Günther Jauch ve “çılgın kedi bayanlar”

Leila

Global Mod
Global Mod
“Kim Milyoner Olmak ister?”

Günther Jauch, “çılgın kedi hanımlara” sadece başını sallayabilir.

Aday Annika Joffel dövmelerine bakarak “15 kedim var” dedi. Programla ilgili materyalin kullanımına yalnızca RTL+ referansı ve bağlantısı ile izin verilir.

© Kaynak: RTL / Stefan Gregorowius

Pazartesi günkü “Kim Milyoner Olmak İster?” bölüm boşunaydı. Konu, şov boyunca kırmızı bir iplik gibi koştu. Bir diğer önemli konu: Bir adayın ünlülerle karşılaşması…

Kuzey Hessen’deki Twistetal’den Annika Joffel, “Kim Milyoner Olmak İster?” 15 kedisi olduğunu. Moderatör Günther Jauch kendini beğenmiş bir şekilde yorum yaptı: “RTL’de 15 kedisi olan insanlarla 2 program var ve bu bazen iyi bitmiyor.” Ancak bu durumda, “WWM” adayına ikinci bir şans verilen engelli kedilerdi. Joffel, evcil hayvanları dövme olarak ölümsüzleştirmişti.

Jauch, bir sonraki adayın çeşitli kedi dövmelerine de hayran kaldı. Saksonya-Anhalt’taki Köthen’den Nancy Hanschmann, “Çılgın bir kedi hanımefendi gitti, bir sonraki burada oturuyor,” dedi kendini küçümseyerek. O sırada arkadan bir erkek sesi “Kolumda kedi dövmesi var” diye seslendi. Heckler, hala şanslarını bekleyen olası adaylardan biriydi. “Süper aday seçimi!” Gülerek gence “Hemen en yavaş düğmeye basarsan 500 euro alacaksın” önerisinde bulundu.

Günther Jauch: “Bu adamın burada oturmasını istemedim”

Ancak hayat en garip hikayeleri yazar: İronik bir şekilde, heckler bir sonraki seçim turundan sonra tahmin sandalyesinde kaldı. Günther Jauch moderatör kartlarını başının önünde tuttu ama kedi konusu üçüncü kez aklından çıkmıyordu. Jauch seyirciye döndü: “Bu adamın burada oturmasını istemedim.” Braunschweig’den Maximilian Burkhardt kolunun üst kısmındaki motifi gösterdi: bombanın üzerinde duran bir kedi.

Maximilian Burkhardt bir restoran işletiyor. Ancak, “sadece Kasım ayından beri”. İlk başta, genç adam için oldukça kolaydı – 32.000 €’luk soruya kadar. Şuydu: “Alman Federal Meclisi’nin genel kurul salonundaki bireysel hizip bölgeleri için geçerli olan nedir?” Cevap seçenekleri: alfabetik oturma düzeni, yaşlılar önde, ücretsiz koltuk seçimi veya havlu ile rezervasyon?

Maximilian Burkhardt seyirci jokerini seçti. Yüzde 60 C’ye, yüzde 32 B’ye oy verdi. Burkhardt’ın uzun bir tereddütten sonra nihai kararı, “Hadi, hadi koltukları özgürce seçelim” oldu. “Ah, soruyu ancak şimdi anlıyorum,” diye itiraf etti giriş yaptıktan sonra. “Bu yüzden annem bazen endişeleniyor çünkü ben bazen bir aptalım.” Cevap doğruydu.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Maximilian Burkhard’ın hemen ardından 64.000 avroluk soru için 50:50 şakasına ihtiyacı vardı: “Genetik kod için genel kural şudur: DNA’nın bilgi birimini üç baz kodlar…?” Joker kullanıldıktan sonra geriye kalan şey: bir amino asit, bir şeker molekülü. Maximilian Burkhardt doğru bir şekilde ilk yanıtı seçti. “Kendimi joker olmaktan kurtarabilirdim,” diye yorum yaptı kendini küçümseyerek.

“Tanrım, bir hayat sürüyorsun!”

Moderatör, adayın ve Jauch’un karısının ünlülerle ilk karşılaşmalarında aynı yıldıza sahip olduğundan bahsetti. İlk başta, Maximilian Burkhardt muadilinin kendisini kastettiğini düşündü. “Eşiniz kesinlikle sizinle daha önce tanışmıştır,” diye sözünü bitirerek göz kırptı. Jauch aslında müzisyen James Last’i istiyordu ama Burkhardt aslında Jauch ile bir karşılaşmasını hatırladı. Editörler, ikisinin bir Eintracht Braunschweig yelpaze eşarbını birlikte tuttukları bir prova fotoğrafı oynattı. Burkhardt’ın babasının Dil Kültürü Medya Ödülü’nü Günther Jauch’a verdiği ortaya çıktı.

Annesinin açıkladığı gibi, “WWM” adayı James Last ve Günther Jauch’tan önce bile başka bir ünlüyle tanışmıştı: Federal Başkan. Nedeni, Maximilian Burkhardt’ın okulunun kazandığı bir ödüldü: “Bellevue Sarayı’nda Johannes Rau’ya konuşma yaptım.” Jauch şaşırmıştı. “Harika,” diye düşündü. “Ve James Last bunun için müzik yaptı ve sonra atkıyı senden aldım.” Aday, Jauch’un hayal gücüyle eğlendi. Sunucu fışkırdı: “Tanrım, bir hayat sürüyorsun, delilik!”

Aday Oscar sorusuna teslim oldu ve 125 bin euro ile ayrıldı

Jauch, 125.000 avro karşılığında şunu öğrenmek istedi: “Komşu ülkelerimizin hangisinde en büyük şehrin nüfusu, ikinci en büyük şehrin yaklaşık altı katı kadardır?” Adayın babası Prof. Dr. Armin Burkhardt. Avusturya’yı tahmin etti. Oğul da. Doğru! Yarım milyon avro değerinde: “Aynı yıl Oscar’larda aynı kategoride hangi ikili aday gösterildi?” Meryl Streep ve Grace Kelly, Tom Cruise ve John Wayne, Kate Winslet ve Liz Taylor veya Robert De Niro ve Fred Astaire? Burkhardt yenilgiyi kabul etti ve 125.000 euro ile ayrıldı. Doğrusu şu olurdu: Robert De Niro ve Fred Astaire.

Flensburg yakınlarındaki Handewitt’ten Overhang adayı Karen Nielsen 32.000 avro kazandı. 15 kat kedi annesi Annika Joffel 8000 euro ile gitti. Kedi dövmeli Nancy Hanschmann 64 bin euroya geldi. dr Gösterinin sonunda Sebastian Körner 32.000€’luk soruyla karşılaştı. Önümüzdeki Pazartesi cevaplayabilir.

Bu arada: Günther Jauch, bölüm boyunca kırmızı bir iplik gibi akıp giden kedi teması ona fazla gelmiş gibi davranmış olsa da: Aslında kendisi de pofuduk dört ayaklı arkadaşların hayranı: “Ben de vardı. bir kere kedi.” Bunun Tapsi olarak adlandırıldığından bahsettiğinde, durgun bir “Aaaw!” mırıltılar dinleyicilerin arasından geçti.

Haberler/Tele gösterisi