Hangi Uygulamalarda Para Kazanabilirim?

fırsatcı

New member
Hangi Uygulamalarda Para Kazanabilirim?
Bir önceki makalemizde evde para kazanma, internetten para kazanma, para kazandıran siteler ve para kazandıran oyun siteleri konulu yazımızı paylaşmıştık. Şimdi ise en çok para kazandıran uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda İOS ve Android uygulamalarda para kazanabileceğiniz uygulamalar aşağıda belirtilmiştir.

OYNA KAZAN


Oyna kazan oyunu, bir bilgi yarışması oyunudur. Her soruya doğru cevap verdikçe belirlenen ödül miktarına daha çok yaklaşıyorsunuz demektedir. Peki oyna kazan nasıl oynanılır? Bu oyunu oynamak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra üye olarak yarışma saatini beklemeye başlayabilirsiniz. Oyna kazan oynamadan önce yarışmanın düzenleneceği saatler sizin tarafınıza telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

Kim 1 milyon ister yarışmasına çok benzemektedir. Cevap verme süreniz 10 saniyedir. Bu süre içerisinde soruya cevap verememe veya doğru cevap vermeme durumlarında yarışma sizin için bitmiş olacaktır. Bir sonraki yarışma için beklemek zorunda kalacaksınız.

LETGO


Bu uygulama daha çok ürün ve hizmet satmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Letgo uygulamasıyla istediğiniz ürün ve hizmeti satabiliyorsunuz. Çoğunlukla 2. El ürünler satışı ve alımı gerçekleşmektedir. Çok güzel ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olmasından dolayı herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER
Google tarafından sunulan anketlere katılarak para kazanabilirsiniz. Para nasıl kazanabilirim? Para kazanmak için size sunulacak anketlere cevap vermeniz gerekmektedir. Örnek olarak gösterilmek gerekirse; size sunulacak anket sorularında ‘en güzel elbise hangisi’ gibi sorulara cevap vermeniz yeterlidir. Bunun için yapmanız gereken Uygulamayı buradan ücretsiz olarak indirip google ödüllü anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

YANDEX TOLOKA
Yandex toloka daha çok bir görev uygulamasıdır. Size vermiş olduğu görevleri eksiksiz yapmanız sonucunda para kazanabilirsiniz. Yandex toloka diğer uygulamalara istinaden daha çok para kazandırıyor. Para kazanmaya başlamak için vermiş olduğumuz iOS ve Android versiyonlarını link aracılığıyla indirebilir ve para kazanmaya başlayabilirisiniz.