Wontorra, ehliyetini kaybettiği için Henssler’ı aldı

Leila

Global Mod
Global Mod
“Anneler Günü Özel”, yıllardır “Grill den Henssler”in (Vox) ayrılmaz bir parçası olmuştur ve kulübenin yanacağının garantisidir. Sıcak büfedeki dört Anneler Günü mücadelesinin üçünde şimdiye kadar kazanan Steffen Henssler oldu. Üç anne-çocuk takımı Aminata ve Sabine Belli, Riccardo ve Anna Simonetti ile Larissa ve Elke Marolt’un parçalamak istediği tam da bu diziydi. TV şefleri arasında (1985’ten beri aktif) büyük segnieur olan Johann Lafer, onu bir yemek pişirme koçu olarak kuracaktı.


Ünlüler bir kez daha kızarmıştı (Larissa Marolt: “Steffen sıcak giyinmeli”), jüri üyeleri Jana Ina Zarrella, Reiner Calmund ve Christian Rach sözlü bıçaklarını keskinleştirdiler, ancak bu kez Steffen Henssler’in en büyük rakibi olduğu ortaya çıktı ” onun” Sunucusu Laura Wontorra. Kendisiyle flört etse de yemek pişirme hakkında hiçbir fikri yok. Ama alay ederken o bir banka.Showmaster, moderatör, jüri üçlüsü, aşçılık koçu ve üç anne-çocuk çift ellerinden geleni yaptılar.


Showmaster, moderatör, jüri üçlüsü, aşçılık koçu ve üç anne-çocuk çift, “Grill den Henssler”den “Anneler Günü Özel”inde ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.

© Kaynak: RTL / Basti Sevastos

Steffen Henssler, Laura Wontorra’ya “Sigara gibi kokuyor” diyor


Wontorra tam üç yıldır Henssler’in yanında moderatörlük yapıyor. Bazen sorularıyla sadece mutfakta laf atan ünlüleri kızdırmakla kalmıyor, aynı zamanda bir anahtar kelime sağlayıcıdan çok daha fazlasını yapıyor. Her şeyden önce, sadık ama aynı zamanda sivri dilli bir ortak haline geldi. Ve bir mizah anlayışı var.


Wontorra, Henssler’in genellikle kaba görünen sözlü saldırılarının onu yolundan döndürmesine izin vermiyor ve her şeyden önce hiçbir şeye katlanmıyor. Olay mahallinde rahat olduğunuzda özel şeyler olabilir. Bunu, Wontorra’nın materyali stüdyoda tek başına verme şansı olmadığı ve kullanmadığı DSDS canlı şovlarında olumsuz olarak gördünüz. Vox’ta bu güzel Anneler Günü akşamında bunu olumlu bir şekilde gördünüz.

Tabii ki Steffen Henssler birkaç sözlü karşı saldırının sorumlusuydu. Wontorra en başta “dünyanın en önemli insanları” olan anneleri selamladı ve kamera aracılığıyla annesi Ariane’e el salladı. Ve Hensler? Karşılandı ve gizlice söylemekten başka yapacak bir şeyi yoktu: “Sevgili Ariane, harika bir kızın var ama ara sıra sigara gibi kokuyor.” Ve Laura Wontorra’nın görünüşe göre sadece sigarayı bırakmak istediği yer burası – ve sonunda annesiyle de iletişim kurmuş olabilir.
Akış Ekibi


Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Wontorra, ehliyetini kaybettiği için Henssler’ı aldı


Wontorra’nın gösteriden önce bir akciğer torpidosu çekmeyi sevmesi zaten geçen hafta bir konuydu. “Durmaya çalışıyorum,” dedi bu kez. Henssler: “Bana kalırsa denemeye devam edeceğim.” Ama Laura Ariane Christel Wontorra bunu öylece kaldıramaz.


Üst üste iki kez kaybetti. Steffen Henssler saldırı için bolca alan sundu ve Wontorra (“Hala damgayla ızgara yapabilir misin?”, “Son yemek pişirme kursunu ne zaman kazandığını hatırlıyor musun?”) bunu kullandı. Vurgu: Henssler, otobanda araba sürerken hayalet avcısı John Sinclair’in radyo oyunlarını dinlemekten ve ayrıca saatte 250 kilometreden daha hızlı ısınmaktan mutluluk duyduğunda (“300’den itibaren heyecan verici oluyor”), Wontorra onu ince bir şekilde yavaşlattı. Dört aylık araba kullanma yasağına maruz kaldığına atıfta bulunarak: “Şu anda araba kullanmıyorum dostum!”

Steffen Henssler iki yemek kursu hazırlıyor


Her şeye rağmen, ikisinin gerçekten uyum sağladığına şüphe yok. Sonunda Wontorra’nın “Şampiyon geri döndü!” ve Henssler sadık dinleyicilerinin alkışlarının tadını çıkardı. 111:100 asi rekabeti konserve etmişti. Bu, Henssler’in şimdiye kadar elde ettiği en yüksek ikinci puan anlamına geliyor. Ve GDH tarihindeki en yüksek dördüncü puan (rekor, Luca Hänni, Marianne ve Michael Hartl ile ünlüler takımına ve Henssler’in 117:103’te pişirdiği Chryssanthi Kavazi’ye ait. Kasım 2020).

Buna rağmen: Mutfakta sonucun söylediğinden daha dardı. Çünkü Henssler “sadece” iki yemek kursu kazandı. 25:22’de doğaçlama kursunu (biber turşusu, balmumu kaplamalı peynir, armut) aldı, tatlıyı (meyve salatası ve kızılcıklı Salzburg köfteleri) Larissa ve Elke Marolt’u rahatsız edecek şekilde (“Bizde var) orijinal tarif pişmiş!”), 29:26 ile. Ama başlangıç (Aminata ve Sabine Belli’ye karşı “Bezelye Humus ve Falafel Falafel ile Renkli Bete Salatası” için 24:26) ve ana yemek (“Bellini Risotto ile” için 24:26) Tavuk Göğsü ve Gorgonzola” mutfak acemi Riccardo ve mutfak uzmanı Anna Simonetti’ye karşı) vazgeçti.

Gelecek hafta Frank Rosin’e karşı


Ancak Henssler, son haftalardaki iflaslardan ders çıkarmıştı. “Yemek pişirmede işler yolunda gitmezse, oyunlara saldırmak zorundasın.” Ve yaptığı da buydu: Büyük bir konsantrasyonla, üç mutfak yarışmasını da kazandı ve böylece fazladan dokuz puan topladı ve sonuçta net bir liderlikle sonuçlandı. “Oyunları seviyorum – onları kazandığımda,” diye sırıtarak ellerini ovuşturdu.

Win – bunu kesinlikle önümüzdeki hafta yapmak istiyor. O zaman gidelim – prömiyer! – yıldız şef arkadaşı Frank Rosin’e karşı solo bir düelloda. İkisi iyi arkadaşlar ve sözlü olarak ağız dalaşına girmeyi seven, ancak nadiren soba başında olan ebedi rakipler. Bu nihayet “Henssler vs. Rosin” de değişmeli. Ve kesin olan bir şey var: Laura Wontorra bahşişlerini adil bir şekilde dağıtacak.

Haberler/Tele gösterisi