“GNTM”: Heidi Klum, aday Elsa’yı kovar

Leila

Global Mod
Global Mod
“Almanya’nın Bir Sonraki Topmodeli”

“Yüz ifadeleriniz eksik”: Heidi Klum, aday Elsa’yı dışarı attı

Elsa’nın yüz ifadeleri donmuştu: “Dudak malzemesi Rusya’dan geliyor. Çok sağlam!” “GNTM” için yeterince güçlü değil.

© Kaynak: ProSieben / Richard Hübner

Avusturyalı Elsa “GNTM”de çıktı. Ancak Heid Klum’un genç model oyuncu kadrosu için şimdiden malzemeler sağlandı. Adaylar arasında sorun çıkarmalı.

Bazılarına göre sınır dışı edilmesi uzun zaman aldı. Kötü diller, Avusturyalı Elsa’nın Heidi Klum’un “Almanya’nın Bir Sonraki En İyi Modeli” şovunda modellik özelliklerinden çok, isyan anları ve eğlencesi nedeniyle olduğunu iddia edecekti. “GNTM”nin altıncı bölümünde gerçek kürk ve dudak dolgusu hayranlarını yakaladı. Peki Pro Sieben bu boşluğu nasıl doldurabilir? “Top model” emektar Rebecca Mir ile karşılaştırıldığında Klum, izleyicilere zaten alay edilen sırrı açıkladı: Başka biri geliyor!

Avusturyalı Elsa, yalnızca görsel olarak değil, gerçek bir tek seferlikti. Ve çoğunlukla dürüst. “Dürüstlük çoğu kez birlikte olmakla karıştırılabilir!” Coco, Elsa’nın kendisi de biraz zor olan Anya ile bir kez daha kavga etmesini mükemmel bir Denglish ile açıkladı. Ancak 18 yaşındaki çocuğun görünüşü sonunda onun mahvolmasına neden oldu. Heidi Klum ve Co., Elsa’nın püskürtülen dudaklarından hiçbir şekilde rahatsız olmadıklarını vurgulamaktan asla yorulmadı. Konuk jüri üyesi ve eski “GNTM” finalisti Rebecca Mir, “Dudaklarınızın yapılmasıyla ilgili değil” dedi. “Bu senin vücudun, sen karar ver! Ama bence yüz ifadelerin eksik!”

“Dudakları yaptıktan sonra, onları tamamen hareket ettiremezsin”

Önce Elsa morarmış bir gözle kurtuldu: Geçen bölümde en zayıf altı adayın silahlı çatışmasından sonra, düzgün vücutlu model Jülide çantalarını toplamak zorunda kaldı (“Hepinizi seviyorum!”). Ancak Avusturyalı sallanmaya devam etti. Fotoğrafçı Vicky Lawton, tüm modellerin arama kartı olan çok önemli sedcard fotoğrafı için yalnızca bir iyi fotoğraf çekebildi. Eleştiri: Elsa’nın yüz ifadeleri hep sıkıcı kaldı. Kötü ruh halinden mi yoksa dudak malzemesinden mi? Elsa, “Rusya’dan,” diye açıkladı. “Çok güçlü! Dudakları bir kez yaptın mı, sonuna kadar hareket ettiremezsin!” Zaten yüzü de kıpırdamadı, daha çok saçlarını karıştırdı.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Elsa’nın podyumdaki görünüşü de kıllıydı: Karar yürüyüşü sırasında bir nevi “GNTM” “Wheel of Fortune” ile tanışır, (Y harfi olarak) kolundaki saç tokasını çıkarmayı unutur: “Boşver, olur. !” Yorum adayı oldu. Heidi ve Rebecca bunu o kadar kolay görmediler. Çünkü yüz ifadeleri de uymuyordu: “Bizimle konuşup gülüyorsanız, yüz ifadeniz var!” Model anne neredeyse umutsuzluğa kapıldı. “Koştuğun zaman, bu bir bakıştır ve meydan okurcasına görünür!” Sonra kaçınılmaz cümle geldi: “Maalesef bugün senin için bir fotoğrafım yok!” Klum aslında üzgün görünüyordu. Bir “Elsa faresi” bile duyulabilirdi: “Elsa, benim için zor çünkü seni gerçekten kalbime aldım!”

“GNTM” için ciddi kayıp: “Gösteriyi şimdi kim devralıyor?”

Neyse ki çok fazla drama olmadı: “Sorun değil!” 18 yaşındaki düşünce. “Ben de eve gitmeyi dört gözle bekliyorum. Hayatım devam ediyor!” Kalan 14 model daha endişeliydi: “Şu anda şovu kim devralıyor?” Kendi kendilerine sordular ve anladılar: “Bunlar çok çok büyük ayak sesleri!”

Ama tabii ki Heidi Klum’un elinde hala bir şeyler ya da birileri var: Önümüzdeki bölümlerde altı eski model eklenecek: “Ve hepsinin geleceğini bilmiyorlar bile!” Sürpriz! Sürpriz!” dedi Heidi muzip bir bakışla. “Bu da eğlenceli olacak!” Rebecca Mir kabul etti. “Sonra ‘Woo-hoo, ilk on!’ diye düşünürler. Siz de ‘Hayır!’ dersiniz” – “Kesinlikle!”

Haberler/Tele gösterisi