 Mart Salı)

menüsü Maşa (69 yaşında):

 • Meze: avokado / domates / patates / karides
 • Ana yemek: dana eti / kuzugöbeği / spagetti
 • Tatlı: ahududu / elmalı kek / çikolata / ayva
3. Gün (15 Mart Çarşamba)

menüsü Fira (36 yaşında):

 • Meze: Borsch, dereotu ve Kore havuç salatası ile lezzetli krep ile servis edilir
 • Ana yemek: Pilav, hafif sebze salatası ve turşu ile
 • Tatlı: Chak Chak, nar ve antep fıstığı ile daha fazla
4. Gün (16 Mart Perşembe)


menüsü lena (19 yıl):

 • Meze: kabak / maya hamuru
 • Ana yemek: sığır eti / tatlı patates / yeşillik / kırmızı şarap
 • Tatlı: ikili çikolata / likör / pasta
5. Gün (17 Mart Cuma)

menüsü John (27 yıl):

 • Meze: char / burrata / fındık / bıldırcın yumurtası / char havyarı
 • Ana yemek: sığır eti / bezelye / patates / shiitake / jus
 • Tatlı: limon / vanilya / fıstık
Şu anda “mükemmel akşam yemeği”: puanlar ve kazananlar


Her akşam yemeğinden sonra konuklar “mükemmel akşam yemeğini” dağıtır. on puana kadar host veya hostes için. Bu, bir adayın elde edebileceği maksimum 40 puanla (normal beş günlük hafta) sonuçlanır.


Ev aşçıları bu hafta böyle yaptı:


Gün

aday

Puanlar

13 Mart Pazartesi

Niko

35

14 Mart Salı

Maşa

31

15 Mart Çarşamba

Fira

16 Mart Perşembe

lena

17 Mart Cuma

John
“Mükemmel Akşam Yemeği” nerede ve ne zaman yayınlanıyor?


“Mükemmel Akşam Yemeği” nin yeni bölümü düzenli olarak yayınlanıyor Pazartesiden Cumaya 19:00 – 20:15 arası Vox’ta. Mevcut ve eski bölümler ayrıca RTL+ üzerinden çevrimiçi olarak yayınlanabilir. İşte “Mükemmel Akşam Yemeği” nin son bölümlerine genel bir bakış.

Resmi tatillerin olduğu haftalarda bazen daha az bölüm gösterilir. Bir adayın alabileceği katılımcı sayısı ve toplam puan buna göre azaltılır.

“Mükemmel Akşam Yemeği” nasıl çalışır?


Bir şehirden en fazla beş amatör şef “Mükemmel Akşam Yemeği”nde birbirleriyle yarışır. Haftanın her günü bir adayın sırasıdır. Yemekten sonra katılımcılar tarafından değerlendirilecek olan üç çeşit menü hazırlanacaktır. Yemek kalitesi, bireysel kursların sunumu ve zorluk seviyesinin yanı sıra, yemek akşamının değerlendirilmesi, adayın masa dekorasyonu ve genel ev sahibi niteliklerini de içerir. Katılımcılar akşam için sıfır ila on puan verebilir. Hafta sonunda en çok puana sahip olan kişi 3.000 Euro para ödülü kazanır.

“Mükemmel akşam yemeğinde” konuşmacı kim?


En az bazen kaotik yemek hazırlıkları veya adayların yorumları kadar eğlenceli olan, konuşmacının baştan sona ironik moderasyonudur. Bu aktör, yazar ve seslendirme sanatçısından geliyor. daniel werner. Diğer şeylerin yanı sıra Werner, RTL sabunu “Unter uns” ve “Lindenstraße”de görüldü, “Selamlar”da Robert De Niro, Brian De Palma rolüne ses verdi ve WDR için birkaç radyo oyunu yaptı.

“Mükemmel Ünlüler Yemeği” ne zaman?


“Mükemmel akşam yemeği” nin ünlü versiyonunun eskiden Vox’ta haftalık sabit bir yeri vardı. Ancak bu arada yeni bölümler yalnızca düzensiz olarak yayınlanıyor. 2017’den 2019’a kadar, yalnızca mevcut “Ben bir yıldızım – beni buradan çıkarın!” mevsimler gösterildi. 2022’de Haziran ve Temmuz aylarında yayınlanan dört bölüm vardı. 2023 yılı yayın tarihlerini en kısa zamanda buradan duyuracağız.