Joko Winterscheidt kaşları için endişeleniyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Joko Winterscheidt için sancılı TV akşamı: Salı akşamı, ProSieben şovmeni bir kez daha ortağı Klaas Heufer-Umlauf ile ortak işverene diz çöktürmeye başladı. Girişim, iki anarchos gösterisinden daha yaşlı olanı için aşağılayıcı bir şekilde başladı, daha sonra hatırı sayılır bir acıyla ilişkilendirildi ve yine de başarıya götürmedi. Daha talihsiz olamazdı.


“Joko & Klaas’ın ProSieben’e karşı” ilk görevi, Joko için imkansız bir görev olduğunu bir duyuru ile kanıtladı. Joko ve Klaas “yanlışlıkla” stüdyo çatısında kilitli kaldılar. Sadece Klaas çatıdan inmeye cesaret etti ve sonunda meslektaşını kurtarmak için bir kaldırma vinciyle (teknik terim: Steiger) yaklaştı. Ama şansı yok. “Klaas, lütfen dur!” Klaas kışkırtıcı bir şekilde kaldırma platformunu baş döndürücü bir yükseklikte sallayınca Joko panik içinde bağırdı. “Hayatım boyunca bu korkuluktan adım atmayacağım” dedi. “Bu görev en başından anlamsız. Yüksekten korktuğumu herkes bilir.”

Klaas kıçına 80 km/s hızla futbol alıyor


Yani birinci oyun kaybedildi. Ondan sonra daha iyi gitti. İstasyon yıldızlarının yüksek düzeyde kişisel bağlılığına rağmen. Dördüncü oyunda Klaas, bir top makinesinin 80 km/s hızla bir futbol topunu arkasından kovalamasına izin vermek zorunda kaldı ve ardından elini bir su ısıtıcısına koydu – 40 santigrat dereceye kadar dayandı. Öte yandan Joko, kaşıktan 80 mililitre saf hardalı yutmayı üstlendi ve bu olağanüstü bir başarıydı – hiç kimse numunede 20 mililitreden fazlasını başaramadı, moderatör Steven Gätjen takdirle bilgilendirdi.


“Beynimde hardaldan donma var, burada her şey daraldı,” diyen Joko sonuçlarının acısını çekti, ancak daha sonra kötü muamele görmüş kafatasını acı bir şekilde tekrar kullanmak zorunda kaldı. Kafasını masaya vurmak, baş döndürücü bir 111.1 desibel verdi ve sonuçta bu çok tuhaf oyunda da zafer kazandı.

“Kaşlarım, hepsi gitmiş gibi hissediyorum?”


Sonrasında “Kim Yanıyor Kaybediyor” oyununda işler kızıştı. Gösteriden sorumlu olanlar, stüdyonun önündeki dış alana farklı istasyonları olan bir engelli parkur kurmuşlardı. İki yarışmacı, sözde bir yangın rölesi yarışını tamamlamak zorunda kaldı.

“Grillmeister” adlı onuncu istasyonda işler dramatik bir hal aldı. Geri – gerçek – odakta: Joko Winterscheidt. Ateşe dayanıklı bir ceket ve eldivenlerle, kolunu ızgarada tutuşturmalı ve ardından ProSieben fotoğraf duvarının önünde bir fotoğraf çektirmeli. Kendisine söylendiği gibi Klaas, “kolay tutuşan arkadaşının” (Steven Gätjen) ceketine yakıt macunu sürdü. Sonra fotoğraf duvarının önünde neredeyse ölümcül bir aksilik oldu: Joko rüzgarın yönünü düşünmemişti. Fotoğrafçılara döndüğünde alevler yüzüne çarptı.

Kasvetli beklentiler: Joko ve Klaas hava raporunu okumak zorunda


“Oof. F.ck, bu çok sıcaktı,” dedi dehşet içinde, Klaas kolundaki yanan yeni yenini yırtmadan önce. Sonunda, kibritlerle stüdyoda bir kıvılcım sağanağı tutuşturmak mümkün oldu. Bir oyun daha kazandı, ama aynı zamanda kendi iyiliğin için de endişelendi: “Kaşlarım, her şeyin gitmiş olduğu hissine kapılıyorum?” Joko endişeyle Klaas’a döndü. “Hayır, her şey yolunda,” her şeyi açıklığa kavuşturmayı başardı. Joko, rüzgarın hangi yönden estiğini “kontrol etmesi” “bir saniye sürdü”, diye açıkladı Joko tehlikeli düşüşü. “Belki de bugün kafamı çok kötü çarptığım içindi.”


Bu zorluklardan sonra mutlu bir son hak edilmişti. Ancak iki ateşli kahramana verilmedi. Altı maçın beşini kazanmışlardı, yani büyük final için beş avantaj kazandılar. Ama bu kayıptı. Belirleyici anda, Klaas bir su şişesini gövdenin altına düşecek şekilde döndürmeyi başaramadı. Çarşamba akşamı 15 dakikalık canlı yayın süresi gitmişti. Joko ve Klaas’ın cezası: Her ikisi de Çarşamba gününden itibaren bir hafta boyunca “ProSieben Newstime”da hava durumu raporunu sunmak zorunda. Yani beklentiler çok kasvetli.

Haberler/Tele gösterisi