KPSS soruları nasıldı? KPSS soruları güç muydu, kolay mıydı? 2022 KPSS soru yorumları

kunteper

Global Mod
Global Mod
KPSS lisans imtihanı yorumları, toplumsal medyada paylaşılıyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafınca Türkiye genelinde düzenlenen Kamu Çalışanı Seçme Sınavı’na (KPSS) katılan adaylar, imtihandan çıktıktan daha sonra KPSS yorumlarını toplumsal medyadan #KPSS2022 etiketiyle paylaşıyor.

2022 KPSS GÜÇ MUYDU KOLAY MIYDI?

KPSS lisans imtihanının Genel Yetenek-Genel Kültür oturumu 18 Eylül 2022 Pazar günü 10.15-12.45 saatleri içinde yapılıyor. Eğitim Bilimleri oturumu ise 12.45-14.45 saatleri içinde gerçekleştiriliyor.

Sınavlarını tamamlayan adaylar 2022 KPSS imtihan yorumlarını paylaştıkça haberimizde yer vereceğiz.

2022 KPSS İMTİHAN YORUMLARI

Temmuz ayında yapılan ancak çabucak sonrasında iptal edilen KPSS imtihanı için adayların yaptığı yorumlar şöylekiydi:

* KPSS sorularını Platon mu Ariston mu hazırladı bu nedir arkadaş.

* Sıkıntı demeyelim de bana hitap etmiyordu imtihan #kpss2022

* Okuduğunu anlayan yapardı arkadaşlar Kpss’de. Lakin ben anlamıyormuşum.

* Kpss Türkçe sorularında insan beş sık içinde kalıyor.

* #kpss #kpss22 hayli kolaydı 85 üstü alırım kesin bu kadar kolay bulunmasına şaşırdım hiç çalışmadan girdim bir de.

* KPSS’ye girelim dedik. Anam o Türkçe ne. Ben okuduğunu anlayamayan biri miymişim yaa…

* Türkçe’yi tam yapanı şimdiden kutlarım nitekim.