On birinci bölümden sonra bitmedi mi?

Leila

Global Mod
Global Mod
Aksiyon, düşmanlar, atışlar ve en önemlisi: arabalar. 2001’den bu yana “Hızlı ve Öfkeli” serisindeki filmler, dünya çapındaki hayranlarını memnun etti. Vin Diesel ve Michelle Rodriguez’in etrafında döndüğü çetenin onuncu bölümü “Fast X” bu çarşamba vizyona giriyor. Şimdiye kadar on birinci filmin finalin ikinci bölümü olacağı varsayılmıştı – değil mi?Hayranlar birine güvenebilir şok edici sakinleştir, diyor Michelle Rodriguez (burada, galasında Neredeyse X Roma'da görüldü).


Michelle Rodriguez (burada, Roma’daki “Fast X” galasında görülüyor), hayranlar bir “şok” içindeler, diyor.

© Kaynak: IMAGO/Insidefoto


Variety’ye konuşan Diesel ve Rodriguez, on ikinci bir film için planlarını açıkladı. Diesel, “Bu filmi çekmeye başladığımızda stüdyo iki bölümlük olup olmayacağını sordu” diye açıkladı ve stüdyo bu filmi gördükten sonra ‘Fast X’i final, bir üçleme yapabilir misin?’ dedi.”


Rodriguez, “Her hikayede üç perde var,” diye ekledi. “Şu anda üçüncü bir film çekeceğimizi onaylayıp onaylamadıkları” sorulduğunda, Diesel şakacı bir şekilde röportajı yarıda kesti ve “Burada başımı belaya sokacaksın” dedi.

“Bir şok için kendinizi destekleyin”


Vanity Fair ile daha önce yaptığı bir röportajda Rodriguez, on birinci filmin büyük bir çekişmeyle biteceğini açıklamıştı. “Bu gerçekten bir son değil, ama aynı zamanda ‘Bunu bize yapamazsınız. Biz sizin fanatik hayranlarınız, bunu bize yapamazsınız!’ gibi bir şey.” bir şekilde, ama sonra olacaklar için de mutlu ve heyecanlısın.

Rodriguez: “Daha fazlasını açıklayamam ama bir şoka hazır olun. 23 yıl boyunca bunları yaptıktan sonra bu aşamada beni şok etmek gerçekten zor ve beni iyi yakaladılar.”

Haberler/Tele gösterisi