Son gülleri kim alır? bir şeyin önceden reklamı

Leila

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz hafta RTL+'da oynanan “Lisanslar” yarı finalinin ardından sosyal medyadaki pek çok kişi Dennis'in meslektaşı Sebastian'a Larissa'ya “ellerini uzak tutması” yönündeki tavsiyesini destekledi. Ama buna sadık kaldı mı? Peki Dennis'in kendisi doğru kararı mı veriyor? Frauke Ludowig ile yeniden bir araya gelme de dahil olmak üzere tüm bunlar Çarşamba akşamı RTL+'da izlenebildi. Gelecek haftaya kadar Lineer TV'de gösterilmeyecek. Spoiler uyarısı!

Erkeklerin kararları nihayet gösterilmeden önce, favorilerinin ailesini ve arkadaşlarını tanımalarına izin verildi. Dennis, Rebecca'nın babasıyla tanıştığında onunla kızından daha fazla kimyası vardı. Babası Rosenkavalier hakkında “Bu kadar iyi olabilir” dedi. Ve: “Ben de onun gibi bir adamdım, belki onun kadar uzun ve kaslı değildim.” Dennis “ilk görüşte aşk”tan bile söz ediyor. Beklenmeyen bir olay örgüsü mü? Muhtemelen değil.

Katja'nın arkadaşları emin: o aşık

Katja'nın arkadaşlarıyla tanıştıklarında ilk bakışta onun aşık olduğunu anlarlar ve Katja'nın da aşık olduğundan emindirler. Bu noktada hızlı ileri saralım çünkü pek çok izleyici muhtemelen birkaç bölüm boyunca bundan şüphelenmiştir: Evet, Dennis, Katja'ya son gülünü veriyor. “Sen yakınımdayken etrafımdaki dünyayı unutuyorum. Bir keresinde bana 'Aşk kolay hissettirmeli' demiştin. İşte sana karşı hissettiğim duygu da tam olarak bu,” dedi büyücü. “Katja, sana aşık oldum.” Cevap veriyor ve kıvılcımlar uçuşuyor.

Rebecca'da uçuşan farklı kıvılcımlar var. Dennis'in kararını ona bildirmesinin ardından duygusal bir hayal kırıklığı ve görünüşe göre biraz da öfke var: “Daha önce söylediği onca şeyden sonra: Ona tokat atmak isterdim” diyor arabadaki karardan sonra. Daha sonra tekrar buluştuklarında, son gülü almayı beklediğini ve tamamen “şaşkına döndüğünü” vurguladı. Ama dürüst olalım: Dennis ne yapmalıydı? Karar konuşmasıyla olayı biraz heyecanlı hale getirmesi gerekiyordu.

Sebastian'ın kararıyla işler heyecanlanıyor

Daha sonra Sebastian'la işler gerçekten heyecan verici hale geldi. Beklendiği gibi Eva, babası ve kız kardeşiyle buluşması uyumlu ve samimiydi. Sebastian rüya tarihlerinde rakibi Larissa'ya ona aşık olduğunu söylemiş olsa da (ve o daha sonra “aşk bombalamasından” bahsedip kaçmış olsa da) ikisi için mutlu son var mı? İzleyicilerin muhtemelen hala biraz umudu vardı ve Eva'nın da öyle. Karardan önce “Son gül benim durumumun gerçekten iyi olduğu anlamına gelir” dedi.

Larissa ise her zamanki gibi kararsızdı. “Bu sadece onun değil, benim de kararım”, “İçimdeki hissi bir daha asla göz ardı etmeyeceğime yemin ettim” ve “Düğünüme veya cenazeme burada gideceğim” röportajlarda söylenen cümlelerden sadece birkaçıydı. – elbette “Lisans” ile karşılaştırılamaz. Bunun yerine Larissa'nın annesi, kızının bazen elinden tutacak birine ihtiyacı olduğu konusunda ona güvence verdi. Ona şunu tavsiye etti: “Rahat ol, güçlü kal, başaracaksın.” Ama şunu da söyledi: “Kızımla bu sadece bir tatil olamazdı.” Ne kadar doğru.

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Evet diyor mu, gülü kabul ediyor mu?

Bunun bir önemi yok çünkü Sebastian, Eva ile görüşmeden sonra ve Larissa ile görüşmeden önce “neredeyse yüzde 100 bir karar verdiğimi” söyledi. Ama yüzde 100 doğru muydu? Karar verildiğinde yaşananlar muhtemelen pek çok izleyicinin kalbini kırıyor. Çünkü Sebastian, elbette nazik sözlerle, kalbinin kendisi için daha çok attığı Larissa için Eva'yı terk eder. Eva mümkün olduğu kadar sevgiyle karşılık veriyor, ona teşekkür ediyor ve hatta onun kalbini “onardığını” söylüyor. Son gül Larissa'ya teslim edildiğinde özellikle Sebastian'ın kalbi küt küt atıyor olmalı. O da evet diyor mu, gülü kabul ediyor mu? O yapar. Ancak uzun lafın kısası, Larissa'nın gül verilmeden önce söylediği gibi artık birlikte değiller ya da muhtemelen birlikte değiller: “Artık bir ilişkim olamaz çünkü onunla dört saat boyunca tanıştım. toplam yedi hafta.” Bu şekilde kalıyor.

Kısa ve öz açıklama “İşe yaramadı”. Ama sonra kimin tarafından belli oluyor. “Uzun süre dövüşmeyi ve dövüşmeyi seviyorum, ancak diğer kişinin %100 ilgilenmediğini fark ettiğinizde, o zaman…” diyor Sebastian. Bunun yerine, Frauke Ludowig ile yeniden bir araya gelme bölümünde söylediği gibi finalden kısa bir süre önce elediği Kim ile tanıştı – “sadece gerçek hayatta nasıl bir şey olduğunu ve birlikte neler yapabileceğinizi görmek için.” Ama onlar tıpkı Eva ve kendisi gibi sadece arkadaştılar. Anlaşıldı.

Dennis için mutlu son mu?

Peki Dennis ve Katja için en azından mutlu bir son var mı? Evet! Soruyu yanıtlamak için iki sevgili birbirlerini derinden öpüyorlar ve tabii ki Sebastian ile Dennis arasındaki gerçek bir “dostluk” olan mutlu ilişkiyi de unutmuyorlar. Sebastian, muhtemelen ilk başta kendini öyle hisseden rakibi hakkında “Daha iyi kimse olamazdı” diyor. Dennis şöyle diyor: “Burada sadece aşık olmadım, aynı zamanda yeni bir arkadaşla da tanıştım.” Ne güzel.