“Haydi Dans Edelim” Gösteri 3: Eva Padberg çıktı

Leila

Global Mod
Global Mod
Köln. Seyirci iki adaya daha çok aşık olurken, bir modelin gitmesi gerekiyor: Eva Padberg, RTL'nin “Let's Dance” şovundan elenen üçüncü aday. 44 yaşındaki oyuncu, Cuma akşamı profesyonel dansçı Paul Lorenz'le birlikte hızlı adımları atarak jüri ve izleyicilerden en az puanı aldı. Padberg, “Şimdi kafamı boşaltmam gerekiyor” dedi ancak kararı Cumartesi gecesi sportif bir tavırla aldı.

Model, jüriden olası 30 puan üzerinden yalnızca on iki puan aldı. Her zamanki katı jüri üyesi Joachim Llambi performans hakkında “Bu yeterli değil” dedi. Jürideki meslektaşları Jorge González ve Motsi Mabuse gibi onun da dansın ilk yarısı için övgü dolu sözleri vardı. Ancak uzmanlara göre Padberg'in gücü tükendi. Llambi, “Tutarlılık eksikliği vardı” dedi.

“Hadi Dans Edelim”: İlk kez bir jüri üyesinden 10 puan

Dördüncü gösteri aynı zamanda 17. sezonun bir gelişim sezonu olduğunu da gösterdi; yani 2023'teki model Anna Ermakowa veya 2021'deki futbolcu Rúrik Gislason ve aktris Valentina Pahde gibi büyük yıldızların olmadığı ve zaten 30'luk en yüksek puanı elde edenlerin olmadığı bir sezon. ilk üç gösteri dans etti. Ancak seyircinin ve jürinin ünlülerin kahramanlarının yolculuğundaki sürekli gelişimini takip edebileceği bir sezon. Yıllar geçtikçe, görece bilinmeyen figürler olarak başlayan, ancak her hafta dans ederek veya konuşarak seyircilerin kalplerine ulaşan bu dansçılar var.

Şarkıcı Gabriel Kelly'nin performansından önceki klipteki gibi. Orada, eğitim haftasının başında, aile grubu The Kelly Family (“An Angel”) ile tanınan müzisyen Angelo Kelly'nin 22 yaşındaki oğlu, utanarak kız arkadaşı Leoni'ye katılıp katılmayacağını sordu. rumba sırasındaki canlı gösteride profesyonel dans partneri Malika Dzumaev'e “aşık olarak bakmasına” izin verildi.

Leoni, gösteri amaçlı olarak dans pistinde yabancılarla flört etmeyi cömertçe onayladı. Ve Kelly'nin çocuğu, kız arkadaşının önünde anında ateşli bir performans sergiledi. Mabuse, “Atmosferin orada olduğuna ikna oldum” diye övgüde bulundu. “Böylesine harika temel bilgiler beni mutlu ediyor.” Llambi'ye “Gecenin en iyi ayak hareketi” unvanı verildi – ve bir dansçının bu sözü iki kere okunursa daha iyi olmaz: “Eğer tam alt kattaysa, üst katta her şeyi yapabilirsin.” 24 puanla bir üst tura yükseldik.

Komedyen Tony Bauer kalabalığın favorisi haline geliyor. Anastasia Stan'le attığı hızlı adımın ardından “Sadece bir Tony Bauer var” sloganları şimdiden duyulmaya başlandı. Seyircilerin tezahüratları arasında Jorge González, “Bu anı bekliyordum” sözleriyle sezonun ilk on sayılık tahtasını çıkardı. “Benim için çok güzeldi, çok kolaydı.” Çocukluğundan beri ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele eden gencin Joachim Llambi de hayranı olduğu ortaya çıktı.

Tamamen sıradan görünüyor: Lindy Hop'ta Chris Vogt ve Rosalie Held.  Swing dansları bugün yine özellikle popüler.

Swing işte bu: 1930'lardaki çılgın dansların geri dönüşü

İster RTL şovu “Let's Dance”te ister “Babylon Berlin” gibi dizilerde olsun: swing dansları şu sıralar yeniden doğuş yaşıyor. Dans öğretmeni Chris Vogt akrobatik dansların arka planını ve nasıl öğrenilebileceğini açıklıyor.

Bauer'in kısa bağırsak sendromundan muzdarip olması nedeniyle ince bağırsağının alınması gerekti. “Tanrı'dan daha fazla şansa sahip olmamasını, sadece biraz daha az kötü şans getirmesini istedim. Bauer sezon boyunca “Sadece normal bir çocuk olmak istedim” dedi. Hayat onun için kolay olmadığı için 28 yaşındaki insanları güldürmek istiyor. Cuma akşamı böyle oldu. Dans eden çifte gülen Mabuse, “Gün ışığı gibisiniz” dedi. Llambi şunları ekledi: “Çok pozitifsin ve aynı zamanda iyi dans ediyorsun.” Bu şu anlama geliyordu: 25 jüri puanı, gecenin en iyi puanı.

Ayrıca gelişim havasında olan yazar ve motivasyon konuşmacısı Biyon Kattilathu (Mabuse: “Bu enerji sıcak, sıcak, sıcak!”) 22 puanla ve spor muhabiri Jana Wosnitza ve aktör Mark Keller 19'ar puanla yer aldı. Influencer Sophia Thiel de 17 puana yükselişten memnun oldu.

Detlef D! Soost'un yeniden eğitimi durma noktasına geldi

Detlef D için küçük bir aksilik yaşandı! Soost, eğitimli bir hip-hop uzmanından standart dansa yeni başlayan birine dönüşmek üzere yeniden eğitim alıyor. Ekaterina Leonova'yla oynanan Paso Doble'da ise sadece 17 puan kaldı. Llambi, “Hareketlerinizde daha çevik ve daha ince olmalısınız” diye talep etti. Mabuse şunu da düşündü: “Gerçekten bitmedi.”

İkinci canlı gösteride jüri üyeleri Jorge Gonzalez, Motsi Mabuse ve Joachim Llambi.

İkinci canlı gösteride jüri üyeleri Jorge Gonzalez, Motsi Mabuse ve Joachim Llambi.

Kaynak: IMAGO/Panama Resimleri

Jüri oylamasında onu 16 puanla Sarah Connor'ın kız kardeşi pop şarkıcısı Lulu Lewe, 15 puanla aktris Lina Larissa Strahl ve 13 puanla fenomen Ann-Kathrin Bendixen takip etti.

Gelecek Cuma, “Hadi Dans Edelim”, “Italo Gecesi” sloganıyla, yine Alman-İtalyan fenomen Stefano Zarrella ile devam ediyor. Gösterici Giovanni Zarrella'nın kardeşi, Mariia Maksina ile yavaş vals yaparken tedirginliğini gizleyemedi ve başlangıçta jüriden en az puanı aldı (10). Seyircilerin oylarının yardımıyla kararda Padberg'e karşı galip geldi. Bu gelişim sezonunda hayatta kalabilmek için esnemek zorunda kalacak.

Haberler