“En Büyük Kaybeden”: Salvo partner mücadelesinde hile yapıyor

Leila

Global Mod
Global Mod
“Hayat Kolaylaştırıldı – En Büyük Kaybeden”


“Dolandırıcılık buraya ait değil!”: Sat.1 kilo verme programında hile skandalıGüçlü adam çok zayıf: Salvo (solda) – ortağı Torsten’in haberi olmadan – haftalık görevde hile yaptı, ancak hemen ertesi gün özür diledi.

© Kaynak: Cmt.1


Burada fiziksel güç, orada karakter zayıflığı. “Lebeneasy made” (Sat.1) ile vücudun aşırı dolumu sürekli olarak azalıyor ve gerçekleştirme baskısı artıyor. “Her şeyimizi veriyoruz” diyor herkes. Güçlü bir hırs tökezledi ve zayıfladı: aldattı. Zayıflama kampında hile uyarısı!
Salvo (37) yanlış yolda kaybolduğunda hava kararmıştı. Manuela (25), “Çok net duyabiliyordunuz” dedi. İnsan bunu görmezden gelmek isterdi, çünkü duyulmamış bir şeydi: “Life made easy – The Biggest Loser” (Sat.1) adlı komplocu aşırı kilolu topluluğun bir üyesi, kampanyacı arkadaşlarını arkadan bıçakladı. Elbette, herkes finale kalmak için “her şeyini vermek” ister. Ancak “her şey” fiziksel çaba, disiplin, azim anlamına geliyordu. Ama haksız değil demek. Ancak hayal bile edilemeyecek bir şey oldu: kilo verme kampçısı Salvo hile yaptı.


Her gece yaşanan aldatma skandalı, Naxos’taki zayıflama kampındaki olaylı altıncı haftanın üzücü dip noktasıydı. İnsan zayıflığı anına ek olarak, bir sağlık dramı, beklenmedik bir mutluluk anı ve terazide muazzam başarılar yaşandı. Ve unutmamak gerekir ki Salvo’dan bir karakter geri dönüşü de var: Vicdan azabıyla toplanan ekibe hile yaptığını itiraf etti ve bunun için içtenlikle özür diledi. Sadece kamp patronu Christine Theiss (43) “Zayıftı ama bu insan gücünü gösteriyor” dedi.

Tezahürat yaparken metatarsal kırılma: Matea kapalı!


Kötü bir haber ve geri dönüşle başladı. Güçlü bir Avusturyalı olan Matea, meydan okuma zaferinden sonra tezahürat yaparken (!) kendini yaraladı. Sözde “burkulmanın” gerçek bir metatars kırığı olduğu ortaya çıktı. Bu, 31 yaşındaki oyuncunun sonu ve Oelsi’nin (36) beklenmedik dönüşü anlamına geliyordu. Geçen hafta yüzde 0.01’lik küçük kilo kaybı nedeniyle elendi. Altıncı hafta için duyurulan çift modundan tek başına geçemeyeceğiniz için Phillip (27), Matea’nın ayrılmasının ardından yeni bir partnere ihtiyaç duydu.


Oelsi’nin dönüşü, Phillip tarafından şaşkınlık ve sevinçle ve diğerleri tarafından grupça sevecen bir samimiyetle kabul edildi. Böylece herkes haftalık görevin sunumuna iyi bir ruh hali içinde geldi – ve herkesin ruh hali bir anda düştü. Çünkü odun törpülemekle ilgiliydi. “Sen ciddi değilsin!” Ása (48) herkes adına içini çekti. “Törpülediğim diğer tek şey tırnaklarım.” Leon, Tacheles’i tehdit etti: “Eğlenceli olmayacak, kaba kuvvet olacak!” Ve Valentina felsefi oldu: “Ağaçları severim ama ahşabı sevmem.”

Salvo’nun hayal kırıklığı onu hile yapmaya yönlendiriyor


Salvo’nun ahşaba geceleri tecavüz etmesi (“bıçağı takın ve ardından tavayla iki kez vurun”) gerçeği, yalnızca odunla sıkıcı çalışmanın verdiği hayal kırıklığından kaynaklanmıyordu. Taekwondo deneyimi ve büyük hırsıyla kutsanmış olan Salvo, bir çift oluşturma konusunda tartıştı. Ortağı Torsten’den (42) hoşlanmadığından değil. Ama onun tarafından geri çekildiğini hissetti. “Aptal gibi çalışıyorum ama eşimin sağlık sorunları beni engelliyor.” Özellikle çift antrenmanlarda Torsten daha hızlı gidemediği için Salvo istediği kadar hızlı gidemedi. Baskıyı hissetti: “Korkarım benim yüzümden atılacağız.”
Akış Ekibi


Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.


Sonra geceleri Torsten sarsıldı, Salvon’un dosya kayması ve muhtemelen karanlık başarısızlık düşünceleri vardı. Omuzdaki küçük şeytan için kolaydı. “Haydi, kestiğin birkaç talaş. Kimse fark etmeyecek.” Ancak bazı kişiler meslektaşının yüksek sesle tava ve bıçakla yonttuğunu fark etti.Çünkü karanlıkta bile yorulmadan çalışan tek kişi Salvo değildi.Fakat Salvo’nun vicdan azabı hemen devreye girdi.Hemen ertesi gün özür diledi. utangaç ve her şeyi kapsayan.

Valentina partnerini hayal kırıklığına uğratıyor


Grup özrü kabul etti, ancak kalan şüpheler kaldı. “Benimle birlikte kaybetti” diyen Robert (34) hayal kırıklığına uğradı. “Zor, bu güven meselesi. Ayrıca, ‘Kim bir kez yalan söylerse…’ denir.” Bir tanesi şaşırmadı. Kampın üçüncü haftasında rakipler birbirlerini değerlendirmek zorunda kaldı. Ása, Salvo’yu o sırada hile yapmaya en yatkın kişi olarak tanımlamıştı. “Cesetlerin üzerinden geçer. Fırsatını bulursa hile yapar.” O zamanlar diğerlerine hala şüpheyle bakıyorlardı, şimdi Phillip saygıyla başını eğdi: “İnsan doğası hakkında büyük bilgi.” Ása, iyi olan: “Evet, ama haklı olduğum için üzgünüm.”

Burada aldatma ve pişmanlık, orada tam bir yanlış anlama. Laura (24) ve Valentina (34) çifti birbirinden tamamen farklı hareket etti. Valentina dosyalamak için fazla iyiydi, gözlerini ve sinirlerini korumayı tercih etti ve bütün gece çalışan Laura’nınkini kaynama noktasına getirdi. Antrenör Ramin Abtin (50) eğlenmedi ama ateşli Sicilyalı Valentina umursamadı. “Ben yalnız bir savaşçıyım ve üstesinden geleceğim.” Çift modu denildiğinde aptalca. Pia (29) ve Silke (40) nasıl doğru yapılacağını gösterdiler. İlk başta, ilki ikincisinde “hiç öyle hissetmedi”. Sonra konuştuk ve o andan itibaren birlikte sallandık – ve başarılı bir şekilde!

£ 7! Torsten kamp rekorunu kırdı


Pitoresk dağ köyü Apíranthos’un mermer basamaklarında inip çıkan mücadelede Pia ve Silke üçüncülük için mücadele etti ve böylece tartı için 500 gramlık bir bonus kazandı. İkincilik, Ása ve ortağı Robert’a gitti (750 gram bonus). Kendine güvenen kazananlar: Özellikle şu soruları yanıtlarken mükemmel bir uyum yakalayan Daniel (37) ve Leon (24): beş görev, beş doğru çözüm, neredeyse altı dakika önde ve bir bonus kilo. Ama buna hiç ihtiyaçları yoktu. “Dokunulmazlık” ile ödüllendirilen ve böylece bir sonraki tura doğrudan giriş yapan “Dosyalama Kralları” oldular.


Diğerleri az ya da çok titremek zorunda kaldı. Daha az salvo. Çünkü ortağı Torsten sonunda düğümü attı: yedi kilo verdi, “yıllardır ilk kez” 200 kilonun altına düştü ve 11,1 kiloluk ortak zirve sonucuna aslan payını verdi. Torsten yedi kilosuyla rekor kırdı: Acemi kampı haftasından bu yana hiç kimse bu kadar gösterişli bir sonuç elde etmemişti. İkinci şansını deneyen ve 6,3 kilo veren Oelsi bile zirvedeydi.

Supergirl Pia zafer kazandı, Manuela ve Sandra ağladı


Supergirl eksi 4,4 kiloda Pia oldu ve eksi adam sadece 1,5 kilo veren Robert oldu. Çiftler açısından, uyumsuz Laura ve Valentina (eksi 4,7 kilo) ve Manuela ve Sandra (eksi 4,9 kilo) için – şaşırtıcı olmayan bir şekilde – dardı. Sonunda Manuela ve Sandra (48) kilo kaybı yüzde 0.11 daha az olduğu için gitmek zorunda kaldılar.

Ancak Manuela ve Sandra’nın da evlerinde kampa dönme şansı var. Manuela veda gözyaşlarıyla burnunu çekerek, “Çift olarak döneceğiz,” dedi. Son tarih, kampın onuncu haftasıdır. Gitmek için uzun değil…

Haberler/Tele gösterisi