Cennet kuşlarının zamanı bitti

Leila

Global Mod
Global Mod
“Sen Kara Orman muhafazasındaki Düsseldorf’tan ceviche geyiğisin”: Rheinland’dan kuaför ve amatör şef Robin (30) ile yıldız şef Alexander Herrmann da dilsel olarak yaratıcı hale geliyor. Robin, “Allstars” sezonunun üçüncü bölümünde, romantik Spielweg in Black otelinden konuk jüri üyesi Victoria Fuchs’un (32) emriyle “The Taste” koçunun eğlencesine “Asla başka bir şey olmak istemedim” diyor. Ormanın spesiyalitesi olan bir aperatifle baş etmek var.


Genç yıldız aşçı (Alexander Kumptner: “Vicky kadın gastronomisinin geleceğidir”) “Otelde tatil” sloganını yayınladı. Onun için buna “havuz kenarında öğle yemeği”, “kahve ve kek” ve “düğün” ve diğer yandan “doğa yürüyüşü” dahildir.

“Bir yere gitmek istersem taksiye binerim”


“Yürüyüş yapmıyorum,” Robin kararlı bir şekilde şu sloganı reddediyor: “Bir yere gitmek istersem taksiye binerim.” Ancak sırt çantasını toplamaktan kendini alamaz ve koçunun kartal bakışları altında yaban turpu Panko, turşu ve buz sarkıtlarıyla dolu bir Kara Orman jambonlu nağmeleme hazırlar.


Robin’in uzmanlığı ele alması ona ilham veriyor gibi görünüyor: “Tone-Loc’tan ‘Wild Thing’i biliyor musunuz?” Değilse, yerleşik beyefendi şarkıyı yorumlamaya başlar: “Düsseldorf’tan ‘My Wild Thing’sin’. uygun yürüyüş sandviçi: “Kraker,” diye yorum yapıyor Herrmann ve kaşığı doğrudan Victoria Fuchs’a gönderiyor: “Ona ne olursa olsun – Robin, seninle gurur duyuyorum.” Ancak Vicky, coşkuyu azaltıyor: “Biraz fazla tutarsız ve birkaç viraj ve kenar çok fazla. Yürüyüş başaramadı.”

“Biraz yakıt her zaman iyidir”


Reddetme, eksantrik, soğukkanlı ve aynı zamanda hassas Robin’in gözlerini yaşartır: “Bu bir … duygu,” diye içtenlikle itiraf ediyor, ancak “belki de hayatının en büyük yolculuğundan” bahsediyor. Ve herkesin yasta boğulmaması için Victoria Fuchs’un ileriye dönük bir önerisi var: “Bir dahaki sefere ‘Taste’ye gittiğimde, herkesin buna daha iyi dayanabilmesi için yanımda biraz Kara Orman kirsch’i getireceğim.” Recklinghausen’den Sabine (56) fena fikir değil, öyle düşünüyor (“Krema, tereyağı ve alkol hiçbir mutfaktan eksik edilmemeli”): “Biraz yakıt her zaman iyidir.”
Akış Ekibi


Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.


Belki bir yudum da rahatlatır aday Gina’yı (37): Nürnberg’den gelen ince profesyonel şefin muhteşem kreasyonlarını sunarken bu kadar titremesi neredeyse dokunaklı. Sezar’ın Salatası mücadelesi karşısında koçu Alexander Kumptner “Gerçekten çıngırdıyor” diye endişeleniyor ve Gina da kontrolünü kaybettiğini kabul ediyor: “Vücudum istediğini yapıyor.” Bununla birlikte, gerginliği anlaşılabilir, çünkü ondan önce onun işi “yaban ördeği” idi.


Ancak koçu, teriyaki, sivri lahana ve erik içeren Asya esintili varyantta ne gördü? Bir “orantı problemi”: “Çiğnersiniz, ikinci ısırıkta bitki veda eder, üçüncü ısırıkta erik veda eder, sonra bu mayonez var ve sonra siz, şimdi ben de işten çıktım diyor ve sonra sabah altıya kadar yine ördeği çiğnetirsin.” Tim Raue, başını sallayarak ördeğin “blokluluğundan” da şikayet ediyor, ama sonunda her şey yolunda: Sezar’ın Salatası, Vicky Fuchs’un beğenisini kazanıyor (“beni duygusal olarak alıyor”).

Nelson Müller ikinci takım üyesini kaybetti


Münih’ten İngiliz şef Luke (39) da duygusal, çoğunlukla çeşitli “F…” kelimeleriyle ifade ediliyor. “F…”, patatesli sufleler kabarmıyor, “f…”, biftek frites için jus neredeyse yanıyor – ve “f…”, konuk jüri üyesinin kaşığında her şeyin tadı bir arada ” aynı zamanda “.

Ve bu nedenle, Koç Nelson Müller’e göre potta “Jagger gibi hareket ediyor” gösteren sevimli aday da kendi yoluna gitmelidir. “Devam etmeye bu kadar hevesli birine ne dersin?” fotoğrafçı ve hobi aşçısı Lena’dan sonra ikinci takım üyesini bırakmak zorunda kalan koça sorar. Her zaman bir şekilde uyan çok basit, kısa ve öz bir tavsiye: “Çok teşekkür ederim, harika bir zamandı. Böyle devam edin!”

Belki de “Münchner Tafel” için “The Taste” yapımcılarının katılımı bile. İsrafa karşı ve ihtiyaç sahiplerini geçindirmek için – tüm jus, köpük ve ızgara şeklindeki kreasyonlarla, “Devam et” her şeyden önce tek bir şey için geçerlidir: ihtiyacı olan herkese yüksek kaliteli gıda sağlamak.


Haberler/Tele gösterisi