Etkilenenler, sağcı Fox News kanalının canlı yayınını kaçırdı

Leila

Global Mod
Global Mod
Nashville’deki silahlı saldırıdan sonra


“Bıkmadınız mı?”: Etkilenenler sağcı Fox News kanalının canlı yayınını kaçırdıAshbey Beasley Fox News’da canlı yayında.

© Kaynak: Fox Haberleri


ABD’nin Tennessee eyaletindeki bir okulda altı kişinin ölümüne neden olan son saldırıdan sonra, silah yasalarını sıkılaştırma tartışması ivme kazanıyor. Sağcı TV kanalı Fox News’in canlı yayını sırasında, topluca vurulmaya tanık olan yoldan geçen biri mikrofonu ele geçirir ve ekibi çelişkili kanal politikasıyla karşı karşıya getirir.Harold StutteYine Amerika’da çocuklar ve çevredeki yetişkinler bir silahlı çatışmada ölüyor. Bu kez Tennessee, Nashville’deki bir Hristiyan okulunda 28 yaşındaki bir kadın yanlarında getirdikleri silahlarla üç çocuk ve üç yetişkini vurarak öldürdü. Amerika yıllardır, Cumhuriyetçilerin muhalefeti nedeniyle her zaman başarısız olan silah yasalarını sıkılaştırmayı tartışıyor.


CDC’nin son verilerine göre, 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 20.000 kişi vurularak öldürüldü – günde 50’den fazla. 2020’de ilk kez, silahlı yaralanmalar, trafik kazalarının önünde, Amerika Birleşik Devletleri’nde çocuk ve ergenlerin bir numaralı ölüm sebebi oldu.

İnsanlar yorgun


Ancak birçok insan bu apaçık şikayete katlanmaktan bıktı. Muhafazakar, Cumhuriyet yanlısı TV ağı Fox News’in muhabirleri Pazartesi günü polisin basın toplantısının başlamasını beklerken canlı yayın yaparken, kadın mikrofona giderek oğluyla birlikte bir aile tatili için kasabada olduğunu söyledi. ve daha yeni Temmuz’da toplu bir silahlı saldırıdan sağ kurtuldu.


Önerilen Haber Amaçlı İçerik


Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.


Ve sonra raporlama ekibini sorularla karşı karşıya getirdi: “Bunu bildirmekten bıkmadın mı? Burada tüm bu toplu infazları haber yapmaktan yorulmadın mı?” diye sordu, başkent Washington’da daha güvenli silah yasalarını zaten savunduğunu kabul etmeden önce.

“Bu neden hala orada? Neden çocuklarımız hala ölüyor ve biz onları neden terk ediyoruz?” suçlayıcı bir sesle devam etti: “Bu kitlesel ateş etmeler, milletvekillerimiz ayağa kalkıp silah güvenliği yasasını çıkarana kadar devam edecek.”

Kadın özetle özetlemiş: Bıkmadın mı? evet bıktık
Fox Haber muhabiri


Fox News yayını kesmeden kısa bir süre önce, sağcı kanalın muhabiri bile itiraf etti: “Kadın özetle şunu söyledi: Bıkmadın mı? Evet, bıktık.”


Yerel gazeteciler daha sonra kadının, Illinois, Highland Park’ta 4 Temmuz’da toplu silahlı saldırıdan sağ kurtulan Ashbey Beasley olduğunu belirledi. Besley, US Today gazetesi muhabirlerine, federal başkentte milletvekilleri ile inisiyatif almanın ve daha sert silah yasaları için mücadele etmenin kendisi için bir tür “terapi” olduğunu söyledi.