Detlef Soost birkaç kilo kaybetti

Leila

Global Mod
Global Mod
Dansçı ve fitness eğitmeni Detlef Soost (53) muhtemelen sıkı antrenmanlara alışık. Ancak “Let's Dance”in bu sezonundaki dans partneri olan 36 yaşındaki profesyonel dansçı Ekaterina Leonova, onu tetikte tutuyor ve bu da figürünü etkiliyor: Son zamanlarda dans pantolonunun artık üzerinize gelmediğini fark ettiğini söyledi. “Bild” gazetesini soost edin.

Daha sonra okuyun Reklamcılık

Şaşılacak bir şey yok: İkisi haftalardır sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Soost, “Aslında kilo verip vermediğim konusunda çok fazla endişelenmedim çünkü bunun için zamanım yok” dedi.

Detlef Soost, 17. sezonun ikinci canlı gösterisinde Ekaterina Leonova ile birlikte.

Detlef Soost, 17. sezonun ikinci canlı gösterisinde Ekaterina Leonova ile birlikte.

Kaynak: IMAGO/Gelecekteki Resim

Sevgiyle “Ekat diyeti” olarak adlandırılan dans partneriyle yaptığı eğitim, yaklaşık iki ay sonra damgasını vurdu. Cuma günkü canlı gösteride samba performansına hazırlanırken dansçı şunu fark etti: pantolonu artık uymuyor!

“Perşembe günü pantolonumu denediğimde çok daha sıkı dikilmesi gerektiğini fark ettik. Gömleklerim kesinlikle bollaştı, birkaç kilo verdim. Bunu aynaya baktığımda siluette de görebiliyorum” dedi Soost “Bild” gazetesine.

“İstediğini yiyebilir”

“Ekat diyeti”nin sırrını şöyle açıklıyor: “Ekat kendisi de her zaman iyi yemek yiyor ve yemekten keyif alıyor. Pek çok kişinin dans ettiği geyik yavrusuna benzer bir metabolizması var. İstediğini yiyebiliyor ve kilo almıyor.” Her ikisinin de antrenmanlarında beslenme önemli bir rol oynuyor: Ekaterina'nın Soost'un nasıl beslenmesi gerektiği konusunda çok net fikirleri var.

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Bu nedenle Soost'un da belirttiği gibi özel bir beslenme rutini geliştirdiler. “Kahvaltı yapmazsam Ekat antrenman yapmama izin vermez. Bu yüzden bana her zaman kahvaltı getirir. Çabuk yemem lazım ama bitirmem lazım, yoksa antrenman yapamam. Çünkü aksi takdirde bunu dışarıda bırakacağımı biliyor.

“Fazla yemek yiyemiyorum”

Ancak rutin yemek yemenin o kadar da kolay olmadığı görülüyor. “Bütün gün antrenman yaptığımızda fazla yemek yiyemiyorum. Yarım protein barı ve yarım muzdan fazlasını yapamam” diyor Soost. Kahvaltıda genellikle iki ekmek, bir yumurta ve bir kahve yer.

Kilo kaybının en büyük kısmını Paskalya tatilinde yaşadı: “Genelde yediklerime çok dikkat ediyorum. Ama artık tatilde olduğum için arada sırada kendime tatlı ısmarlayabiliyorum.”

Haberler/hub